2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Işte herkesin bünyesi farklı nasıl tepki verir bilemiyoruz :KK43:
Evet malesef..
Esime olma istersen dedim ama fazla usteleyemiyorum. Allah korusun yarin obur gun virusten oturu bir sey olursa kendimi asla affedemem. Olmak istiyor kendi karari.
Sinovac olsa boyle tereddut etmezdim muhtemelen.

Evet malesef..
Esime olma istersen dedim ama fazla usteleyemiyorum. Allah korusun yarin obur gun virusten oturu bir sey olursa kendimi asla affedemem. Olmak istiyor kendi karari.
Sinovac olsa boyle tereddut etmezdim muhtemelen.
Allah korusun siz hiç müdahalede bulunmayın eşiniz karar versin 2 ucuda yaş malesef

Zaman_siz Zaman_siz xiaomi mi vacuum mop kullanıyorum. 4 ay oldu memnunum. koltuklarım yüksek olduğundan altlarına da giriyor. ben günlük değil 3 günde bir çalıştırıyorum güzel süpürüyor.silme özelliğini kullanmadım ama günlük silme için memnunmuş herkes.tek olumsuz yön 2 odada süpürüp şarjı bitmesi belkide ben odanın kapısını kapatıp iyice süpürttüğüm içindir bilmiyorum. bir de haznesi küçük her odada boşaltıyorum.
S6 pure var onu çok inceledim pek övüyorlar birde hazne yönünden s5 diyorlar Xiaomi umarım yanlış hatırlamıyorumdur

Xiaomi roborock s5 kullanıyorum ben, çok memnunum tavsiye ederim. Hamilelikte “aman sakın sen iş yapma” döneminde kurtarıcım oldu 👍🏻

Birde evi büyük kalabalık aileye çok güzeldir 🥰 zaten süpürge almayı düşünüyordum ama robot hiç düşünmemiştim ama araştırınca aşık oldum 😍

Kiz korkutma beni benimde resmde oyle,bide ben hic bir test vermedim,zaten tedavisi yok,Allahin verdiyi cana kiyamam diye.inşâAllah bi sorun olmaz.kaçinci haftalatda ensesi duzleniyor bilen var mi acaba,o haftalara kadar bekleyelim bari
yok cnm resimde öyle cıkıyoms normalmiş dkktlra sordum haftaya persembe gidicem ikili test icin ozamana düzelicek demekki

Canim skkin hala... Toparlanmaya çalışıyorum cnm keyfim yok 😟
Nedennnn
Sizin supurgede haritalama ozelligi yok mu?Evin haritasini cikarttigi icin en ufak bir yeri bile atlamiyor.
Dimiii 😂 bende şaşırdım ben haritaya bakınca heryeri süpürüyor sanıyordummm
Kizlar asi olmayi dusunuyor musunuz? Olursaniz tercihiniz hangisi olur?
biontech iyi diyorlar ama olmalımıyız bilmiyorumm
Yegenimin (1.sinif) cok sevdigi, deger verdigi, anlatırken gozlerinin ici parladigi ve benim de bir donem birlikte calistigim ogretmeni covidten vefat etti dün... Çok tatli bir adamdi, gencecik... Cok Üzgünüm...
☹️☹️☹️☹️
Kızlar bende covidten cok korkar oldum tvlerede cıktı ya gencecik kadın 31 yasında 8 senelik evli bebekleri olmadıgı için serdar koçta tüp bebek yaptırıyor o kadar sene sonra hamile kalıyor kızı olcagını öğreniyor ama 5 aylık hamileyken covidten hastaneye yatıyor durumu ağırlaşınca bebeği almak zorunda kalıyolar 2 saat sonrada kendi vefat ediyor ben o haberi izledikten sonra çok korkar oldum mümkün olmadıkca cıkmayn biyere koruyun kendinizi lütfen Rabbime emanetiz 🤲😢
ya arkadaslar aramızda covid olan anneler var ayrıca bizlerinde her an olma ihtimali var kötü şeyler düşünmeyelim lütfen pozitif düşünmekte fayda var.. sonucu iyi olup bebegıne kavuşan anne sayısı daha fazla
Kızlar bilgisi olan varsa yazabılır mi
Dün aksam sütcüden süt aldım acık süt ve bugun kaynayıp yogurt yapacaktım unutmusum sımdı aklıma geldı 🤷‍♀️ yarın sabah kaynatıp mayalasam sorun olur mu sizce🤦‍♀️
kaynatıp sabah mayalama yapsaydın canım. Ama yapmadıysan kaynar şimdi topaklanırsa bozulmuştur
Bu konuda fikrim yok ama dısardan süt onerilmiyor gebelikte , pastörize olması gerekiyor.bende artık şise süt alip o sekilde yapiyorum yogurtlarimi.
İyice kaynatıldımı sorun olmaz bence canımm yogurdu öyle yapıyor annem yiyorum valla
Kızlar, ikili test yaptıran var mı acaba?
Vajinal ultrason da yaptıkları doğru mu, internette bir kaç yerde öyle okudum da.
ikili test kan vererek oluyor canım

☹️☹️☹️ Allah rahmet eylesin

Çok üzüldüm canım ,Allah rahmet eylesin 😔

Amin amin 🙏🏻 çok zordur kalbini duyduktan sonra kaybetmek. benim de 5 haftalıkken kaybım bile çok üzdü sizi düşünemiyorum.ama dediğin gibi Allah büyük bizi hayırlara çıkarsın inşallah 🙏🏻😘

haritalandırma var.haritadan izlediğim de yok robota da baktığım da atladığını gördüm.ama tek bir odaya kapatınca her yerin üstünden tekrar tekrar geçtiğinden olsa gerek ufacık bir toz bile bırakmıyor cillop gibi yapıyor .tüm evi gezince saç ya da toz bırakabiliyor.ben uzun süre gözlemleyip arkadaşa olumlu olumsuz yönünü anlattım :) her ürünün olumlu olumsuz yönü vardır satılan sayfanın yorum kısmında benimle aynı yorumda onlarca yorum görebilir. başında baya durdum gözümle gördüm.gerisi ona kalmış.belki üst modellerde böyle bir şey yoktur yine de tavsiye ederim oda oda temizletmek bile büyük kolaylık insana

sıkma canını minnakta üzülmesin 🙁geride kalana çok zordur tabi Allah sabır versin 🙏🏻
Sag olun kızlar, daha iyiyim, ailesi kimbilir neler yasiyordur bize soz bile dusmez ama insan kayıtsız kalamiyor ki, cok etkiliyor... Şükür iyiyim, yegenime de soyledik mi daha iyi olacağım 🙏
Kızlar bilgisi olan varsa yazabılır mi
Dün aksam sütcüden süt aldım acık süt ve bugun kaynayıp yogurt yapacaktım unutmusum sımdı aklıma geldı 🤷‍♀️ yarın sabah kaynatıp mayalasam sorun olur mu sizce🤦‍♀️
Buzdolabindaysa bir sey olmaz canım, ben birkaç kere yaptım oyle.
Canım basın sağolsun çok üzüldüm. Kendini çok üzme bebeğin için elinde değil biliyorum ama güçlü olmaya çalış ❤️

Mesajınız içime su serpti resmen.. kaç haftalıkken geçirdiniz covid i? Doktorum şöyle bişey de demişti bana vücudunuz bebeğine göre çalışıyor onu korumak için siper oluşturmuş gibi dışaridan gelen her şeye karşı bebeği korumaya almış o yüzden bebeğin için endişelenme. Moral alabileceğin en iyi tedavi yöntemidir
Sag ol canim, evet oyle yapmaya çalışıyorum kuzum iste olabildiğince 😔❤️
merhaba yok ben de kadın doğuma aldım dediğiniz gibi yönlendirir dediler. benim de hiçbir fikrim yok pazartesi gidince öğrenicez haberdar ederim sizi de
Beni de etiketle kuzum..
S6 pure var onu çok inceledim pek övüyorlar birde hazne yönünden s5 diyorlar Xiaomi umarım yanlış hatırlamıyorumdur
Benim tesvor t8, 2 yila yakindir kullanıyoruz, cok memnunum. Arastirabilirsin istersen cnm..

Herkese selamlar 🌻 size bişey danışmak istiyorum 🤔 daha doğrusu bana çok mantıklı geldi bakalım siz ne diyceksiniz 😄 ben şu an follatro folik asit kullanıyorum. İçinde 400 mcg folat, b12 ve d vit var. Yarın bitiyor kutu. Yerine tekrar folik asit almaktansa imom almaya karar verdim çünkü onun da içinde aynı oranda folat ve diğerlernden var ek olarak omega 3 filan da içeriyor. Tekrar follatro almayayım direkt imoma geçeyim diyorum bugün tam 10 hafta bitti. Siz ne dersiniz

Nedennnn

☹️☹️☹️☹️

ya arkadaslar aramızda covid olan anneler var ayrıca bizlerinde her an olma ihtimali var kötü şeyler düşünmeyelim lütfen pozitif düşünmekte fayda var.. sonucu iyi olup bebegıne kavuşan anne sayısı daha fazla

kaynatıp sabah mayalama yapsaydın canım. Ama yapmadıysan kaynar şimdi topaklanırsa bozulmuştur

İyice kaynatıldımı sorun olmaz bence canımm yogurdu öyle yapıyor annem yiyorum valla

Maalesef kuzum.. daha iyiyim simdi, ancak aklimdan cikamiyor tabii ki..

Kizlar asi olmayi dusunuyor musunuz? Olursaniz tercihiniz hangisi olur?
Sinovac ın hiçbir işe yaramadığını biliyorum o yüzden kesinlikle biontech olmak isterim. zaten avrupa ülkelerine girerken sinovac ı aşıdan bile saymıyorlar çinliler çıktı açıklama yaptı işe yaramıyor diye boşuna yaptırmanın anlamı yok o yüzden bence

Hamileleri çok etkilediğine inanmıyorum. Ben de covid geçirdim, bugün karantinamın son günü, ama ben sıradan bir nezleden daha hafif atlattım, sadece 1 gün belirtim oldu o kadar.
Bence bağışıklığı zaten zayıf olan hamileler sıkıntı yaşamıştı; hamile olmayanlar gibi. Doktorumun hastaları arasında da çok covid olan olmuş, hepsi ayakta geçirmiş hastalığı. Vitaminlerinizi, özellikle complex vitaminleri almayı atlamayın.
Kesinlikle katılıyorum. Halk arasında da insanlar korkutmaya bayılıyor birilerini: şöyle hamileydi öldü böyle emziryordu bebeğiyle öldü falan gibi. Tabi vardır ölen de yani bağışıklığı zaten zayıf kişiler ölüyordur. Yakalanırsak da yapacak bişey yok zaten atlatmaya bakıcaz o yüzden ekstra stres olmaya gerek yok 😬👍🏻

Nedennnn

☹️☹️☹️☹️

Şimdi kaynattım canım aynı gorunurde birşey yok

Sag olun kızlar, daha iyiyim, ailesi kimbilir neler yasiyordur bize soz bile dusmez ama insan kayıtsız kalamiyor ki, cok etkiliyor... Şükür iyiyim, yegenime de soyledik mi daha iyi olacağım 🙏

Buzdolabindaysa bir sey olmaz canım, ben birkaç kere yaptım oyle.

Sag ol canim, evet oyle yapmaya çalışıyorum kuzum iste olabildiğince 😔❤️

Beni de etiketle kuzum..

Benim tesvor t8, 2 yila yakindir kullanıyoruz, cok memnunum. Arastirabilirsin istersen cnm..
İnşallah canım :/ denemiş olmana sevındım 😁

X