2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benımde var xiaomi vacuum mop pro .. silme özelliğini henüz kullanmadım halılardan dolayı yaza inş süpürge olayı gayet güzel kurtarıcı bende kedide var baya topluyor tüyleri

Ense de 2 cm altı normal kabul ediliyor

benımde akşam yemekten sonra karnım taş gibi oluyor şişiyor hazımsızlık yani çok tuhaf ya 🥺 çok rahatsız edici naneli sakız çiğniyorum durmadan en büyük kurtarıcım bulantı İçin full fresh olandan tavsiye ederim

benım evim 170 m2 tüm evimi bikerede süpürüyor şarj dayanıyor yani

benımde böyle bazen bişiler oluyor ama ne oldugunu anlayamadım her zmaan olmuyor zaten düşündüğüm zaman bebiş çok minnoş daha zamanımız var galiba daha

paylaş istersen canım bakalım
tercih meselesi ben derin temizlik seviyorum çünkü her gün çalıştırmıyorum. benim evde 140m2 ama atlamadan yapsın diye kapıyı kapatıp oda oda yaptırıyorum çevremdeki yakınlarımda böyle yapıyor. kapılar açık olunca benim de tüm evi dolanıyor tabi ama çok da güzel süpürmüyor tüm evi süpürürken izlerseniz, ki uzun sürüyor, bazı yerleri atladığını görürsünüz aynı model aynı özelliktedir muhakkak.iyice derin temizlik yapıyor kapıyı kapatınca ama dediğim gibi böyle derin temizlikte 2 odada şarjı bitiyo üstünden geçe geçe süpürdüğünden.

Canım böyle bi resim gordum sağ altta anormal diyor benim ultrason goruntusune baktım ordada öyle 10+5 bebeğim burda anormal olan yere benzettim kafama takıldı doktora sordum hayır değil ona bakma zamanımız zaten şimdi değil dedi ama işte bana anlat gelde 😢

Eğer doktorunu seviyor ve güveniyorsan dediklerini öncelik al bence canım.. Doktorun “sorun yok” dediği halde araştırıp da kafanı takma, boş yere moralini bozma..

Eğer doktorunu seviyor ve güveniyorsan dediklerini öncelik al bence canım.. Doktorun “sorun yok” dediği halde araştırıp da kafanı takma, boş yere moralini bozma..
henüz ölçüm bsey yapmadıda cnm dün bebeğe baktı iyi hersey gayet güzel dedi işte ben bugün böyle bi resme denk geldim onu danıştım hayır değil dedi zaten haftaya gidicem ikili test icin insallah hayırlı sonuclar alırız 🤲

henüz ölçüm bsey yapmadıda cnm dün bebeğe baktı iyi hersey gayet güzel dedi işte ben bugün böyle bi resme denk geldim onu danıştım hayır değil dedi zaten haftaya gidicem ikili test icin insallah hayırlı sonuclar alırız 🤲

Amin , inşallah inşallah :dua: Hep güzel sonlara çıksın açtığımız kapılar

Kafanı rahat tut canım internetteki herşeye güvenmemek lazım internet resmen çöp olmuş 🥺

bebişler 1 haftada bile gelişiyor henüz küçük olduğundan öyledir muayene zamanı düzelir bence.Allahın izniyle bir şey olmaz fındığa 🌼🙏🏻

bebişler 1 haftada bile gelişiyor henüz küçük olduğundan öyledir muayene zamanı düzelir bence.Allahın izniyle bir şey olmaz fındığa 🌼🙏🏻
Canım benimki gibi olan ultrason goruntuleri gordum de içim rahatladı millet cinsiyet icin paylasms ben ne diye paylasıyorumm kaygılı anne olmak böyle birşey 🤦🏻‍♀️😅

Canım benimki gibi olan ultrason goruntuleri gordum de içim rahatladı millet cinsiyet icin paylasms ben ne diye paylasıyorumm kaygılı anne olmak böyle birşey 🤦🏻‍♀️😅
hepimiz öyle kaygılıyız birbirimizle konuştukça rahatlıyoruz 😘 anne olmak şimdiden yoruyor bizi yandık 😄 benim aklıma kötü şey gelince kendime kötüyü çekme diyorum kafayı dağıtmak iyi oluyo 🌼

Doktorların kalp atisina gore cinsiyete inanmadıklarıni saniyordum. Kac atıyordu peki

Nerdeeee kizimda da böyleydim kizim doğdu 2.5 sene uyutmadı beni. Ins bu öyle olmaz :)

Gecmis olsun. Sakin olun stres yapmayin bolbol vitaminli şeyler yiyin. Çevremizde cok sadece koku kaybıyla geciren

Ben gecen gece tam 6 kez kalktim tuvalete...doktor rahim büyüyor normal diyor

Cok guzel bir haber. Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Teşekkür ederim daha iyiyim sanırım.

hepimiz öyle kaygılıyız birbirimizle konuştukça rahatlıyoruz 😘 anne olmak şimdiden yoruyor bizi yandık 😄 benim aklıma kötü şey gelince kendime kötüyü çekme diyorum kafayı dağıtmak iyi oluyo 🌼
çok doğru yapıyosun canımm ama inan elimizde değil benm 8 haftalık kaybım oldu daha önce sonra biz pıhtılasma eşimede banada genetik test yaptırdık sukur temiz cıktı sadce bi genimde pıhtılasma ckmstı iğne kullanıyorum şimdi ama hepsinin bi travması korkusu kaldı bende herseyden korkar oldum o yüzden ama Allah büyük hep hayırlara çıkar korkularıma yenik düşür diye dua ediyorum 🤲🥰

tercih meselesi ben derin temizlik seviyorum çünkü her gün çalıştırmıyorum. benim evde 140m2 ama atlamadan yapsın diye kapıyı kapatıp oda oda yaptırıyorum çevremdeki yakınlarımda böyle yapıyor. kapılar açık olunca benim de tüm evi dolanıyor tabi ama çok da güzel süpürmüyor tüm evi süpürürken izlerseniz, ki uzun sürüyor, bazı yerleri atladığını görürsünüz aynı model aynı özelliktedir muhakkak.iyice derin temizlik yapıyor kapıyı kapatınca ama dediğim gibi böyle derin temizlikte 2 odada şarjı bitiyo üstünden geçe geçe süpürdüğünden.
Sizin supurgede haritalama ozelligi yok mu?Evin haritasini cikarttigi icin en ufak bir yeri bile atlamiyor.

Kızlar robot süpürge kullananız var mı 🧐 ya ben pek ciddiye almadım yakınım almış tesadüf araştırdım çok övüyorlar 🙄
Ben kullanıyorum çok memnunum. Robot süpürge genel olarak çok rahatlıkmış gebelik döneminde daha iyi anladım. Roidmi Eve Plus bizimki.
Doktorun cihazı oynatmasıyla da bebeğin şekli değişebiliyo öyle denk gelmiştir belki bu foto zaten en iyi ölçüm zamanı 11+4 ve 13+4 arasında oluyo o yüzden şuankine bakarak kötü düşünme 🤗
Benim de araya bayram giriyor o yüzden ense burun ölçümü için randevu tarihinde 13+0 olacak. Acaba geç mi kalıyor diye düşünüyordum. Rahatladım bunu okuyunca.

Kizlar asi olmayi dusunuyor musunuz? Olursaniz tercihiniz hangisi olur?
Bununla ilgili dün sosyal medyada bunu gördüm adam doktor galiba çin aşısı beyne giden damarlarda pıhtılaşma yapabiliyormuş alerji oranı yüksekmiş

Eklentiler

• Screenshot_20210422-220647_Twitter.jpg
    Screenshot_20210422-220647_Twitter.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 35
X