2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende birkaç gündür rahattım ama bu gün çok bulanma oldu ben kusmadım hiç ama şu otobüs tutmuş hissi beni mahvediyor daha şimdi yeni yeni geçiyor sanki saat 6 olmuş😔 biraz daha var galiba geçmesine bir gün bir güne uymuyor gerçekten de birde bebecikleri hissetsek artık böyle hep huzursuzum🙏🧿

Çok sevdiğiniz şeylerden tiksindiğiniz oldu mu ben günde 3 -4 fincan türk kahvesi içerken hatta çok içiyorum diyip kendini durdurmaya çalışırken kahveden tiksindim kokusundan görünüşünden yanımda birinin içmesine bile tahammülüm yok 😐
Kızımda yumurtadan tiksinmiştim normalde cok severim. Şimdide bezelyeden tiksindim resmen 😔 üstelik çok severim normalde. Ama geciyor zamanla :)

Canım iyi olmaya çalışıyoruz eklem ağrılarımız azaldı çok şükür ama halsizlik devam ediyor , inşallah değilsinizdir ya çok üzüldüm . Çünkü korona olmanın dışında getirdiği endişeleri çok iyi biliyorum 😔
Geçmiş olsun canım inşallah çok çabuk atlatırsın 🙏🏻😔
Testim de pozitif çıktı malesef kızlar. Sakin olmaya çalışıyorum beceremiyorum :KK61:
İnşallah hemen atlatırsınız geçmiş olsun 🙏🏻 minnaklar Allaha emanet inşallah 🙏🏻😔

Zaman_siz Zaman_siz xiaomi mi vacuum mop kullanıyorum. 4 ay oldu memnunum. koltuklarım yüksek olduğundan altlarına da giriyor. ben günlük değil 3 günde bir çalıştırıyorum güzel süpürüyor.silme özelliğini kullanmadım ama günlük silme için memnunmuş herkes.tek olumsuz yön 2 odada süpürüp şarjı bitmesi belkide ben odanın kapısını kapatıp iyice süpürttüğüm içindir bilmiyorum. bir de haznesi küçük her odada boşaltıyorum.

Kızlar ,özellikle 2. 3. kez anne olucaklara sorum henüz 11.haftamdayım ama bebegi hissedebilme ihtimalimiz var mı ? Ben arada böyle damar atması gibi bişey hissediyorum ama emin olamıyorum daha erken mi degil mi 🤗

Kızlar ,özellikle 2. 3. kez anne olucaklara sorum henüz 11.haftamdayım ama bebegi hissedebilme ihtimalimiz var mı ? Ben arada böyle damar atması gibi bişey hissediyorum ama emin olamıyorum daha erken mi degil mi 🤗
O haftalarda hissetmen çok zor cnm bağırsak hareketleridir onlar bebeğin ilk hareketini hissettiğin zaman ne demek istediğimi daha iyi anlicaksin ☺️❤️❤️ 16. Haftadan sonra hissetmeye başlayabilirsin ama kişiden kişiye değişir tabi ki

O haftalarda hissetmen çok zor cnm bağırsak hareketleridir onlar bebeğin ilk hareketini hissettiğin zaman ne demek istediğimi daha iyi anlicaksin ☺️❤️❤️ 16. Haftadan sonra hissetmeye başlayabilirsin ama kişiden kişiye değişir tabi ki
Bencede canım şuan çok erken 🙂

Çok sevdiğiniz şeylerden tiksindiğiniz oldu mu ben günde 3 -4 fincan türk kahvesi içerken hatta çok içiyorum diyip kendini durdurmaya çalışırken kahveden tiksindim kokusundan görünüşünden yanımda birinin içmesine bile tahammülüm yok 😐
Bende hiç olmadı ,keşke olsa 🥲 karbonhidrat ve tatlidan nefret etsem 😋

Son düzenleme:
Zayif mi kilolu mu farkida var bence.şeker normalse hiss etmezsiniz bende.benim şekerim yukselince hiss ediyordum dediyinizi.birde bu gun gordum.kilolu hamile kaldiydim.catlaklar oluşmuş,hiss etdiyim belki onlardi bilemedim şimdi.ilk cocuk olunca tecrubesizlik işte.bu soruya cavabi 16 gelince hiss ettiklerinle kiyaslayib anca kendin vere bilirsin 😊

Ben eti çok severim ama şimdi midem bulanıyor zor yiyorum

Merhaba kasım anneleri 11. Haftanız nasıl geçiyor bende ara ara karın ağrısı ve bel ağrıları oluyo normal mi sizlerde nasıl ? Mide bulantılarım da aynen devam ama sanki hafifledi gibi sizin nasıl geçiyor

X