2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet ama yeterlikten çok umutsuzum hiç hiç hiç çalışamadım ve çalışamamaya da devam ediyorum. Kedimiz hastalandı yoğun bakıma alındı. Herşey üst üste geliyor, Rabbim beterinden sakınsın.

Pozitif biri ile temas falan oldu mu canım
Geçen hafta salı günü eşimin yigeni geldi beraber temizlik yaptık benimle görüştükten 3 gün sonra nişanlısı ile görüştü ondan sonra rahatsızlandı nişanlısı test yaptı pozitif çıktı sonra kendi de pazar günü test yaptı pozitif çıktı. Daha önceden var mıydı bilmiyoruz. Yok diyor ama emin olamıyorum

Evet canım erkek benimde
evet aynen 20. Hafta gidiliyor doktorun temkinliymiş olsun İçin rahatlasın
hoşgeldinn başka hesap açsan olmazmııı evet canım oğluş oluyormuş darısı başına inş canımmm
Sağolun teyzeleri iyiymiş şükür hatta ultrasonda bakarken kesenin sağındaydı ortaya doğru devrildi 1 ay sonra gidicez tekrar
Maşallah size gözünaydın canım benim
ayy bizede att bizde bakalımmmm umarım covid değilsindir canımm kaç haftalık çıktın bebişi şimdi gördümm benim içimden erkek geçti

Başka hesap açmak yasak mı bilmiyorum o yüzden açmadım bir de onun için ceza almiyim dedim
Canım benim çok teşekkür ederim sağlıkla gelsin oğlusun insallahh

Yaaa erkek mi geçti içinden bakalım ne çıkacak bir ay sonra söylerim dedi doktorum
Normalde 11+4 um
12+2 çıktı cnm

Hadi inş önden gidiyor maşallah önce sağlıklı olsun istediğimiz o bi oğluşta sana nasip olsun inşallah

Ikra meyra ya at canım güzel yorumluyor

yaa çok merak ettim 60 kiloyken kemiklerin sayılıyosa boyun kaç? benim 180 boyum şimdi 72 kilo olmuşum ama aşırı kilolu durmuyorum tabi zayıf fit te durmuyorum ama 60 kilo uzun zamandır görmediğim bi kilo

Hadi inş önden gidiyor maşallah önce sağlıklı olsun istediğimiz o bi oğluşta sana nasip olsun inşallah
İnşallah canım güzel duaların için teşekür ederim iki kızdan sonra bir oğlum olmasını isterim önce sağlık tabi dediğin gibi peki şimdi normal hesaplamaya devam mı edecez yoksa ultrasondakine göre mi
Ikra meyra ya at canım güzel yorumluyor
Attım cnm nub sayfasında görünce yorumlar insallah

Kötü olmus canım inşallah negatifsindir

Benim midem bulanmadığı zamanlarda canım hep karbonhidrat ve fast food çekiyor yok mu karbonhidrat isteği giderici hap falan
Ah olsa da bende kullansam...hic mide bulantim yok sürekli hamurlu şeyler yiyesim var bide tatli
Benim evde öyle ve evde olmama rağmen hiç is yapasım yok
43 ne yahu benim ayakkabı numaram bile 41:))) saka bir yana ne güzel işte ne kadar kilo alırsanız alin. Ben 75 kiloyum neyseki boyum uzun. Yoksa yanmistim
Bu da benim minnosum teyzeleri

Bulantında yokmus aslında canım uyku durumu falan mı cok senınde

yaa çok merak ettim 60 kiloyken kemiklerin sayılıyosa boyun kaç? benim 180 boyum şimdi 72 kilo olmuşum ama aşırı kilolu durmuyorum tabi zayıf fit te durmuyorum ama 60 kilo uzun zamandır görmediğim bi kilo
Ciddi diyorum boyum 1.70 ama oğlumda 82 kiloydum hamile kaldığımda kimse inanmıyordu oğlundan sonra diyete girdim 6 ayda 21 kilo verdim kimse kiloyu sevmez ama benim psikolojimi bozuyordu hayatta hiç o kiloları görmemişim neyse 60 kiloda bir hafifim ama sormayın 6 7 sene korudum yanaklarım yok elmacık kemiklerim burnum moralimi bozdu yanaklarım dolsun diye bu sefer yedim ama maalesef öyle olmadı kalçam aldı. 60 kiloda 38-40 giyiyordum 40 bol geliyordu şimdi tam 40 bedene sığıyorum bunu bende anlamadım kasım yağdan fazla çıkıyor tartıda herhalde ondan

O daha tehlikeli

Sağolun teyzeleri iyiymiş şükür hatta ultrasonda bakarken kesenin sağındaydı ortaya doğru devrildi 1 ay sonra gidicez tekrar
Maşallah elleri kollarını yesinler ❤
Bak hiç duramıyosun 1 ay sonra tam zamanı oluyo ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü için hadi 1 hafta daha düşelim senin için 3 hafta sonra git bence çünkü 2 hafta sonra boşuna gitmiş olacaksin tekrar çağıracak seni 11+0 ve 13+0 arası oluyomuş en kolay ölçümler
İnşallah negatif çıkar canım

3. haftada gidersem bayrama denk geliyor canım bak yine bahane

İnşallah bişey çıkmaz burda bir arkadaşta geçirdi oda hamileydi çok ağır atlattı ama iyi oldu durumu gayet iyi şimdi
İnşallah teşekür ederim. Ben iyiyim koku kaybı dışında biseyim yok çok şükür
İnsalalh canım teşekür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…