2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
1 ay sonra dedi oda 13.hafta oluyor heralde o zaman yaparım diye mi düşündü bilemedim zaten ben ikili test yaptırmayı düşünmüyorum canım. Bide ben 1 ay dayanamam 2 hafta sonra başka denemek istediğim bi doktor var ona randevu alırım

Hoşgeldin canım

Senin 2 katın kilom

Allah razı olsun canım inşallah ❤
Teşekür ederim canım doktordan güzel haberler almışsın gözün aydın çok mutlu oldum
Hoşgeldin canım,güzel haberlerini bekliyoruz
Teşekür ederim canım benim
Teşekür ederim canım
Ben konuyu anlamadım görmedim de Geldiğine sevindim ama
Bazen görmemek daha iyi oluyormuş onu anladım
AdaisyLove hoşgeldin kkda kurunun yanında yaş da yanıyor genelde banlamaya bayılıyorlar
Öyle oldu ne yazık ki yazarken de çok dikkat ettim ama fayda etmedi
Kötü düşünmüyoruz , aaaa.. yasak

Oooooh beeeee.. Hoşgeldin kuzum
Gerçekten neden banlandığını hiç anlamadım , mesajlarının hiçbirinde kötü sayılabilecek bir ima bile yoktu
Teşekür ederim balım yaaa çok özledim sizi iki gün çok geldi saat saydım resmen
Teşekür ederim canım

Kontrolden çıktım bebek çok iyi çok şükür gelişimi hâlâ ileride
İkili test yapacaktık ölçümler falan yapıldı ama kargo kapanmış dendi labaratuvar da pazartesi ye kaldı. Araya 3 gün tatil giriyor.. cinsiyet tahmini yapmadı ne yazık ki birazdan nub
teorisi sayfasına Atacam bakalım ne dicekler

Covid testi yaptırdım bugün koku alamıyorum iki gündür doktoruma söyledim o da test yap dedi sonucu gece çıkarmış korkuyla bekliyorum.

Son düzenleme:
Yok canım yaptırmayacağım oğlumda down sendromu dediler hamileliğimin bi dönemi moral bozukluğuyla geçti oğlum sağlıklı şükür o yüzden yaptırmayı düşünmüyorum
Anladim canım bende 2. Bebegimde yaptırmamıştım ama bebeğim ölü doğduğunda sebep bulamamışlardı doktor da 2 li testlerini falan da yaptirmamissin ki ordan bi sorun var mi bakardik dedi öyle olunca bunda riskli gebelik grubuna giriyorum mecbur yaptiracagim yoksa bende çok geçerli görmüyorum bu testleri

İnşallah temız cıkar :/

1 ay nedir yaaaa
İnsaf doktorlar yahu. Nasıl beklicez o kadar
O yüzden bende senin gibi doktor arayışında olarak başka doktora gidicem 2 hafta sonra
Maşallah canım şükür iyiymiş. İnşallah covid testinde negatif çıkar

Bi yandan yaptırayım diyorum en azından yapılmış olur bilemedim aslında bakalım psikolojim o gün ne gösterecek

ooooh maşallah o minnoşun güzel haberlerine güzel haberlerle getirdi annesini bize, miiiissss

test sonucu olumsuzdur inşallah canım..

ysmn10 ’da pozitif çıktıydı eşiyle.. nasıl genel durumunuz bu arada?

Teşekür ederim kuzumm
İnşallah heyecanla bekliyorum sonucu
Yaaa evet ona da yazmıştım poztif demişti sonra ban yedim zTenn inşallah iyidir

Yani benim bu süreçte bazen hassasiyetim gidiyor sonra geri geliyor. Doktorumun bana dediği bunun olabilir bir şey olduğu. Stres yapmayın kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…