2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla bende içim basılsın die hep bişiler yedim tabimi kilo aldım bence benim karnımda çok çıktı nedense şuanda sık idrara çıkma bastırınca acıyan göğüs ve otobüs tutması devam ediyor bende bir gün iyiyse bir gün daha yoğun birde uyku basıyor şu progesteron sonrası birdaha uyuyorum kahvaltı sonrası

Benimde uzak canim 7 buçuk saat falan sürdü otobüsle geldik molalarda indim hep yürüdüm gece gelince zor olmadi

Kilo demeyin ya hiç sevmiyorum zayıflıkta iyi değil benim elim yüzüm çöküyor 60 kiloyken kemiklerim sayılıyordu bir ara çok moralim bozulmuştu biraz gayretle kilo aldım geçen sene 75 olmuştım ama benim hep kalça basen bir o kadar sinir oluruydum geçen sene bebek düşündüğüm için 5 kilo vermiştim eşim istemedi nasip bu seneymiş neyse 1.5 kilo almış gözüküyorum geçen seneden sonra şimdi dikkat ediyorum 2 gündür baskülü yeniledim ya ondan

Ben hepten saldım doktor iş yapma diyince sağlık olsun ev batsın önemli değil artık haftasonu eşim süpürür siler o da ne kadar yapabilirse erkek işi de bizim gibi olmuyo ama olsun hiç yoktan iyidir
Kontrole gidiyorum kızlar dua edin bana lütfen çok tedirginim nedense
Niye tedirgin oldun içini ferah tut pozitif ol hadi güzel haberlerini bekliyoruz ❤
Slm güzeller geldim sonundaaaa...
Şu an doktordayim kontrole geldim bekliyorum
Hoşgeldinn sen de ver bize güzel haberler

Ben de 56 kiloydum çok ta memnundum tabi çevredekileri memnun edemiyodum orası ayrı sanki kilo iyi bişeymiş gibi etli butlu kadın istiyo herkes ben memnunum eşim memnun size ne kardeşim sinir oluyorum kilo konusuna bu yüzden geçen yıl düşükten sonra korona da araya girince 61 oldum hamile kaldım şuan 64 'üm 3 kilo almışım 3 ayda bi de pko yum inşallah kolay veririm bu kiloları

Benimde uzak canim 7 buçuk saat falan sürdü otobüsle geldik molalarda indim hep yürüdüm gece gelince zor olmadi
Seninde uzakmıs zor gercekten dönüş ne zaman

Aynen öyle ınslalah 12.haftadan sonra bir enerjı gelır

Biz geldik ama bana da zaman geçmiyo gibi geliyo

Kötü düşünmüyoruz , aaaa.. yasak

Oooooh beeeee.. Hoşgeldin kuzum
Gerçekten neden banlandığını hiç anlamadım , mesajlarının hiçbirinde kötü sayılabilecek bir ima bile yoktu

S Shezofren88 çıktın mı kontrolden ne dedi doktor
Sağolun teyzeleri iyiymiş şükür hatta ultrasonda bakarken kesenin sağındaydı ortaya doğru devrildi 1 ay sonra gidicez tekrar

Eklentiler

• 20210422_170241.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…