2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
kızlar merhaba,
benim karnimda kasintilar ve kuruluk basladi.bugun aktardan badem, avokado ve hindistan cevizi yagi aldim karistirip kullanmayi dusunuyorum.sizin onerileriniz nelerdir? piyasada liearc catlak kremi cok oneriliyor ama kozmetik tabanli diye güvenemiyorum. burts bee nin mama bee kremi %99 dogal diye arastirdim bunu ya da mustelanin (o da %96 dogal icerikmis) catlak kremini kullanan var mi?

kızlar merhaba,
benim karnimda kasintilar ve kuruluk basladi.bugun aktardan badem, avokado ve hindistan cevizi yagi aldim karistirip kullanmayi dusunuyorum.sizin onerileriniz nelerdir? piyasada liearc catlak kremi cok oneriliyor ama kozmetik tabanli diye güvenemiyorum. burts bee nin mama bee kremi %99 dogal diye arastirdim bunu ya da mustelanin (o da %96 dogal icerikmis) catlak kremini kullanan var mi?
Ben sadece lierac kullandım hiç çatlamadı

Kontrolden çıktım bebek çok iyi çok şükür gelişimi hâlâ ileride 🧿🧿🙏♥️♥️♥️
İkili test yapacaktık ölçümler falan yapıldı ama kargo kapanmış dendi labaratuvar da pazartesi ye kaldı. Araya 3 gün tatil giriyor.. cinsiyet tahmini yapmadı ne yazık ki birazdan nub
teorisi sayfasına Atacam bakalım ne dicekler 😂😂

Covid testi yaptırdım bugün koku alamıyorum iki gündür doktoruma söyledim o da test yap dedi sonucu gece çıkarmış korkuyla bekliyorum.
Geçmiş olsun canım bende koku alamamaktan gitmiştim pozitif çıkmıştı çok şükür başka sıkıntım olmadi benim inşallah sende negatif çıkar pozitif olsa bile hafif atlatrsin inşallah

Selam hanımlar ben minmoşumu görüp geldim🤗 herşey yolundaymış çok şükür 10+4 görünüyor. 2li test için 15 gün sonraya çağırdı bem yapmayacağımı perinatolog gideceğimi söyledim. Olur dedi ve beni perinatologa yönlendirdi. Yüzümdeki sivilcelerin gebelikte olabileceğini smyledi. Folik asiti kesti demir ilacına başlayacakmış. Bana erken geldi nedense. Ve kalp atışına göre kıza benziyor dedi🤩

kızlar merhaba,

Eklentiler

• Screenshot_20210422-195747_Chrome.jpg
    Screenshot_20210422-195747_Chrome.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 36
Aynen uykuya cok duskundum zaten simdi daha da fazla. Kizimda da böyleydim 9glen işlerinde uyurdum o derece

Tabi ki...az kilo alsam yandım. Bulanti yok kusma yok sadece yiyesim var:)))) Keske 50 kilo olaydim
İnşallah minnak dogunca uykucu olur 😁hepimizinki uykuya düşkün olsun inşallah🤲

ooooh maşallah o minnoşun güzel haberlerine 😍 güzel haberlerle getirdi annesini bize, miiiissss 👌🏻

test sonucu olumsuzdur inşallah canım..

ysmn10 ysmn10 ’da pozitif çıktıydı eşiyle.. nasıl genel durumunuz bu arada?

AdaisyLove AdaisyLove inşallah covid değilsinizdir .

bizim öncelikle eklem ağrımız oldu tat ve kokuda değişiklik olmadı

sonucunuz çıktı mı

Teşekür ederim kuzumm ❤️❤️
İnşallah heyecanla bekliyorum sonucu 🥺
Yaaa evet ona da yazmıştım poztif demişti sonra ban yedim zTenn inşallah iyidir 🙏🙏🙏
Canım iyi olmaya çalışıyoruz eklem ağrılarımız azaldı çok şükür ama halsizlik devam ediyor , inşallah değilsinizdir ya çok üzüldüm . Çünkü korona olmanın dışında getirdiği endişeleri çok iyi biliyorum 😔

İnşallah canım güzel duaların için teşekür ederim 🙏♥️♥️ iki kızdan sonra bir oğlum olmasını isterim önce sağlık tabi dediğin gibi 🥰🥰🥰 peki şimdi normal hesaplamaya devam mı edecez yoksa ultrasondakine göre mi

Attım cnm nub sayfasında görünce yorumlar insallah 🙏🥰🥰
Doktor ultrasona göre hareket ediyor benı 3 hafta sonra yani 16. Haftada çağırdı

Selam hanımlar ben minmoşumu görüp geldim🤗 herşey yolundaymış çok şükür 10+4 görünüyor. 2li test için 15 gün sonraya çağırdı bem yapmayacağımı perinatolog gideceğimi söyledim. Olur dedi ve beni perinatologa yönlendirdi. Yüzümdeki sivilcelerin gebelikte olabileceğini smyledi. Folik asiti kesti demir ilacına başlayacakmış. Bana erken geldi nedense. Ve kalp atışına göre kıza benziyor dedi🤩
Hayırlı olsun canımm gözün Aydın 😍🥰🧿🤗 kan ilacının içinde folikasit oluyor bazen içeriğine bak istersen.. kap atışı kaçtı nasıl anladıııı

140 ve altıysa erkek, 140 üstüyse kız deniyor ya o hesaptan yola çıkarak mı kız dedi? ☺️

Geçmiş olsun canım bende koku alamamaktan gitmiştim pozitif çıkmıştı çok şükür başka sıkıntım olmadi benim inşallah sende negatif çıkar pozitif olsa bile hafif atlatrsin inşallah
Teşekür ederim sana da geçmiş olsun cnm bir daha yaşamayın inşallah. Peki koku kaybın ne kadar süre sonra düzeldi? Tedirgin bir şekilde bekliyorum
AdaisyLove AdaisyLove inşallah covid değilsinizdir .

bizim öncelikle eklem ağrımız oldu tat ve kokuda değişiklik olmadı

sonucunuz çıktı mı

Canım iyi olmaya çalışıyoruz eklem ağrılarımız azaldı çok şükür ama halsizlik devam ediyor , inşallah değilsinizdir ya çok üzüldüm . Çünkü korona olmanın dışında getirdiği endişeleri çok iyi biliyorum 😔
Canım iyiye gitmene çok sevindim umarım çabucak geçer bu günler. Evet çok korkuyorum. Kaç gündür kızlarım annemde hem onlara bulaşmasın bişey varsa diye hem de küçüğü anneme çok bağlı ona da bişey taşımasın diye kızlarımi çok özledim 😭😭😭bebek için de endişe ediyorum tabi bugün gördüm gerçi iyi çok şükür biraz rahatladım. Kaçıncı gününüz bugün ?
Doktor ultrasona göre hareket ediyor benı 3 hafta sonra yani 16. Haftada çağırdı
Ben sormayı unuttum. bı dahakine sorarım artık

Hayırlı olsun canımm gözün Aydın 😍🥰🧿🤗 kan ilacının içinde folikasit oluyor bazen içeriğine bak istersen.. kap atışı kaçtı nasıl anladıııı
Teşekkürler canım🤗 ya kızım ve oğlum da gelmişti benimle onların yanında tahminde bulunmasını istemedim doktorun çünkü çocuklar sürpriz olsun istiyor sırf balon patlatmak için 😊 o yüzden çok bişey soramadım

140 ve altıysa erkek, 140 üstüyse kız deniyor ya o hesaptan yola çıkarak mı kız dedi? ☺️
Canım neye göre yaptı bilemedim ama sanki bana göre çok hızlı atmıyordu

X