2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla bende içim basılsın die hep bişiler yedim tabimi kilo aldım bence 😂benim karnımda çok çıktı nedense 🧿 şuanda sık idrara çıkma bastırınca acıyan göğüs ve otobüs tutması devam ediyor bende bir gün iyiyse bir gün daha yoğun birde uyku basıyor şu progesteron sonrası birdaha uyuyorum kahvaltı sonrası

Allah yardımcın olsun canım tasınmak cok zor 🤦‍♀️ bizde senelerdir badana yapmıyoruz tüm evi bayram yada bayram sonrası yapıcaz inşallah o zamana gecmıs olur bulantı. Benımde annem şehir dısında 8 saat otobus gidemezdim bu durumda keske yakın olsaydı çok ozenıyo ınsan annesı yakın olanlara 😔 senın kac saat neyle gittin canım yolculukta zor
Benimde uzak canim 7 buçuk saat falan sürdü otobüsle geldik molalarda indim hep yürüdüm gece gelince zor olmadi

Kilo demeyin ya hiç sevmiyorum zayıflıkta iyi değil benim elim yüzüm çöküyor 60 kiloyken kemiklerim sayılıyordu bir ara çok moralim bozulmuştu biraz gayretle kilo aldım geçen sene 75 olmuştım ama benim hep kalça basen 😂😂😂😡 bir o kadar sinir oluruydum geçen sene bebek düşündüğüm için 5 kilo vermiştim eşim istemedi nasip bu seneymiş neyse 1.5 kilo almış gözüküyorum geçen seneden sonra şimdi dikkat ediyorum 2 gündür 🧐 baskülü yeniledim ya ondan 😂😂

Benımde basım ev işleriyle dertte en cok 😔 zaten bulungumuz yerden dolayı evım asırı tozlanıyo birde şimdi aldı basını gitti. Hafta sonu eşimle yapıyoruz ama yarım yamalak devam edıyoruz hayata 😔 dolapların içi karman corman aradıgımız hiç bişeyı bulamıyoruz 😅 bulantılar bir gecse 😔 evi düzene sokmak cok zor olacak
Ben hepten saldım doktor iş yapma diyince sağlık olsun ev batsın önemli değil artık haftasonu eşim süpürür siler o da ne kadar yapabilirse erkek işi de bizim gibi olmuyo ama olsun hiç yoktan iyidir 🤷‍♀️🤭
Kontrole gidiyorum kızlar dua edin bana lütfen çok tedirginim nedense :KK43:
Niye tedirgin oldun içini ferah tut pozitif ol hadi güzel haberlerini bekliyoruz ❤
Slm güzeller geldim sonundaaaa...🤗🤗🤗
Şu an doktordayim kontrole geldim bekliyorum ♥️♥️
Hoşgeldinn sen de ver bize güzel haberler 🤗

Ben de 56 kiloydum çok ta memnundum tabi çevredekileri memnun edemiyodum orası ayrı sanki kilo iyi bişeymiş gibi etli butlu kadın istiyo herkes ben memnunum eşim memnun size ne kardeşim sinir oluyorum kilo konusuna bu yüzden 😤 geçen yıl düşükten sonra korona da araya girince 61 oldum hamile kaldım şuan 64 'üm 3 kilo almışım 3 ayda bi de pko yum inşallah kolay veririm bu kiloları 🤭

Benimde uzak canim 7 buçuk saat falan sürdü otobüsle geldik molalarda indim hep yürüdüm gece gelince zor olmadi
Seninde uzakmıs zor gercekten dönüş ne zaman

Ben hepten saldım doktor iş yapma diyince sağlık olsun ev batsın önemli değil artık haftasonu eşim süpürür siler o da ne kadar yapabilirse erkek işi de bizim gibi olmuyo ama olsun hiç yoktan iyidir 🤷‍♀️🤭

Niye tedirgin oldun içini ferah tut pozitif ol hadi güzel haberlerini bekliyoruz ❤

Aynen öyle 😅 ınslalah 12.haftadan sonra bir enerjı gelır 😅

Biz geldik ama bana da zaman geçmiyo gibi geliyo 😏

Kötü düşünmüyoruz , aaaa.. yasak ❌

Valla durduk yere banlandim zaten ya nerden bulastiysam...

Geldim kızlar yaaa hakaret de etmedim neden banlandim anlamadım

Geldim canım gözün aydın cinsiyet için tam zamanında gittim🤦‍♀️🤦‍♀️ çok sevindim ama ziyaretçi olarak girebildim okudum hepsini 😍😍❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Oooooh beeeee.. Hoşgeldin kuzum 😍
Gerçekten neden banlandığını hiç anlamadım , mesajlarının hiçbirinde kötü sayılabilecek bir ima bile yoktu 🤷‍♀️

S Shezofren88 çıktın mı kontrolden ne dedi doktor
Sağolun teyzeleri iyiymiş şükür hatta ultrasonda bakarken kesenin sağındaydı ortaya doğru devrildi 🤭🤭🤭 1 ay sonra gidicez tekrar :KK43:

Eklentiler

• 20210422_170241.jpg
    20210422_170241.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 44
X