2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
kaç kere anlattım daha da anlatmam amaaan 😂😂😂 anlamadın sen öyle değil boşver 😂😂 evet keyfimize bakalım 😍 bugünü saymazsak son 3 gün pazartesi çok heyecanlı gerçekten 😍😍😍 inşallah iyilerdir meraktan çatlamama ramak kaldı 🙏🏻

Aaaay şu 12’lere bi gelsem , hatta şöyle 14-15’lere.. Zaman geçmiyoooor yaaaaav 🥴

Aynen aynen içim geçmiş gibi yatıyorum sadece ders çalışmam lazım tek bir satır okuyamıyorum kitaplar bile midemi bulandırıyor 😭
Benımde basım ev işleriyle dertte en cok 😔 zaten bulungumuz yerden dolayı evım asırı tozlanıyo birde şimdi aldı basını gitti. Hafta sonu eşimle yapıyoruz ama yarım yamalak devam edıyoruz hayata 😔 dolapların içi karman corman aradıgımız hiç bişeyı bulamıyoruz 😅 bulantılar bir gecse 😔 evi düzene sokmak cok zor olacak

Benımde basım ev işleriyle dertte en cok 😔 zaten bulungumuz yerden dolayı evım asırı tozlanıyo birde şimdi aldı basını gitti. Hafta sonu eşimle yapıyoruz ama yarım yamalak devam edıyoruz hayata 😔 dolapların içi karman corman aradıgımız hiç bişeyı bulamıyoruz 😅 bulantılar bir gecse 😔 evi düzene sokmak cok zor olacak
O apayrı bir dert canım ben evi eşime bıraktım anneme geldim bayram sonu döneceğim bakalim ne halde olacak ev😁ama taşınacağız o yüzden cok önemsemiyorum taşındigim evi temizlerim artik insAllah o zamanlara bulantılar gider

O apayrı bir dert canım ben evi eşime İanneme geldim bayram sonu döneceğim bakalim ne halde olacak ev😁ama taşınacağız o yüzden cok önemsemiyorum taşındigim evi temizlerim artik insAllah o zamanlara bulantılar gider
Allah yardımcın olsun canım tasınmak cok zor 🤦‍♀️ bizde senelerdir badana yapmıyoruz tüm evi bayram yada bayram sonrası yapıcaz inşallah o zamana gecmıs olur bulantı. Benımde annem şehir dısında 8 saat otobus gidemezdim bu durumda keske yakın olsaydı çok ozenıyo ınsan annesı yakın olanlara 😔 senın kac saat neyle gittin canım yolculukta zor

AdaisyLove AdaisyLove canım geçmiş olsun valla üşenmedim bütün konuyu okudum sinirlenmeye bile değmez
Valla durduk yere banlandim zaten ya nerden bulastiysam...
haydaa AdaisyLove AdaisyLove neden banlandı ki :/
Geldim kızlar yaaa hakaret de etmedim neden banlandim anlamadım
Canım yaa hemen gell insanın başına gerçekten bela oluyorlar
Geldim canım gözün aydın cinsiyet için tam zamanında gittim🤦‍♀️🤦‍♀️ çok sevindim ama ziyaretçi olarak girebildim okudum hepsini 😍😍❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Kızlarr kilolar ne durumda ben 44 ile hamile olduğumu öğrenmiştim dün tartıldım 43e düşmüşüm, şimdiye kadar 6-7 kere falan kusma yaşadım yemek yememde gayet güzel aslında ama şaşırdım kilo vermiş olmaya :/

Geldim canım gözün aydın cinsiyet için tam zamanında gittim🤦‍♀️🤦‍♀️ çok sevindim ama ziyaretçi olarak girebildim okudum hepsini 😍😍❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Ben konuyu okuyamadım ama ne olursa olsun kasım anneleri haklıdır 😄 canını sıkmaa yanındayız ❤️❤️❤️

Hoşgeldin canım
Kızlarr kilolar ne durumda ben 44 ile hamile olduğumu öğrenmiştim dün tartıldım 43e düşmüşüm, şimdiye kadar 6-7 kere falan kusma yaşadım yemek yememde gayet güzel aslında ama şaşırdım kilo vermiş olmaya :/
Senin 2 katın kilom🤭🤭
3k1e benden şimdi okuyorum içinizi ferah tutunn her şey yolundaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Allah razı olsun canım inşallah ❤

X