2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Maşallah minnağına
Folik asiti niye kullanmıyorsun ki?
İlk haftalarda önemli diye biliyorum. Doktorun kullan dedikçe kullan bence.
Ya bu ara aksattim,yurtdışında 3 valizle fln gelince camaşir çocuk bulantilar
Ne güzel umarım geçiyordur artık
Umarim cnm,kızimda hic olmamıştı simdi yogun olunca zorladi tabi

Erkek anneleri sivilcelenme oldumu acaba sizler de benim kızımda hiç yoktu falat bunda sivilce bastı resmen yüzümü zamanla geçiyor ama merak ettim
Oğlumda olmamıştı şimdide hiç yok yüzüm bembeyaz oldu zaten. Bende bütün teoriler erkeğe çıkıyor cintakvimi ay takvimi

Aynen bende de öyle yürüyüş yapmak istiyorum bakalım nasıl olacak yarın sıcaklar da başlayınca işkence olur artık. Neyse ki son aylarımız sıcağa denk gelmiyor
Yaa ben o son ayların sıcağa gelmemesinden hiç memnun değilim. Ağustos sıcağında doğum yaptım çok üşüdüm ısıtıcı falan getirdiler yinede üşüdüm Kasımda naparim diye düşünüyorum şimdiden

Yaa gerçekten mi belki bunda farklı olur. ben de kışın ortası doğurmuştum fazla kan gidene kadar mahvoldum atletle geziyordum annem kayınvaldem aman kızım bebek de üşütür filan dediler ama yok pişiyordum

Erkek anneleri sivilcelenme oldumu acaba sizler de benim kızımda hiç yoktu falat bunda sivilce bastı resmen yüzümü zamanla geçiyor ama merak ettim
Benim yüzüm de mayın tarlasına döndü normalde regl döneminde 1 tane çıkardı şimdi berbat cinsiyetle ilgisi var mı bilemedim

Bir rivayete göre de kız analarında oluyormuş diyorlardı
İnşallah

Ben varım özellikle gece uyurken burnum tıkanıyor

Kizlar benim içim yaniyor ya tüm gün bulantı kusma derken akşam olunca böyle buz gibi asitli icecek icmek istiyorum zararli diye tutuyorum kendimi ama sanki oruç tutmuşum gibi bi yanma var icimde
Benim de içim yanıyor resmen bulantılardan dolayı su da içemiyorum.

Maden suyu iç canım belki serinletir. 2 gündür bende öyleydim iyi geldi bana
Beni kesmiyor kuzum ya

Kızlar bende de çin takvimi tutmadı sanırım , ama bebek önden gidince doktor son regli de bir hafta öne almıştı ona göre erkek oluyordu ; karmaşık bir durum oldu
Aaa regliniz kac gun oluyorki?normalde doktorlar 14 gun baz aliyorlar,bi hafta oncesi adete deng geliyor yada ucu ucuna bitimine.siz ctr nin buyukluyune aldirmayin

Ben hataylıyım aslında burda müşebbek derler ama bu arapçası türkçesini bilmiyorum züngül diye hatırladım onu yazdım
Halka tatlısı da derler
Ben zaten alerjiden dolayı 3 aydır çekiyorum burun tıkanıklığını bu aralar azalmıştı ama tekrar ara ara artıyo sinir oluyorum nefes alamamak ta çok kötü ya

Canım benim iki oğlumda da bı güzellik geldi sivilce vs olmadı kız annelerinde olur derler. Kız annenin güzelliğini aldığı için...

İnşallah farklı olur ya terlemeyi tercih ederim titreyip kasilmaktansa. Demekki mevsimlede alakası yok değişiyor kişiye göre de

Aaa regliniz kac gun oluyorki?normalde doktorlar 14 gun baz aliyorlar,bi hafta oncesi adete deng geliyor yada ucu ucuna bitimine.siz ctr nin buyukluyune aldirmayin
Adet bitiminde yumurtlayanda oluyor arkadaşım o şekilde hamile kalmıştı tek ilişkiyle yani bebek istemediği için o günde olmaz diye düşünmüş ama olmuş işte

İnşallah farklı olur ya terlemeyi tercih ederim titreyip kasilmaktansa. Demekki mevsimlede alakası yok değişiyor kişiye göre de
Dogum şekliylemi alakalı acaba ben normal dogum yapmıstım ekim sonu hiç üşümemiştim hatta üşürüm diye kalın corap falan almıstım yanıma
Arkadasım sezeryan olmustu o ameliyathanede çook üşüdügünü söylemıstı zor ısınmıs

Yok bende normal doğum yaptım doğum başlıcağı sıralarda üşüme geldi. Bı sene önce de yine ağustosta kürtaj olmuştum ayikken ondada aynı şekilde titreye titreye olmuştu resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…