2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kabus gördüm erkenden uyandım bugun mutsuz uyanmış oldum ve karnımı okadar kastımki bebişim iyidir umarım

Yok annesi yok korkma, Allah’ın izniyle bişey olmaz

herkese günaydın geçenlerde size instagram duyurma işini sormuştum ya ben dün şöyle bişiy yaptım hakskska dün evlilik yıldönümümüzdü saldım bombayı valla artık bakalım

Yaaaaa çok tatlııııı bence çok güzeeel olmuş

Kızlar değişik bir rüya gördüm ben de. Rüyamda sarışın mavi gözlü bir erkek çocuğu ile konuşmak için eğiliyorum. Sonra birden bana sarılıyor. Neden bir anda sarıldığını sordum: "Çünkü sende de erkek bebek var" dedi. O sarılırken uyandım öyle

Hayırdır inşallah Ben de erkek olduğunu öğrenmeden rüyamda erkek bebek geliyor dendiğini gördüm

Hayırdır inşallah Ben de erkek olduğunu öğrenmeden rüyamda erkek bebek geliyor dendiğini gördüm
Çok enteresan gerçekten canım. Aslında ben hamile olduğumu öğrenmeden önce kız bebek görmüştüm rüyamda ama geçen doktor erkek hissediyorum dedi. Onun etkisinde kaldım galiba

bende de aynısı oluyor, önceki gebeliğimde de arada alerji spreyi kullanmıştım açıyordu burnumu..

herkese günaydın geçenlerde size instagram duyurma işini sormuştum ya ben dün şöyle bişiy yaptım hakskska dün evlilik yıldönümümüzdü saldım bombayı valla artık bakalım
Canım çok güzel bir paylaşım olmuş seneye de kucağınızda paylaşırsınız inşallah

Kızlar benim de 12. Ve 12+lar bayram haftası ben 11+6 ya alabildim randevu bebiş zaten önde gelişimi sorun olmaz dimi o zaman gitmez bakabilir
Bakılır canım sorun olmaz benim de 11+4 görünüuodu ultrasonda ense ve burun ölçümü yapıldı tam zamanları oluyo zaten o haftalar
Bu aralar ben de çok rüya görüyorum ama sonra düşünüyorum neden gördüm acaba diye meğer gün içinde aklımdan geçenlerle ilgili oluyo hepsi de bilinçaltı yani birine anlatınca da daha göremiyorum uzun bi süre rüya

Nazar boncuğu da koysaydın bi köşeye maşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız günler de gelir inşallah

kaç kere anlattım daha da anlatmam amaaan anlamadın sen öyle değil boşver evet keyfimize bakalım bugünü saymazsak son 3 gün pazartesi çok heyecanlı gerçekten inşallah iyilerdir meraktan çatlamama ramak kaldı

Ya bende rüyamda hep pembe şeyler aldığımı test sonucumun kız olduğunu gördüm bende ters çıktı

Öyle mi canım ya Ben randevu bulamadım. Yönlendirdiği perinatolog 2 gün geliyormuş söylediği hastaneye . Şartları zorlayayım arayıp öne aldırmaya çalışayım madem.
Perinatolog neden tercih ettin canım test yaptırdın ya onun için sordum benım normal doktorum ense buruna baktı güzel dedi testte yaptırdık gerek varmı acaba perinatologa ben hiç düşünemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…