2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Korku, endişe gibi duygular özellikle kötü tecrübe yaşayan herkeste oluyor ya da zor yollardan geçerek hamileliği oluşan. O yüzden ben de iyi anlıyorum seni. Hep olumlu düşünelim, iyi enerji yollayalım. Hep iyi olsun sonuçlar inşallah

Canım benim İyi düşünelim iyi olsun artık güzel günler zamanıdır diyelim Hala oğlum olacağı fikrine alışmaya çalışıyorum çok değişik

Yaaa çok basitt takvimde yumurtlamanızı bulun yeni ay ve hilalse erkek son dördün dolunaysa kız.. yani ay ne kadar yoksa erkek varsa kız

Heeeeh bak bu açıklama oldu şimdi

Yumurtlamamı bilemedim en iyisi beklemek @ygmygm

ahahahahaha sen de bendensin

Kızlarr Sonuçlarım erken çıkarak beni de şaşırttı , bir erkek bebiş haberi de benden gelsin

Hayırlı olsuuunnnn

Erkek anneleri sivilcelenme oldumu acaba sizler de benim kızımda hiç yoktu falat bunda sivilce bastı resmen yüzümü zamanla geçiyor ama merak ettim
Benim de alnımda ağrıyan sivilceler çıkıyor biri bitmeden diğeri başlıyor. Adet öncesi olurdu bende bu oğlumda olmuş muydu pek hatırlamıyorum

Nefes almakta zorlanan varmı burun etleri büyüyormuş ya nefes alamıyorum aldığım nefes yetmiyor resmen öncedene böyle olmuştu hamileliğin sonuna kadar 2 burun büyüklüğündeydi burnum yine öyle olacak sanırım

Eveet Gebeliğin ne kadar gıcık semptomu varsa bende hepsi var sanırım

Kizlar benim içim yaniyor ya tüm gün bulantı kusma derken akşam olunca böyle buz gibi asitli icecek icmek istiyorum zararli diye tutuyorum kendimi ama sanki oruç tutmuşum gibi bi yanma var icimde

Bende var canım derin nefes almaya çalışıyorum bazen ilk hamileligimde de olmuştu hatta kalp ritiminde bozukluk çıkmıştı holter falan takmışlardı hormonlardan galiba kan fazla pompolaniyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…