2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Çok geçmiş olsun

Evet canım aynı şekilde yatarken iki etkisini yeteri kadar görmezsen sabah da icebilirsin
Kızım 2.5 yaşında olduğu için bende idari izinliyim çok şükür
Hangi kurumdasiniz MEB bize yok dedi
Ayyy ne güzel darısı başımıza

Ben de bulantı+ halsizlik o kadar yoruluyorum ki çamaşır attım ayağa kalktım kalbim yerinden çıkacak hiç bi şey yapmadım halbuki geçecek dimi ya az kalmıştır inşallah
InsAllah biraz daha sabredeceğiz ben anneme geldim hic bir şey yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum başım kalkmiyor

Ben de aynı senin gibiyim canım ve sanırım 9. Haftada pik yapıyormuş bulantı, inşallah azalır bizimkisi de, ben de çok kötüyüm elimde sürekli poşetle dolaşıyorum

Kızlar benim çok bulantım var ve kendimce hafifletecek şeyler buldum mesela yemeği dik halde yiyorum ve hemen yatmıyorum, baya rahatlattı en azından artık biraz midemde duruyor, asitli şeyler yemiyorum salatalık bile, yağsız baharatsız yani tatsız şeyler yiyorum ama iyi geldi, yedikten sonra dik oturmakta çalışıyorum hatta yere oturuyorum, kuru şeyler yiyorum ve su içmeye çalışıyorum ama içermediğin için içine limon atıyorum bir dilim iyi oluyor deneyin dostlar sizde de işe yarar bence

Kizlaaar selam catlak kremi lierac almayi dusunuyorum ama gunes kreminde hala bir sonuca varamadim tavsiyeleriniz neler acaba dogal yapili olmasini istiyorum bebise zararsiz
Canım ve diğer bütün canım anneler, ben çoook sık kilo verip aldığım için zaten çatlaklara karşı sürekli kullandığım ve kime söylediysem (hamileler dahil) herkesin memnun kaldığı bir öneride bulunayım, %100 doğal hem de.

Avokado Yağı 1 birim
Hindistan Cevizi Yağı 2 birim
Zeytinyağı 2 birim

Üçü de soğuk sıkım olmalı, üçünü güzeelce karıştırın ve her gün ya da müsait hissettikçe belinize karnınıza göğsünüzde kalça ve bacaklarınıza sürün. Ben tüm vücuduma uyguluyorum, tavsiye ederim.

Kaldığınız yerde bilgilerinizi verirsiniz hastaneler güzel ilgileniyor ona göre kontrollerinizi gözden geçirirler mesela bulunduğunuz yerdeki ebeler veya kendi seçtiğiniz kadın doktorunuz da ilgilenir.. benimki özel gebeliklerim biraz problemli burda 8. Haftadan önce bakmıyorlar bariz bekleyeceksin onun için ben kendi doktoruma gidiyorum tabi ücretli. Sezeryana gelince burda sık değil çok çok ciddi olmazsa olmuyor ilk doğumumda acil doğuma girdim sezeryan olmam demiştim bizde yanaşmıyoruz dediler acil olmazsa. Bir tanıdığım ilkinde sezeryan oldu ikincide normal doğurdu

Arkadaslar bu sabah ilk defa karnıma bir ağrı saplandı ağrıdan ziyade bisey batıyor gibi nefesim kesildi bu durumu yaşayan oldu mu korkuyorum kötü birsey değildir insallah
hala da geçmedi

Evet arkadaşlar ancak fırsat bulup girebildim , ben de eşim de pozitifiz maalesef

Aaah ya tüüüh. Çok geçmiş olsun canım Umarım sorunsuz, sanki hiiiiiç olmamış gibi kolayca atlatırsınız. Doğru diyorsun insan en çok bebek için korkar şimdi hamileyken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…