2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet arkadaşlar ancak fırsat bulup girebildim , ben de eşim de pozitifiz maalesef
Cok gecmis olsun canim, bitsin gitsin inşallah hemen
Hic merak etme, bebeğine bir sey olmaz, onlar cok guclu, sonucta tum gebeler hastalik atlatabiliyor oyle dusun. İlac da kullanmiyorsun, kullandiklarin zaten kullanılabilir ilaclar. Onu kafana takma canım
Ayni kisi burda da mi var kuzum, onu tam anlamadım yok ya çalışmaktan ziyade dikkatle ilgili, yaz tatilinde daha aktifken de ayni yani ben pek dikkat vermiyor olabilirim, bir de aklimda tutamiyorum, ya da oyle bsy hissedersem direkt ilgili kisiye sen neden bu konuda boyle yapiyosun gibi yazıyorum, o konuda tutamıyorum kendimi ondan ben hala anlamadim bile kim olduğunu ve konuyu boşver takma kafana, kasıtlı yapiyorsa cok da ciddiye almaya gerek yok. Biz bebiklerimizi bekleyelim

çok çok geçmiş olsun canım..kardeşim senin gibiydi aynı belirtiler 4.günden sonra baya toparlandı, iyileşme evresine geçmişsin..eşin de umarım bir an önce toparlar..bebişine de hiçbirşey olmayacak inşallah

tam 10+0'da verdim ama ultrasonda 10+4 çıkmıştı. 8 Nisan'da yaptırdım, doktorum elsie genetik laboratuvarı ile çalışıyor veracity test diye geçiyor, çok detayını ben de bilmiyorum canım..

Merhaba bende symrna tüp bebeğe gidiyorum orada takip ediliyorum çok memnunum 12+4 oldum iğneler i de galen hastanesi aciline yaptırıyorum oradan da çok memnunum.

Selam arkadaşlar geçmiş olsun mesajlarınız için tek tek hepinize çok teşekkür ederim.

biz ailecek kendimizi çok iyi korurduk . Hamilelik başından beri n95 takıyordum . Markete girmezdim avm bir senedir hiç gitmedim ama buna rağmen okul kapanmadan öğrencilerden kaptım sanırım .
buna rağmen olduk hatta önce ben oldum sağlıkçı eşime bulaştırdım

çok ağrılı sancılı bir süreç en kötüsü sürekli endişe ediyorsunuz bebek için .

bu sebeple ne olur dikkat edin sizler de olmayın.

Bende de akşam saatlerinde çok çok kötü oluyor. Neden bilmiyorum önceki gece içtiğim prilam öğlene kadar harika idare ediyor öğleden sonra bulantı başlıyor ama gün içinde içtiğim prilam hiiiiç etki etmiyor ve sonucunda kendimi zorlayıp biraz çıkarıyorum ancak öyle rahatlıyorum ve uyuyorum. Akşam 5ten sonrası tam bir işkence

Gecmiş olsun canim.bebeyi hiçç merak etme.sen kendine odaklar,kiloluyuz demişdin gibi hatirliyorum.kuzenim hamileyken kovit oldu.bide 10 tup bebek denemesinden sonra 5 yillik beklenen bebekdi.baslarda haftasindan kucuk diyordu,kovit oldu,haftasina uygun cikdiilk 3 aylikda etrafimdan gorduyum kadariyla bebeye hic bisey olmuyor.dogru hatirliyorsam kiloluysan eyer bol sivi,bolca oksigen,havalar guzelleşdi ,yorgana saril balkonda otur.Allah 3 unuzede acil şifa versin

Maşallah canım çok sevindim senin adına
Merhaba siz yurtdışında yaşıyorum demiştiniz sanırım bende yurtdisindayim 3 yıldır ama turkiyede tüp bebek yaptım şimdi 12 +4 um yurtdışına geri dönüp takiplerime orada devam etsem sıkıntı olur mu diye endişelerim var burada bir ay sonrası için sağlık ocağına tetanoz aşısı randevusu vs verdiler birde tüp bebek ve 40 yaş üstüyüm acaba yurtdışında da sezeryan mi yaparlar burada yaparsam sezeryan olur büyük ihtimalle sizin gördüğünüz farklar var mı türkiye ile acaba? Sağlık güvencem de yurtdışında.

Kizlar şimdiden söyleyeyim,benim hic kimseyle sorunum yok.basim agrir ya bi isim cikar gec girerim mesaj fazla olunca okumaga odaklanirim beyenme,cevap verme,imaji atma gibi şeyleri atlamiş ola bilirim.simdiden kusura bakmayin❤❤

cok gecmıs olsun hıc korkma rabbım ebeklerı kruyor onlara bırsey olmuyor bende 3 ay oce agır bır sekılde gecrdım çam kozalagı surubu var aktarlarda bana o ck ıyı gelmıstı sen ıcebıırmısın bır dr danıs esın muhakkak ıcsın cok iyi gelıyor bırde kadın dogum doktoruna bıldırırsen kan sulandırıcı ıgne verebılır bu durecte tekrar ck gecmıs olsun

Arkadaşlar 12.13. Haftalara gelenler bulanti koku sikayetleriniz azaldı mi
11+6yım koku hassasiyetim kısa sürmüştü zaten ama bulantım birkaç gündür azaldı çok şükür Akşamları da 8de bayılmıyorum artık, enerjim de yavaş yavaş artıyor sanki.Darısı başınıza

Ya çok sevindim kuzum, hayırlısıyla gelsin bebişim inşallah.

Bir süredir bakamadım buraya, benim tansiyonum yine çok yükselmeye başladı, geçen haftadan beri her gün hastane-test-tahlille geçti günlerim. Maalesef tansiyon ilacına başladım yeniden, çok üzülmüştün ana doktorum pek çok kişinin kullandığını hatta günde 12 tane bile içen olduğunu söyleyince içim rahatladı. 12.haftanın içindeyim artık, haftaya ikili test var ona da çok gerginim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…