2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Detaylı değildi canım haftaya perinatolog detaylı bakıcak inşallah
Aslında göremiyorum daha küçük filan dedi ama en son sanki kız gibi dedi

Merhaba sizin için çok fark etmeyecekse ben 150 lira daha ekleyip xiaomi mi vaccum& mop ikisi bir arada almanızı öneririm. Çok memnunum 101deki markanın servisi garantisi filan nasıl olur bilemiyorum

Bu modeli bilmiyorum ama robot süpürge genel olarak çok büyük rahatlık gerçekten. Ben çok memnunum. Hele bu zamanlarımızda kurtarıcı.

Son düzenleme:
Detaylı değildi canım haftaya perinatolog detaylı bakıcak inşallah
Aslında göremiyorum daha küçük filan dedi ama en son sanki kız gibi dedi
hadi hayırlısı güzel sonuçlar çıkar inşallah benimde haftaya pazartesi randevum bana da detaylı bakar o zaman haberleşiriz inşallah sağlıklı olsunlar da kız erkek önemli değil

Merhaba sizin için çok fark etmeyecekse ben 150 lira daha ekleyip xiaomi mi vaccum& mop ikisi bir arada almanızı öneririm. Çok memnunum 101deki markanın servisi garantisi filan nasıl olur bilemiyorum
xiaomi moplu ben aldığımda 2100 dü eğer düştüyse fiyat çok iyi. bence de alın süpürmesi süper. silmesini kullanmadım
Bende öyle diyecektim anlamadım bende
Ben de anlamadım

xiaomi moplu ben aldığımda 2100 dü eğer düştüyse fiyat çok iyi. bence de alın süpürmesi süper. silmesini kullanmadım

Ben de anlamadım
Yaaa silmesi de çok iyi ben sürekli kullanıyorum bu hafta halıları da kaldırdım halısız evde performansı muhteşem benim koltuklarım da yüksek hiç toz olmuyor artık altlarını da siliyor banyoyu filan da açıyorum bütün ev pırıl pırıl oluyor

yok 3 hafta sonra gel dedi. o da haftaya pazartesi 12+0 İlk çocuk olduğundan bilmiyorum neye nasıl bakıldığını.artık 12 olacağımdan detaylı da bakılır diye düşündüm
Ense kalınlığı burun kemiği filan bakar normal kadın doğum o haftalarda .Perinatolog organlarada bakıyor ama..Hepimizin minişleri sağlıkla büyüsünler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…