2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım hayırlısı olsun inş ama sende biraz kız istiordun sankii 😍😍😍
4 yıl bekledik pko yum 1 düşüğüm var eşimde de sprem hızı azdı ilaç kullandı ben de o kadar tedaviler gördüm düşükten sonra ama olmadı bikaç ay bıraktım vücudumu kendi haline sonra bitkisel bişeyler denedim beklemediğimiz ay geldi pozitif haberi o yüzden kız da erkek te bizim başımızın tacı ama eşim de hep rüyalarında kız görmüş ben de kız hissediyodum yoksa erkek te olsa hiç fark etmeyecekti benim için 😏🤰

4 yıl bekledik pko yum 1 düşüğüm var eşimde de sprem hızı azdı ilaç kullandı ben de o kadar tedaviler gördüm düşükten sonra ama olmadı bikaç ay bıraktım vücudumu kendi haline sonra bitkisel bişeyler denedim beklemediğimiz ay geldi pozitif haberi o yüzden kız da erkek te bizim başımızın tacı ama eşim de hep rüyalarında kız görmüş ben de kız hissediyodum yoksa erkek te olsa hiç fark etmeyecekti benim için 😏🤰
Bebeğinize sağsalim kavuşun inş canım 💓💓💓💓🙏🙏🙏🙏

bugün itibariyle 11+0 olduk ama hala alttan alttan bir batma yaşıyorum bu haftalarda bunu yaşayan var mı normal midir 😌
Ben de her mesajı okuamıyorum yoksa yazardım cevap görmemişim 🙄bende 11 .haftada başladı 1 hafta oldu zaten batmalar oturup kalkarken oluyo ama aşırı değil doktora da sormadım normaldir heralde çünkü aşırı olmayan ağrılar normal diye okudum hep internette😊
Kızlar vitamin ve balık yağı olarak hangi vitaminleri kullanıyorsunuz ? Hergün düzenli mi alıyorsunuz ?
Bugün verdi doktorum innate pronatal günde 1 defa kullanırsın dedi ama balık sık yersen gün aşırı da yiyebilirsin dedi bana

Geçmiş olsun inşallah hafif atlatırsınız ilaç kullanabiliyomusun bitki çayları aşırıya kaçmadan içilebilir diye biliyorum tez vakitte iyileşirsiniz inşallah :dua:

doktorumun tavsiyesiyle coraspin ve parol içebiliyorum .

gelen filyasyon ekinine hamile olduğumu bildirdiğimden bana ilaç vermediler sadece eşime verdiler .
Bitki çayı içebilme kültürüm hiç yok . Onun yerine taze sıkma portakal suyu içtim meyve yedim bol bol su tüketiyorum

ben ağır dönemini haftasonu evde atlattım aslında çok yüksek ateş ağrı ishal hepsi oldu o dönemde de parol içmiştim şimdi daha iyiyim ama eşim kötüleşmeye başladı

tek sıkıntım bebeğime bişey olup olmayacağı düşüncesi , bakalım on gün bize nasıl geçecek 😔

Kızlar bu saat oldu hala uyuyamiyorum.midem hep ağzımda sanki.yatsam yatamiyorum kalksam kalkamıyorum hesabı napsam bilemedim.soda içtim az once biraz gezindim geçecek gibi değil daha önceki gebeliklerimde hiç böyle olmamıştım😔dr kontrolumu yrn a aldım bakalım ne diyecek

Kızlar bu saat oldu hala uyuyamiyorum.midem hep ağzımda sanki.yatsam yatamiyorum kalksam kalkamıyorum hesabı napsam bilemedim.soda içtim az once biraz gezindim geçecek gibi değil daha önceki gebeliklerimde hiç böyle olmamıştım😔dr kontrolumu yrn a aldım bakalım ne diyecek
Ev yapımı limonata dene cnm bende işe yaramisti

arkadaşlar merhaba, ben izmirdeyim. şimdiye kadar bebiş sahibi olmak istediğimiz dönemde tedavi amaçlı gittiğimiz doktora devam ediyorduk ama muayene ücreti oldukça pahalı. Şimdi özel bir hastanede devam etmek istiyorum. aranızda İzmirde olanlar var mı? hastane ve doktor önerisine ihtiyacım var :) Tüm bebişlere ve güzel annelerine sevgiler :KK200:
Merhaba ben doc.dr baris buke hastasiyim ama kendisi ozel.muayahanesi var ve 500 tl...ayrica yedek doktorum da vardi benim bebek hareketlerini hissedene kadar da ayni zamanda tinaztepe galen hastanesinde feyza arman hanima da gidiyirdum...asiri sempatik ve ilgilj bir doktor...muayene ucreti 150 tl idi ge 10 gun icinde tekrar gittiginkzde ekstra ucret almiyordu....hastanede pandemi hastanesi degil ...sessiz sakin ve gayet.luks bir hastane oneririm🌸

gelen filyasyon ekinine hamile olduğumu bildirdiğimden bana ilaç vermediler sadece eşime verdiler .
Bitki çayı içebilme kültürüm hiç yok . Onun yerine taze sıkma portakal suyu içtim meyve yedim bol bol su tüketiyorum

ben ağır dönemini haftasonu evde atlattım aslında çok yüksek ateş ağrı ishal hepsi oldu o dönemde de parol içmiştim şimdi daha iyiyim ama eşim kötüleşmeye başladı

tek sıkıntım bebeğime bişey olup olmayacağı düşüncesi , bakalım on gün bize nasıl geçecek 😔
İnşallah bebeğin de kötü etkilenmez allah büyüktür herkese dua ediyorum kimseye acı yaşatmasın rabbim hiç kimseye eşin de iyi olur inşallah allah yardımcımız olsun zor dönemdeyiz 😔🤲

Heee kim olduğunu anlamadim ben🤣 ne bileyim kiz valla hc dikkatimi cekmyo bi de ben aklimda tutamiyorum da, anca israrla ters cevap vercek bana biri, öyle anlarim ancak. Hatta onu bile bazen unutuyorm kimdi dye🤭🤣🤣🤣
Sen çalıştığındandır evde olsan daha çok dikkatini çekerdi unutmazdın şimdi yoğunsundur 😊 ben de çalışırken öyleydim 😊🌼
Şu an daha 8.haftamdayım o sebeple net bir şey diyemiyorum kendi adıma. Aslında ikinci hamileliğim, ilkinden hatırlamam lazım ama onu da hatırlamıyorum 😀 fakat ben normal olduğunu düşünüyorum.

Kızzzz Allaah seniii 🙈🙈🙈 Güldürdün ❤️💋

Hoşşgeelldiiiinnnn 🥳🥳🥳

Oooy maşallah yeriiimmm sağlıkla gelsin. Ne güzel yaaa, cinsiyet haberleri geliyor artık 😍
evet normalmiş 😘
Ben de her mesajı okuamıyorum yoksa yazardım cevap görmemişim 🙄bende 11 .haftada başladı 1 hafta oldu zaten batmalar oturup kalkarken oluyo ama aşırı değil doktora da sormadım normaldir heralde çünkü aşırı olmayan ağrılar normal diye okudum hep internette😊

Bugün verdi doktorum innate pronatal günde 1 defa kullanırsın dedi ama balık sık yersen gün aşırı da yiyebilirsin dedi bana
evet normalmiş canım sağolasın 😊 yok ben kendi sorum görünmüyor diye demedim birine cevap verdim ondan yazdım. yoksa sorumun görülmemesi önemli değil Google var doktorum da var merak edince yazılıp bulunuyor

Çok geçmiş olsun, inşallah bebeğinle birlikte sorunsuz atlatırsınız 🤲🏻 Bol bol C vitamini içeren meyve tüket 😔
Günaydın herkese ❤️

X