2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Selam kızlar bugün kontrole gittim 2 li tarama yaptırmadım ense kalınlığı inceymiş riskli çıkmadı burun kemiğini de ölçtü iyi dedi plasenta halen daha aynı rahim ağzını kapatmış durumda birkaç ay sonra düzelebilirmiş o da bi ihtimal inşallah yukarı doğru çıkar bir de bozulmalar varmış plasentada kanama olabilirmiş hiç iş yapmıcam progestan verdi onun için de ve son olarak yüzde 90 kız dedi zaten ben de öyle hissediyodum hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah bebeklerimiz dua edin bana da 🤲 😏 :dua:
maaşallah canım, inşallah hıcbır rısk olmadan saglıkla kavusacaksın bebegıne, guzel dusun, ınsallah her sey yolunda olacak. cınsıyet de sımdıden hayırlı olsun :anneadayı:
Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı 💓💓😍😍😍 cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz 😍😍😍 haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi 🥲🥲🥲🥰🥰🥰😂😂😂
yaaaaaaaaaaaa harıka bır haber kuzumm, ayyy heyecanla aksamı beklıyoruz bız deeee. ne zaman yapcaksınız???? eheheh

Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı 💓💓😍😍😍 cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz 😍😍😍 haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi 🥲🥲🥲🥰🥰🥰😂😂😂

Aaaay haberin güzelliği 💛💛💛
Maşallah canımcım..
Çoook heyecanlı yaaa..
Hadi bakalım bizde bekliyoruz merakla 💋

Valla canım 15 haftalik hamileyim aynı bende öyleyim sosyal hayat diye birşey kalmadı 4 ay sonunda bitcek deniliyo sabirla bekliyorim oglumdada 4 ay sonunda bitmisti
Ağzımda çok tükürük oluşuyor tükür tükür dakkada 1 dr sormayı unuttum ya sizdede öyle mi

Ama ban yiyecek tarzda bi cevabı tavrı yoktu aslında. Okudum ben yazdıklarını. Hay Allah tüh durduk yere başına sardı 😕
Evet kötü bişeyde dememiş aslında
Kızlar cahilliğime verin bdv ne oluyor ben anlamadım merak ettim bende 🙈🙈
Bir derdim var bölümü canım
konuyu okumadım canım bılmıyorum hıc umarım kısa surelıdır.

:silah:napsaydı...
Yani haklı tabi cevap vermekle işte birsürü kişi ban yedi sanırım o konu yüzünden

maaşallah canım, inşallah hıcbır rısk olmadan saglıkla kavusacaksın bebegıne, guzel dusun, ınsallah her sey yolunda olacak. cınsıyet de sımdıden hayırlı olsun :anneadayı:

yaaaaaaaaaaaa harıka bır haber kuzumm, ayyy heyecanla aksamı beklıyoruz bız deeee. ne zaman yapcaksınız???? eheheh
Sağol canım benim 6 gibii 🤗🤗🤗

X