2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı 💓💓😍😍😍 cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz 😍😍😍 haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi 🥲🥲🥲🥰🥰🥰😂😂😂
Allahimmm çok heyecanlandım kalbim pir pir oldu 😍😍 sonucun temiz çıkmasına da çok sevindim cnm gözün aydın 🙏🧿🧿 Akşam haberlerini bekliyoruz mutlaka 😘😘

[QUOTE="ygmygm, post: 67834670, member: 798969"
Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı 💓💓😍😍😍 cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz 😍ura😍😍 haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi 🥲🥲🥲🥰🥰🥰😂😂😂
[/QUOTE]
Ögrenınce hemen gel buraya 😁😍

Kızlarr test sonucum geldi çok şükür temiz çıktı 💓💓😍😍😍 cinsiyetimiz belli ama ben bilmiyorum akşam balon patlatcaz 😍😍😍 haber vericem bakalım doktor tahmini doğrumu yoksa kızmııııı zaman geçmez şimdi 🥲🥲🥲🥰🥰🥰😂😂😂
Gözün aydın canım çok sevindim darısı başımıza 🥰🥰 ilk kesin cinsiyet senden geliyor o zaman 🙈🥰

Dur hemen ne yıkılması aaaaa.. bi sor doktoruna, konuş, göster sonucu.. illa izleyeceğin bi yol yordam vardır..
25 mg arttırrdı canım ilacı
ben ılk olcturdugumde 22 cıkmıstı 10 gunde 4.40 a dustu bende yarın tekrar baktıracagım ınsallah 2.5 altına dusmustur 3,63 buyuk bır deger degıl ben hergun ılac ıcıorum sen ılac kullandın mı bu surecte normlde dusukmus cunku
100 lük kullanıyordum ben ilacı evet çok çok yüksek değilmiş ama korktum bir an 2.5 üzeri ya. İnşallah düşmüştür. Daha 20 gün önce 1.33 tü oysa..
Ben de şimdi tsh değerime baktım tiroid problemim yok ama olması gereken aralık bende 0.35-5.5 görünüyor. Sizin test sonucunda ideal aralıkta sınır max. 2.5 mu
Gebelikte max 2.5 olması gerekirmiş canım, senin kaç ?

25 mg arttırrdı canım ilacı

100 lük kullanıyordum ben ilacı evet çok çok yüksek değilmiş ama korktum bir an 2.5 üzeri ya. İnşallah düşmüştür. Daha 20 gün önce 1.33 tü oysa..

Gebelikte max 2.5 olması gerekirmiş canım, senin kaç ?
benım 22 degere ben 150lık ıcıyordum sız neden o kadar yuksek ilaç içiordunuz kı dozu fazla gelmıs demekkı yukseltmıs bakalım benım yarın snuc kac cıkacak .gerısı allahta artık bızım elımızde olan bısey degıl sonucta bız olcum yaptrarak kontrl edıyoruz bazı bebısler dogdugunda cok yuksek oluo ben artık ıcımı ferahlatmaya calısıorum rabbım evlatlarımızın saglıkları ıle sınamasın bızlerı . ılk kızımda 8 lerı gormustum cok sukur sorun olmadı allah ol derse olur cnm rabbım korusun

Ay maşallah canım çok sevindim 🧿 darısı sağlıkla bizlere inşallah 🙏🙏
Cok heyecanlı :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Merakla bekliyoruz cinsiyeti ,konu yöneticisi olarak bu güzel haberin net olarak ilk senden gelmesi 🥰🥰

Selam kızlar bugün kontrole gittim 2 li tarama yaptırmadım ense kalınlığı inceymiş riskli çıkmadı burun kemiğini de ölçtü iyi dedi plasenta halen daha aynı rahim ağzını kapatmış durumda birkaç ay sonra düzelebilirmiş o da bi ihtimal inşallah yukarı doğru çıkar bir de bozulmalar varmış plasentada kanama olabilirmiş hiç iş yapmıcam progestan verdi onun için de ve son olarak yüzde 90 kız dedi zaten ben de öyle hissediyodum hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah bebeklerimiz dua edin bana da 🤲 😏 :dua:
Hayirli olsun.banada doktor kiz dedi ama yuzde vermedi gecen hafta.90 dan geri donmez bence,prensesimiz hoş geliyor😘

Ay mâşâAllah,temiz cikmasina sevindim.cinsiyeti yazana kadar catlariz biz burda 😀 sen 6-7 haftalik resmin var miydi?ben hep erkek hiss etdim,eşim ruyasinda erkek gormuş ,resimde erkek,ama doktor kiz dedi.kemikleri ince diyemi dedi acaba diye dusunuyorum.baba kizlari daha cok seviyor diye suan cok sevincli,hevesi kursaginda kalir diye korkuyom

benım 22 degere ben 150lık ıcıyordum sız neden o kadar yuksek ilaç içiordunuz kı dozu fazla gelmıs demekkı yukseltmıs bakalım benım yarın snuc kac cıkacak .gerısı allahta artık bızım elımızde olan bısey degıl sonucta bız olcum yaptrarak kontrl edıyoruz bazı bebısler dogdugunda cok yuksek oluo ben artık ıcımı ferahlatmaya calısıorum rabbım evlatlarımızın saglıkları ıle sınamasın bızlerı . ılk kızımda 8 lerı gormustum cok sukur sorun olmadı allah ol derse olur cnm rabbım korusun
Ben normalde de kullanıyordum hap ama hamilelik olunca biraz daha gerekti diye 100 e arttırmıştı. Şimdi de 125 e arttırdı.
Bende birden 3.60 görünce çok yüksek sandım ama değilmiş şükür,
Amin size de şifa versin Rabbim

Arkadaşlar 2 li testi en son kaçıncı haftada yapiyorlar
Canim 11+... & 13+.. arasinda yapiliyor.En iyi 12 lerde oneriliyor canım.
Selam kızlar bugün kontrole gittim 2 li tarama yaptırmadım ense kalınlığı inceymiş riskli çıkmadı burun kemiğini de ölçtü iyi dedi plasenta halen daha aynı rahim ağzını kapatmış durumda birkaç ay sonra düzelebilirmiş o da bi ihtimal inşallah yukarı doğru çıkar bir de bozulmalar varmış plasentada kanama olabilirmiş hiç iş yapmıcam progestan verdi onun için de ve son olarak yüzde 90 kız dedi zaten ben de öyle hissediyodum hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah bebeklerimiz dua edin bana da 🤲 😏 :dua:
Maşallah çok sevindim canım hayırlı olsun 🥰 Anladıgım kadariyla senin plesantan aşağida ,inşallah zamanla olması gereken yere gelir 🙏 calisiyor musun? Bol bol uzan dinlenemeye çalış tatlım ❤

Ay mâşâAllah,temiz cikmasina sevindim.cinsiyeti yazana kadar catlariz biz burda 😀 sen 6-7 haftalik resmin var miydi?ben hep erkek hiss etdim,eşim ruyasinda erkek gormuş ,resimde erkek,ama doktor kiz dedi.kemikleri ince diyemi dedi acaba diye dusunuyorum.baba kizlari daha cok seviyor diye suan cok sevincli,hevesi kursaginda kalir diye korkuyom
Akşam bütün olasılıklar sonucu kesin cinsiyeti yazıcam canım hangi teoriler tuttu yada tutmadı 😂👍👍

X