2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ama işte şişkinlik diyor mümkün diilmiş bu boyuttaki miniğin belli olması
Ya öyle şişkinlik değil benim hafif böyle doygunluk sertlik var, rahmimiz şu an greyfurt kadar olmuş mesela illa ki fark eder diye düşünüyorum.
Bnm çok şişti gaz problemim yok erken değilmi bu kadar şişmesi uzun zayıfım çok belli
Aynen bende de gaz problemi yok, aman aman da şişkinlik de yok ama sertlik hassaslık var yani ben fark ediyorum.

Ne bileyim çok korkuyorum herşeyden yeni evliyim vajinismustum başlarda onu bile yenmiş değilim tam anlamda
son haftalara geldıgınde ınan anlamıosun bayıldtıolar bı bakıosun dogmus saglıklı lsunlar sezeryandn korkma ben 41 haftalık dogrudum artık dogsun dıe 4 gzle baktım

Kızlar hamileliği mutlu,sağlıklı geçiren var mı ya da tecrübeli hamileler ne zaman o gunler gelir siz daha iyi bilirsiniz.Ben artık boş mideye de kusuyorum ya olucem klozetin başında.Prilam da fayda etmio iki gün fayda etti ancasürüm sürüm Sürünüyorum tek kelimeyle

Merhaba canım, öncelikle geçmiş olsun.
Çook mutlu saayılmam çünkü halim yok bulantılarım ara ara devam ediyor ama bana Prilam iyi geliyor özellikle bu birkaç gündür iyiyim. Kaçıncı haftasındasın? Benim 6 ve 9 arasında çook kötüydü ama 10. haftada daha iyiyim.

Her bünye Farklı canım kimisi kusuyor kimisi bulantı sadece bende otobüs tutması hissi yani bünye meselesi ama geçeçek sabret benim bile azalmaya başladı o his kaç haftalıksjn

Benim oğlumda 4. Ayda geçmişti sonrası çok çok güzel olmuştu. İnşallah en kısa zamanda geçer

Canım birazda kendimi zorlaman lazım o zaman yeneceksin gör bak peynir ekmek tarhana çorbası yani kuşamda kendini zorla ben kızımda böyleydim kustum ama yedim de derin geçti zor günler yani kusuyorum deyip yatarsan hiç geçmez kendini zorla salatalık ye peynir ekmek ye. Muz ye kussan da ye

Kuzum inan yiyorum.Muz,bulgur pilavı,salatalık,peynir ekmek yok durmuo midemde.Max yarım saate klozetteyimah bulantisiz günler gelse Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…