2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok korkuyorum Allah kurtarsın biran önce

Benimde göğüs ucu yaralarım çok kötüydü iki ay sürdü. Ama eşim sağolsun çok ilgiliydi geceleri uyanıp oğluma bakiyordu ben uyuyabileyim diye hep destekçim oldu yani öyle bir sorun yaşamadım ama yara oldu yani emzirirken hemen hemen herkeste de oluyor diye biliyorum kimin kısa sürüyor bı iki hafta iyileşti diyende duydum 6 ay da iyilesmedi diyenide duydum. Çok zor ama Allah tüm annelere yardım etsin..

Aynen ya çocuğa sarilamamak bile cok üzücü bur an önce atlatırız ins bu günleri

Pekiii konu aşıdan açılmışken sorayım. Biontech aşısını koronayı şiddetli geçirme ihtimali olan gebeler isterse vurulabilir şeklinde bi haber okumuştum bu konuda bilgisi olan var mı
Benim doktor instada paylaşmıştı. Bildiğimiz gibi etik olmadığı için deneme fazlarına hamileler dahil edilemiyor, biz bu yüzden iyi veya kötü diyemiyoruz. Ama dünyadaki belirli tıp derneklerinin tavsiye ettiğini yazmış. Tabi +3aydır her şekilde de. Şahsen ben yaptırmayı düşünürüm çıksa.
Daha karar veremedim işte koruda yaptım ilk doğumunu anestezi ekibi hariç memnun kaldım.
Oyy koru benim için çok kötü. Geçen yıl histereskopi oldum ben şuanki dr umla koruda. İlk defa narkoz aldım. Ve resmen beni bayıltamayıp aşırı yükleme yaptılar kolumdan. Meğer damar yolumu açamamışlar! Sonra bir hafta boyunca o kadar acı çektim ki. Araştırdım çok çok riskli de bir şeymiş. Şimdi de ya koru ya medicanada anlaşması var. Dr la konuşup başka bir yer olur mu soracağım. Medicana daha iyi tabi ama oranın binanın ısıtma problemi var. Eşim ameliyat oldu ben refakatçi kaldım dondum dondum. Geçen yıl orada doğuran arkadaşımın da bana ilk dediği oda çok soğuktu, ısıtıcı bile getiremediler. hani orda doğurucam diyorsan tedbirli git dedi

Hâlâ araştırıyorum ve göğüs ucu acısı için iyi gelen bi öneri bulamadım pufpuff yaa ben de tam bugün bakıyordum nette.
Earth’s mama diye bir marka var nipple ürünü var iki tane, belki onlardan söyleyebilirim.

Kızlar Spinal sezeryen ile epidural sezeryen ne farkı var acaba
Çok güzel soru ben de merak ettim.

Bu arada hafta içi bir hapşrukla inanılmaz bir acı saplandı. Sonra azaldı ama ağrı şeklinde kaldı kasığımda. Geçer geçer bekledim, ama sabah geçmeyince doktoru aradım hemen gelsin demiş.
Gittim arada kontrol etti, gayet iyi hiç problem yok bunlar normal alış dedi

Aynen bende yandan hafif belli. Kime desem saçmalama diyor daha çıkmaz diyor ama ben zaten zayıfım çıkması çok normal değil mi ?
Olabilir canım 10 haftalık olmuşsun sende maşallah ilk bebişmi iştahın yerindeyse çıkması mümkün.. benım ilkinde 5 ayda belli olmaya başlamıştı bu sefer erken cıktı

Olabilir canım 10 haftalık olmuşsun sende maşallah ilk bebişmi iştahın yerindeyse çıkması mümkün.. benım ilkinde 5 ayda belli olmaya başlamıştı bu sefer erken cıktı
İlk bebeğim olacak inşallah canım, yok aksine kilo verdim bulantıdan ama orda var bişey kesin ben görüyorum en azından

Şimdiden korkup sadece doğuma odaklanmayın o an gelince herşey kendiliğinden gelişiyor zaten. Ve daha çok var herşey güzel olucak diye düşünelim.
Ne bileyim çok korkuyorum herşeyden yeni evliyim vajinismustum başlarda onu bile yenmiş değilim tam anlamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…