2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynen canim..
Ben acikcasi plansiz bir sekilde hamile kaldim. Ilk bebek oldugu icin de tecrubesizdim.. Sonra internetten okumaya baslayinca sevincim kursagimda kaldi resmen😂
Bos gebelik, dis gebelik, mol gebelik, kese var bebek yok. Vs. Vs.

Ilk zamanlar surekli endise ile gecti. Ama gecen ultrasonda bebek seklini aldigini gorunce icim biraz rahatladi.
Bir an once hareketlerini hissetmeye baslasak keske. Onlar kiprastikca en azindan iyi olduklarini biliriz 😍
Ama bazi yerlerde ilk hamileliklerde 20. - 25. Haftaya kadar bile hissedilemeyebilecegi yaziyor 🥲
İşte bu tam ben 🙈 benimkide plansızdı ilk öğrendim ya dış gebelikse diye korktum keseyi gördüm bu sefer ya dış gebelikse diye korktum bebeği gördük bu sefer kalp atışı için endişeler hiç bitmedi gerçekten etrafımdakiler ne kadar negatifsin hep olumsuzu düşünüyorsun diyordu yeni yeni havaya gidiyorum açıkçası

Hâlâ araştırıyorum ve göğüs ucu acısı için iyi gelen bi öneri bulamadım :KK43:
bilinçaltı ıle ılgılı seylere ılgım var benım bıraz kıtap falan okur takıp ederım gögus ucu yaraları anne dogumdan sonra esınden ıstedıgı ılgıyı alamayınca oluomus benım ck fecıydı dusundugumde o surecte esımle cok catısmıtım benıme ılgılenecegıne annesıyle ılgılenmıstı falan merak ettım sızın nasıldı bu teorı dogru mu acaba

Canım benim umarım bir an önce iyileşirsin Allah yardımcın olsun bebişimizde iyidir merak etme stres yapma sakın 🙏🙏🙏💓💓💓
Kuzum çok teşekkür ederim onun iyi olduğunu hissediyorum inşallah ben de iyi olacam 🙏❤️❤️❤️
Oooy kıyamam 😞
Çok geçmiş olsun canım
Teşekür ederim balım 😘😘
Kızlar doktordan geliyorum her şey normal hatta aradaki fark kapanmış 11+3 bugün doktor %65 erkek dedi🥰
Oyy masallah kuzuya gözün aydın canım ❤️
Kasım bebislerinin çoğunluğu erkek Ekim de öyle
AdaisyLove AdaisyLove geçmiş olsun canım bian önce geçer inşallah
Teşekür ederim canım benim ❤️
Geçmiş olsun inşallah hemen geçer iyileşirsin :dua:

Günaydın herkeseee🤗
Amin çok teşekürler 😍
Gecmiş olsun,Allah şifa versin
Teşekür ederim canım 🥰
Çok geçmıs olsun canım ,acil şifalar 🙏
Canım benim çok teşekkür ederim 😍

Kızlar 🙋🏼‍♀️Spinal sezeryen ile epidural sezeryen ne farkı var acaba
ben epıdural sezeryan oldum ama ck panık yapınca bayılttılar ck rahattı bas agrımda olmadı bursada pembe mavi hastanesınde yapmıstı doktrum kendısı dısarıdan gelıyor ama bır kurtaj gecrdım onuda o hastanede oldum yıne bayttılar 2 dede cok memnun kaldım bence epıdural rahat oluyor

X