2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım benımki kese zamanlarında hep sağımdaydı doktor öyle bakıyordu şimdi son gittiğimde bilerek dikkat ettim hep ortadan baktı değişiyor galiba
Evet ya benim de sagimda bakiyordu aslında, ama son zamanlarda solumda hem bi hassasiyet hem de pitpit seyirme hissediyorum, sanki ordayms gibi muhtemelen gelisme ile alakali, yayiliyorlar sonucta

Günaydınnn bu sabah sağ tarafımda bi ağrı ile uyandım ara ara geliyor bebek de sağda doktora gitmeli miyim acaba
Agrinin boyutu onemli,gittikce artiyirmu yoksa ayni derecedemi?ayniysa korkulacak birsey diyil,kendine yer ediniyordur bizlerdede oluyor.daha dun belim oyle bi agridiki adet olucam sandim.ama sonra gecdi,yalniş uzanmişmişim,hasbam rahatsiz olmuş,bizi artik onlar yonetiyor

Kızlar kalp atışlarımız bikaç kişi dışında haber vermedikleri için duyuldu maşallah diyelimmm tablomuz minik kalplerle doluu kasım annesi olup duymayan kalmadı sanırımmm eksik olan arkadaslar kalp atışı bildirmezse tablodan çıkarıcam üzgünüm biraz takıntım var herşey tam olmalı sonrada cinsiyetleri yazarız inş

Arkadaşlar yorumlari okuyamadım. Ikili teste giren Arkadaşlar ücretini yazabilir mi...ben hastaneye sordum 75 TL dedi sanki bu kadar az olmamali gibime geliyor

Canım ikili testte özel bi şey yapmıyorlar ki bence normal fiyat oran hesaplıyor sadece
Google dan bakmıştım 350_500 arasi yazıyordu ona şaşırdım. Burun kemiği ense kalınlığı falan ölçülüyor sonucta
Oyle okudum cidden.. ilk gebelikte 20-25 e kadar hissetmeyebilirsiniz yaziyordu. Cok geldi bana da bebek buyur o zamana kadar cunku Ama tecrubesiz oldugum icin acaba olabilir mi diye dusunmedim degil
Ben kizimi ilk 24 haftada hissetmiştim. Ona şarkı soyluyordum o esnada parmağını uzattı ilk hissedisimdi. Inşallah simdi daha erken hissederim

Gününüz aydın olsun kızlar..
Dün gece acile gittim kötü hissettim. Tahlillerim yapıldı Kanda enfeksiyonum yüksek çıktı.. Acil Doktoru vitamin serumu dışında bişey veremem sabah a Doktorunla görüş dedi. Sonuçları doktoruma attım antibiyotik başladı. Bu hafta içi de gel bebeği görelim dedi. Ben daha iyiyim serum dan sonra

Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…