2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bebegin iyi di mi suan?
Aslinda hamilelige ozel bir durum degil. Normalde de hep soguk, sekerli seyleri severim.. Ama hamileligimi ogrendigimden beri sekerli seyleri kestigim icin suan daha bi fazla istiyor canim, ozledim.. 🙄 Yine de hakim oluyorum kendime.
Kahveyi bile sekersiz iciyorum :KK43:
Progestoron fitil 3 kere koyunca şekerim 250 lere cikdi.ismi farkli icerik ayni baskasiyla deyisdim 160 lara dusdu.3 kereden 2 kereye indirdik biraz daha indi.son aylarda insulin direncim olusduydu,stesden kilo aldiydim baya.ama o kadar sekerim yokdu.bu hafta iyiydi kecen haftaya nazaran,ama doktor yinede dikkat et dedi

Canım benımki kese zamanlarında hep sağımdaydı doktor öyle bakıyordu şimdi son gittiğimde bilerek dikkat ettim hep ortadan baktı 😍😍 değişiyor galiba🥰🥰🥰
Buyuyor annesi o yuzden ortaya geciyor.ben yumurta takibi yapdigimdan biliyordum hep soldaydi,bu defa biraz daha gobek deliyime dogru geldiydi

Evet en dogrusu o cocugu olmayana kendinizin soylemeniz,ondan bundan yada internetden duymak,cok zor.bebeyi gizletmek mumkun diyilki eninde sonunda oyrenecekler ama hamile kendisi soylerse cani daha az yanar,birinin olmuyorsa herkesin olmiyacak diye birsey yok.baskasinin cocugu olmasin deyeninde kalbi kararmisidir,Allah oylelerinden korusun.birde bu bebekleri biz yaratmiyoruz Allah istediyine veriyor istmedediyini imtahan ediyor.sanki biz basarmişiz gibi davramayalim yeter.takdiri ilahi.Allah sag salim kucagimiza almagi nasip etsin
Ne guzel yazmışsın canım😍 İste hamile oldugumu söylerken suçluluk duygusu duyacakmısım gibi geliyor 😔
Hayırlı olsun tatlım iyi yapmışsınız bilmeli ve bu durumu beraber yönetmek güzel oluyor yardım bile ediyorlar 🙏🥰🧿
Saol canım atlattık :KK73:
Biz de oğluma, geçen hafta söyledik.
Şu an 7 yaşında.
Söylemek için kalp atışını duymayı beklemiştik.
Verdiği tepki “hıımmm tamam” 😒 Odun işte ya. Erkek değil mi! Çocukta olsa, kanlarında var arkadaş 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Gerçi sonradan daha çok merak sardı onu, sormaya başladı. Hatta bana davranışlarında dikkatli olmaya falan başladı ooooy kurban olurum ben ona 😍
Hem severim, hem söverim. Anayım ben 😅
Benimki de 8 yaşında oda tepkisiz kaldı.Bakalım zaman ne gösterecek😋

Biz de oğluma, geçen hafta söyledik.
Şu an 7 yaşında.
Söylemek için kalp atışını duymayı beklemiştik.
Verdiği tepki “hıımmm tamam” 😒 Odun işte ya. Erkek değil mi! Çocukta olsa, kanlarında var arkadaş 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Gerçi sonradan daha çok merak sardı onu, sormaya başladı. Hatta bana davranışlarında dikkatli olmaya falan başladı ooooy kurban olurum ben ona 😍
Hem severim, hem söverim. Anayım ben 😅
Yaa benımki aylarca sormasına rağmen sevinir diye pat die söyledim şok oldu tuhaf hissetti üzüldü ama dışarı tepki vermedi 😅 korktum pişman oldum sonra öyle söyleyince hiç düşünememiştim yavaş söylemek lazımmış 🤣🤣 sonra alıştı tabi ama büyüyünce falan unutmaz o anı kazındı kafaya kesin 😂😂

Var tabikide var.abim benden sonra evlendi karisinda mikrop vardi bide yumurtalari catlamak bilmiyordu.2 senelik tedaviden sonra hamile kaldi.usme gittiyinin ertesi yine gitmek istiyorum demiş,annem bu kadar erken zarar olur diyince,senin gozun beni almiyor,kiskaniyorsun kuzin kisir ben hamile kaldim diye kiskaniyorsun demiş.dusune biliyormusunuz.bu kadar kalbin fesat ola bide diline getirib kaynanaya soyleyecek ceseraretinde ola.bi anne icin ne fark ediyorki oglu ya kizi,her ikisi icin uzuluyor adaklar adiyor,dua efiyor oyle diyilmi
Böylelerine çok yazık gerçektende Allah ıslah etsin
Kizlar bisey sorucam burda yazdiklarimizi deyisdirmek silmek olmuyor dimi?
Düzenle kısmından girersen silip degistirebilirsin

13+3te ikili test yapılıyor mu bilen var mı? Doktorum beni 12. Haftada çağırdı ikili test için ama randevu 13+3e buldum ondan 5 gün sonrası eşimin doğum günü test yapılmıyorsa 5 gün sonra gidip cinsiyet öğrenip eşime sürpriz yapsam diye düşündüm 14. Haftada öğrenme ihtimalim daha yüksek olabilir diye🤭

Sizlerin dediyine demin bakdim ben taze mesaji duzenle var,yani en son dizin yaziniz olmasi lazim.biridi yazdimi gecmiş olsun,deyisilmiyor.o yuzden size sordum.sinir yapib baya baya evin sırlarini yazmişim😁.icim yandigindan,kizgin oldugumdan,yazmisimda yazmisim.kendime yakistiramadimda.

Beni uzen karsisindakinin cocugu olacagi diyil,beni kiskanc,fesat,nazarci,ugursuz olarak gormeleri oldu hep.ikinci eltim kendisi arayip soyledi,Allahin her gunu uyaninca duayla basladim saglikli dogsun diye,eşimin yiyeni cani kani mirascisi ölürken mezara koyanimiz dar gunumuzde yanimizda olacagimiz birini neden kotuluyunu isterki insan
Tabi ki kötülük istenmez buna eminim seni çok iyi anladım o yüzden dedim aynı durumu yaşayan kadınlar kimin nispet yaptığını da, kimin söylerken kırmamak için çabaladığını da çok net anlıyor.. evlat sahibi olmak insan başarısı değil ki Allah’ın emaneti bunu bilmeyecek kadar cahiller bende aynı durumla karşılaşmıştım ne yazık ki birçok çocuk bekleyen kadın aynı hadsizlikle karşılaşmaya devam ediyor..

Yaa benımki aylarca sormasına rağmen sevinir diye pat die söyledim şok oldu tuhaf hissetti üzüldü ama dışarı tepki vermedi 😅 korktum pişman oldum sonra öyle söyleyince hiç düşünememiştim yavaş söylemek lazımmış 🤣🤣 sonra alıştı tabi ama büyüyünce falan unutmaz o anı kazındı kafaya kesin 😂😂

Yaaaaa 🙈🙈🙈🙈🙈
😂😂😂😂😂😂😂
Kendi mi sormuştu sürekli? İstiyordu o zaman? Güzel anı olmuş yaaa boşver 😍😍😍😍😍😍

biz de yalnızca çekirdek ailelerimize söyledik henüz 😊 sosyal medyada duyurmak bana göre değil. 12. Hafta dolmadan cinsiyet de belli olmadan bi çorap bile almadım. Oğlumun eskilerini gözden geçirirm diyordum ama onlara dahi bakmadım daha epey zaman var nasılsa yapılır💜

X