2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Progestoron fitil 3 kere koyunca şekerim 250 lere cikdi.ismi farkli icerik ayni baskasiyla deyisdim 160 lara dusdu.3 kereden 2 kereye indirdik biraz daha indi.son aylarda insulin direncim olusduydu,stesden kilo aldiydim baya.ama o kadar sekerim yokdu.bu hafta iyiydi kecen haftaya nazaran,ama doktor yinede dikkat et dedi

Canım benımki kese zamanlarında hep sağımdaydı doktor öyle bakıyordu şimdi son gittiğimde bilerek dikkat ettim hep ortadan baktı değişiyor galiba
Bende hep sağ tarafımda sızı gibi şeyler hissediyorum hiç dikkat etmedim ama doktor bakarken

Canım benımki kese zamanlarında hep sağımdaydı doktor öyle bakıyordu şimdi son gittiğimde bilerek dikkat ettim hep ortadan baktı değişiyor galiba
Buyuyor annesi o yuzden ortaya geciyor.ben yumurta takibi yapdigimdan biliyordum hep soldaydi,bu defa biraz daha gobek deliyime dogru geldiydi

Ne guzel yazmışsın canım İste hamile oldugumu söylerken suçluluk duygusu duyacakmısım gibi geliyor
Hayırlı olsun tatlım iyi yapmışsınız bilmeli ve bu durumu beraber yönetmek güzel oluyor yardım bile ediyorlar
Saol canım atlattık
Benimki de 8 yaşında oda tepkisiz kaldı.Bakalım zaman ne gösterecek

Yaa benımki aylarca sormasına rağmen sevinir diye pat die söyledim şok oldu tuhaf hissetti üzüldü ama dışarı tepki vermedi korktum pişman oldum sonra öyle söyleyince hiç düşünememiştim yavaş söylemek lazımmış sonra alıştı tabi ama büyüyünce falan unutmaz o anı kazındı kafaya kesin

Böylelerine çok yazık gerçektende Allah ıslah etsin
Kizlar bisey sorucam burda yazdiklarimizi deyisdirmek silmek olmuyor dimi?
Düzenle kısmından girersen silip degistirebilirsin

13+3te ikili test yapılıyor mu bilen var mı? Doktorum beni 12. Haftada çağırdı ikili test için ama randevu 13+3e buldum ondan 5 gün sonrası eşimin doğum günü test yapılmıyorsa 5 gün sonra gidip cinsiyet öğrenip eşime sürpriz yapsam diye düşündüm 14. Haftada öğrenme ihtimalim daha yüksek olabilir diye

Sizlerin dediyine demin bakdim ben taze mesaji duzenle var,yani en son dizin yaziniz olmasi lazim.biridi yazdimi gecmiş olsun,deyisilmiyor.o yuzden size sordum.sinir yapib baya baya evin sırlarini yazmişim.icim yandigindan,kizgin oldugumdan,yazmisimda yazmisim.kendime yakistiramadimda.

Tabi ki kötülük istenmez buna eminim seni çok iyi anladım o yüzden dedim aynı durumu yaşayan kadınlar kimin nispet yaptığını da, kimin söylerken kırmamak için çabaladığını da çok net anlıyor.. evlat sahibi olmak insan başarısı değil ki Allah’ın emaneti bunu bilmeyecek kadar cahiller bende aynı durumla karşılaşmıştım ne yazık ki birçok çocuk bekleyen kadın aynı hadsizlikle karşılaşmaya devam ediyor..

Yaaaaa

Kendi mi sormuştu sürekli? İstiyordu o zaman? Güzel anı olmuş yaaa boşver

biz de yalnızca çekirdek ailelerimize söyledik henüz sosyal medyada duyurmak bana göre değil. 12. Hafta dolmadan cinsiyet de belli olmadan bi çorap bile almadım. Oğlumun eskilerini gözden geçirirm diyordum ama onlara dahi bakmadım daha epey zaman var nasılsa yapılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…