2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bu bebiş daha boylu erkek olmasın 3. Erkek

Benimde tek duam bu Kaybettiğim yavrum kızdı ama içimden ne kız ne erkek diliyorum ,yeter ki sağlıklı ve hayırlı evlat olsun cümlemizinki
Amin amin cinsiyetçi değilim allahım bana hayırlı kızı layık görse birinden birini verirdi demekki sağdan soldan kızın olsun kızın olsun diye baskı var istiyorsanız sizin olsun kız erkek diyorum Allah nasip eder öğrenirsem hiç kimseye demiyecem

Gönlüne göre olsun inş canım ben doktorun tahminini bile kimseye söylemedim inanamadım hala.. yarın kan vermemin 10. Günü bakalım sonuç gelecekmi

Ben sizin gibi zayif diyilim,boyuma bakinca tonbisim ama 10+ larda basladim kipirdamasini hiss etmeye.daha oncede yazdiydim ben biraz hassas bunyeliyim tuplerden gecisini bile anliyordum,el kol kipirdatincada anlamaga basladim.bazen sinirimi bozuyor bazende gulesim geliyor,surekli cimciriliyor gibiyim

Canlarim benim,biliyorum heveslisiniz,yakinlariniza duyurmak istiyorsunuz ama,eyerki yakinlarinizda cocuk isteyipde sahib olamayan biri var ise sakin yapmayin.benim eltimle sorunlar vardi.hamilelik sayfasina 7 haftada yazdigi mesaji gordum,kaynanama sordum yok cocuk filan dedi sonra duydumki 5 .haftadan biliyormus kadin,guya ben kiskanirim,uzulurum gibisinden soylememis.ama eltim sagolsun bana duyurmak icin elinden geleni yapiyordu.aman ilk torunu doguracam,kaynanam kaynatam el ustunde tutuyor,kocam elini koyuyor hiss ediyor,ama surekli ilk torun diye gezmelere cikariyorlar,her istediyimi aliyorlar diye yaziyordu.ilk gelin benim 12 sene cocugum olmadi.kiskanmadim ama zoruma gitdi benden gizletilip internetde afis yapilmasi,gozume sokulmasi.esim profilini yasaklayip sildi kadini.her gun okuyub agliyordum halimeki,ne hallere kaldimki akli zekasiyla beni yenemediyinden kisirligimla dalga gecercesine yapiyordu.LUTFEN eyer etrafinizda benim gibisi varsa yapmayin

Evet Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah benımde bir arkadasımın olmuyordu bizde deneme aşamasındaydık içimden Allahım verirsen arkadasıma nasıl söylerim diye stres olurdum çok şükür benden 2 hafta önce o hamile kaldı sonra ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…