2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kizlar merhaba cuma gunu 7+0dim pembe lekelenmem oldu ikizlere hamileyim doktorum bi kesenin yaninda kanama alani gordu bir kere lelekenme geldi sadece cuma gunu. dun bugun hic olmadi bunu yasayanlar varmi bisey olmaz degil mi yarin kontrolum var tedirginim😔 rahmimde de sizi hissediyorum ama bu kanama alanindan mi oluyor yoksa normal hamilelik agrisimi ayirt edemiyorum..
Benim kahverengi lekelenmem oldu birkaç gün araliklarlasürdü hatta doktoruma sormuştum hemen normal korkulcak bir sey yok dedi eğer çok artarsa kanamaya dönüşürse gelin dedi. Çok sık yaşanan bir şeymiş aslinda ama tabi insan cok tedirgin oluyo

Kizlar merhaba cuma gunu 7+0dim pembe lekelenmem oldu ikizlere hamileyim doktorum bi kesenin yaninda kanama alani gordu bir kere lelekenme geldi sadece cuma gunu. dun bugun hic olmadi bunu yasayanlar varmi bisey olmaz degil mi yarin kontrolum var tedirginim😔 rahmimde de sizi hissediyorum ama bu kanama alanindan mi oluyor yoksa normal hamilelik agrisimi ayirt edemiyorum..
Çoğumuzda lekenme oldu canım şükür bebekler iyi.Doktor progestan vermiştir onu aksatma bol bol dinlen bişey olmaz Allahın izniyle

Benim kahverengi lekelenmem oldu birkaç gün araliklarlasürdü hatta doktoruma sormuştum hemen normal korkulcak bir sey yok dedi eğer çok artarsa kanamaya dönüşürse gelin dedi. Çok sık yaşanan bir şeymiş aslinda ama tabi insan cok tedirgin oluyo
Evet benim doktorumda oyle dedi yogn kanama olmadigi surece korkmaya gerek yok dedi ama yine de dedigin gibi tedirginim çok korkiyorum yarin kanama alani buyuduyse diye gerci lekelenmem tamamen kesildi ama

Aynen canim..
Ben acikcasi plansiz bir sekilde hamile kaldim. Ilk bebek oldugu icin de tecrubesizdim.. Sonra internetten okumaya baslayinca sevincim kursagimda kaldi resmen😂
Bos gebelik, dis gebelik, mol gebelik, kese var bebek yok. Vs. Vs.

Ilk zamanlar surekli endise ile gecti. Ama gecen ultrasonda bebek seklini aldigini gorunce icim biraz rahatladi.
Bir an once hareketlerini hissetmeye baslasak keske. Onlar kiprastikca en azindan iyi olduklarini biliriz 😍
Ama bazi yerlerde ilk hamileliklerde 20. - 25. Haftaya kadar bile hissedilemeyebilecegi yaziyor 🥲
Evet cnm ben bir de bos gebelik yasadim kisa süre önce, o yuzden iyice bir belirti arıyorum 🙈 sık sık gideblsem keske🤭 20. Hafta cok uzak bence 16dan itibaren hissedilebilir. Aman saglikli olsunlar da insallah, gerisi hic sorun değil 🥰🙏🙏
Canım teşekür ederim nezle de olmuşum. Umarım geçer bir an önce. Midem düzelmişti biraz yine başa döndüm ağzımın tadı yok yine. Covid olmaktan korkuyorum bir yandan. Bir yandan da kimseyle temas kurmadım hep evdeyim nerden gelecek diye de rahatlıyorum. Eşimde vs bişey yok çok şükür
Sen kimseyle kurmamissindir ama esin çalışıyorsa, markete gidip geliyorsanız o bile yeterli ki, yani artik asiri korunabilmek mumkun değil ama elimizden geleni yapiyoruz tabii ki, insallah hicbir sey olmadan atlatacağız bu süreci 🙏🙏🙏🙏

yaaaa benim bütün çevrem denk gelmedğim şehir dışında yurt dışında insanlar olduğundan internete ilan yapmak çok pratik geliyo 😂

Aslında benim amacım, yayın yapmak ilan etmek gibi değil ☺️ Zaten hesabım gizli, tanımadığım kişileri de eklemiyorum. Sevincimi paylaşmak gibi yani 😍

Arkadaşlar içtiğiniz haplar sadece bulantıyi mi kesiyor kokulara karşı hassasiyeti de etkiliyor mu benim kokularla başım dertte anneme geldim burda da ayni mutfağa giremiyorum

Canım sağ tarafa kız dıolar kesenin sağındaysa karından ultrasonda 🥰🥰🥰 ama senin oğlanda karından sağdamı görünüyordu.. bence çok aldırma bu duruma doğru olmama ihtimali çok yüksek 😅sağlıklı hayırlı bir minnoş kızın olur inş 😻😻😻😻😻
Ben bütün dosyaları döktüm şekerimden tut kolestrole varıncaya kadar inceledim bütün usg fotolarına baktım Artık meraktan hepsi 😂😂😂 inşallah büyük oğlum çok yakışıklı annesinin kuzusu hep diyorum ki senin gibi bir kızım olsun kimseye vermem 😂😂😂 kara kaşlı kara gözlü kirpikleri yay gibi topacık suratı koca kafası 🥰🥰 doğduğundan beri çok güzel ahlak olarakta öyle 🧿 böyle kızım olsa sırtım yere gelmez 😂😂😂

hihihihihihih öyle deme ama bu da önemli 🥶 ben şu ana dek en yakın 3 arkadaşıma ve ailemize söyledim. Eşim kendi arkadaşlarından sadece 1 kişiye söyledi 😆 Ben instagramımda kısmet olur da o güne erersek, doğum yapacağım gün yayınlamayı düşünüyorum :rapci:
En iyisi bende 7. Haftaya doğru söyledim keşke söylemeseydim 7 Cihan duydu stres oldum oysaki kafam çok rahattı 😒

Ben bütün dosyaları döktüm şekerimden tut kolestrole varıncaya kadar inceledim bütün usg fotolarına baktım Artık meraktan hepsi 😂😂😂 inşallah büyük oğlum çok yakışıklı annesinin kuzusu hep diyorum ki senin gibi bir kızım olsun kimseye vermem 😂😂😂 kara kaşlı kara gözlü kirpikleri yay gibi topacık suratı koca kafası 🥰🥰 doğduğundan beri çok güzel ahlak olarakta öyle 🧿 böyle kızım olsa sırtım yere gelmez 😂😂😂
Maşallah canım Allah evlatlarını sana bağışlasın 😍😍😍 iki oğlundada usg de kesenin sağındalarmı 😍😍 6. 7. Haftada

Maşallah canım Allah evlatlarını sana bağışlasın 😍😍😍 iki oğlundada usg de kesenin sağındalarmı 😍😍 6. 7. Haftada
Sağol canım cümlemizi 🤲🤲 Elimde öyle duruyor kendime dönderince sol oluyor hepsi 😂😂😂😂 ama kafama başka bişey takıldı 8+2 de gittim mm 21 yazıyor büyük oğlumda 9. Haftada 20 mm miş doğum 2 gün erken gözüküyor 🥰 allahım nelerle uğraşıyorum 🥰🥰🥰

X