2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Evet aynen öyle olacak..
Bu kez “aaay uzun süredir hissetmedim, bişey mi oldu acaba” diye geçecek zaman

Ben ilk kontrolde keseyi görünce bütün aile akrabalar arkadaş çevresi falan herkese söylemiştim zaten söyledikleriniz yakinlarina söylüyor derken bir anda çember genişliyo ben de o konuda rahattım ama ınstagramdan falan hiç o tarz paylaşım yapmadim

Canım teşekür ederim nezle de olmuşum. Umarım geçer bir an önce. Midem düzelmişti biraz yine başa döndüm ağzımın tadı yok yine. Covid olmaktan korkuyorum bir yandan. Bir yandan da kimseyle temas kurmadım hep evdeyim nerden gelecek diye de rahatlıyorum. Eşimde vs bişey yok çok şükür

Benim adet tarihime göre aslında doğum tarihi böyleydi, ama ultrasonda geri çıkınca değiştirmiştim, sonra farkı kapattı çok şükür o yüzden geri düzelttim

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm umarım testin negatif çıkar. Ben de ihtimal veremedim ama tedbir amaçlı yapmışlardır
İkincide 14. Haftada minicik bir tekme ile hissetmiştim Daha erken hissediliyor ilke göre

Kızlar bebişleri hissetmeye nezaman başlayacağız 12. Haftasında olan arkadaşlar siz hissediyormusunuz
Ben oğlumda 16. haftada hissetmiştim. Şimdi de yavaştan hissetmeye başladım bazen karnında karınca geziyor gibi bazen biyerden öbür tarafa geçtiği ama tabi çok hafif hafif.. zayıf olanlar daha çabuk hissedermiş ben ikisindede 50 kilo ile hamile kaldım şuan 49 kiloyum. Mesela kuzenim 5 aylık hamile ikinciye o da hala hiç hissetmiyor kiloluda kendisi

hahaha ben de işte böyle çok net olmasın ama komik te olsun herkesin kafasında bu ne demek istedi soru işareti oluştursun istiyorum ahksksks
Bide benim aklımda şöyle bişey vardı cinsiyeti belli olunca emojilerle anlatmak. Anne baba bebek bebek =aile emojisi gibi yapar mıyım bilmiyorum cinsiyet partisinden fotoğraf video paylaşımı yaparım kesin zaten ama dedgim gibi herkes biliyor bizde. Bunlari duyurmak için yapmıyorum da içinden geliyor

Ya sende hissediyormusun bende çok zayıf degılım ama normalim yani kiloluda değilim 2. Kez olunca nasıl bişey olduğunuda biliyoruz sanırım bende bebeğe benzetiyorum

Ya ben de 49 kiloyum inşallah hissederim 20. Haftaysa çok diye düşünmedim bile

Kizlar merhaba cuma gunu 7+0dim pembe lekelenmem oldu ikizlere hamileyim doktorum bi kesenin yaninda kanama alani gordu bir kere lelekenme geldi sadece cuma gunu. dun bugun hic olmadi bunu yasayanlar varmi bisey olmaz degil mi yarin kontrolum var tedirginim rahmimde de sizi hissediyorum ama bu kanama alanindan mi oluyor yoksa normal hamilelik agrisimi ayirt edemiyorum..

Teşekkürler canım. Ben de bir dogum paketinin yarısını odedim bir doktora. iyi bir dr oldugunu düşünüyorum ama biraz soğuk geldi bana. ilerde değişme durumu olursa bu seçenek aklımda olsun, her ne kadar erkek drdan çekinsem de ...

O tarihler biraz farazi Önden gelen olur, dışarı çıkmak istemeyip bekleyen bebe olur, 37- 42 hafta arası olasılık var :)

Ya sende hissediyormusun bende çok zayıf degılım ama normalim yani kiloluda değilim 2. Kez olunca nasıl bişey olduğunuda biliyoruz sanırım bende bebeğe benzetiyorum
Bence bebek kesin canm.ikincide daha erken hissedilirmis zaten çok güzel bir şey ya
Ya ben de 49 kiloyum inşallah hissederim 20. Haftaysa çok diye düşünmedim bile
İlk bebekse 16. 17. Yi bulabilir yine canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…