2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlae 2 haftada bi kontrole gidenler , her gittiğinizde para mı öduyorsunuz ? Ben 7+3 te gittim. Bidaha 12 de gel dedi. Siz nasıl o kadar sık gidiyorsunuz ? Ya da doktor çağırıyor anlamadım.
Beni de bir ay sonra çağırdı. Ayda bir gitmek yeterli, fazlasında para için çağırdıklarını düşünüyorum eğer ekstra bi durum yoksa gebelikte

progestan kullanan arkadaşlar ne zaman bırakıcaz bunu benim elimde 3 tane kaldı ama vajinal kaşıntı yaptığından onları bile kullanmak istemiyorum daha almasam olmaz mı ki ya muayene 8 gün var o zaman zaten doktor bıraktırcaktır :KK43: valla bıktım. bu fitil olarak elimde kalanları ağızdan alsam olur mu ki :KK43:
O zaten ağızdan alınıyor normalde ama yan etki istemeyenlere fitil olarak da öneriyorlar ağızdan alabilirsin o yüzden

Ayy Allah razi olsun sizden dunden beri neler gecti aklimdan bilemesinz. Zahmet olmasza biraz anlatirmisiniz peki nasil gordunuz vajinalmi? Saglikla kucaginiza alin yavrunuzu ins
Amin inşallah hepimiz sağlıkla hayırla kucağımıza alalım. Karından göremeyince su iç gel dedi doktorum yine görünmedi sonra vajinadan bakmak zorunda kaldı ve o zaman gördü keseyi 6mmdi. bir de 2 farklı hastaneye gitmiştim o haftalarda usg makinelerin kalitesinden dolayı bir hastanede çok net kalp atışı duymuşken iki gün sonra diğer hastanede kalp atışını duyamamıştık ama minik kalbinin pıt pıt attığı gözüküyordu ❤️doktorum tamamen makine kaynaklı demişti

Amin inşallah hepimiz sağlıkla hayırla kucağımıza alalım. Karından göremeyince su iç gel dedi doktorum yine görünmedi sonra vajinadan bakmak zorunda kaldı ve o zaman gördü keseyi 6mmdi. bir de 2 farklı hastaneye gitmiştim o haftalarda usg makinelerin kalitesinden dolayı bir hastanede çok net kalp atışı duymuşken iki gün sonra diğer hastanede kalp atışını duyamamıştık ama minik kalbinin pıt pıt attığı gözüküyordu ❤️doktorum tamamen makine kaynaklı demişti
Cnim cok sukur keseyi gordum ama lekelenmem olustu ins oda ccabuk gecer sagol cvp icin tsk ederim😘😘🌺🌺

Yaa gecmis olsun canim, keçiboynuzu özü tuket mutlaka, inşallah hemen atlatirsin kuzum😔🙏

Oyyyy maasallah yaaaa, of cok heyecanlaniyorum boyle duydukca, yaklaşıyoruz gitgide o evreye, maasallah canimmm😍😍😍❤️

Evet belli oluyor bence de, yumurtalıklari kalp gibi duruyor 😍😍

O ne yaaa😑😑😑😑
Teşekür ederim canım hiç iştahım yok ama denerim onu da 🥺
Çook tatlı maşallah 🥰 çok net çıkmış ağzı burnu😍

Benim ilk hamileliğimde çok çekmiştim, başımı tülbentle sıkıp uzanıyordum.İnşallah sizinde biran önce gecer 🙏

Hoşgeldin 😍 yöneticiyi etiketlemelisin 🥰 burda ben yapayım senin için ygmygm ygmygm

Bende aşermek istiyorummm :KK70:

Canım geçmis olsun şimdi nasilsin 🙄

Maşallah canım ne guzel pozlar yakalamış doktorun 😇🧿 Erkekler biraz erken gösteriyor sanırım ,benimki de hafif önden gidiyor hayırlısı bakalım.Senin bir kızın vardı degil mi ? Gönlünden geçen neydi 😇
Teşekür ederim canım ateşim cikmadi tekrar. Ama ağrılarım devam ediyor inşallah sabaha geçer
Kızlar çok yoğun değil ama sarı akıntı normal mi ? Benim ilk zamanlar bile yoktu, günlük ped kullanmıyorum.Günde iki kez çamasır degistiriyorum artık 🙄 acaba idrar tahlili falan mı yaptırsam
Eğer koku yoksa idrar rengi koyu değilse idrar yaparken yanma olmuyorsa normal cnm ama bunlardan biri varsa mutlaka doktoruna söyle. Ben söylemedim ihmal ettim hep geçer diye.benim de su ile aram yok midem bulanıyor zar zor içiyorum

İdrar testi yaptırmam yeterli olur mu sizce ? Idrar kulturu aynı sey mi ?Sonucu doktora atarım

Canım aynı şey diye biliyorum. Sağlık ocağı bana ilk hamile olduğumu öğrendiğimde yapmıştı. Doktorun iletişim numarası varsa ona yazıp durumu değerlendirmesini iste bence. Çok geçmiş olsun :KK200:

1 hafta aldım fitil olarak eziyet geldi bana ya iğnesini verdi 1 ay iğne oldum son muayenede agızdan al dedi 2 kere agızdan alıyorum gunde canım doktoruna söyle agızdanda alablrsin
gerçek bir eziyet ya. ağızdan alınıyorsa alıyım bari sağolun
Doktorun dediyse kullan canım tedbiri elden bırakma
doktorum dediği için 1 aydır kullanıyorum yeter bence yetmez mi :KK43: neyse ağızdan almaya devam ediyim soruyum da belki de bıraktırır
O zaten ağızdan alınıyor normalde ama yan etki istemeyenlere fitil olarak da öneriyorlar ağızdan alabilirsin o yüzden
öyle yapıyım o zaman iyi bari sağolun :KK43:

Ben seninde oğluş gibi hissediyorum canımm 😍😍 hayırlısı olsunnn 😻😻

balonları benım için almış evet 🤗🤗🤗

yok bende 10+larda gitmiştim eksik vitaminin varsa kanda takviye verecektir. Demir ilacıda bu haftalar veriliyor sanırım ben başından beri kullanıyorum gerçiii.. decavit vermişti bana birde
Kasım annelerini oğlan anneleri olarak mı degiştirsek ,hepimizin oğlu olucak gibi görünüyor 🤗🤗

Bende de alerji hiç olmadı bu yaşıma kadar bu yıl başladı ocaktan beri çekiyorum ilaç ta kullanmadım doktora da hiç gitmedim sürekli hapşırık ve burun tıkanıklığı var 3 haftadır azaldı çok şükür bol bol portakal ye su iç maskeyi mümkün olduğunca az kullan ben evden çıkmıyorum bu yüzden haftada 1 ancak çıkıyorum maske kullanımı da artırıyo etkileri
Malesev portakal turunden olanlara kasinti basiyor yiyemiyorum,eskiden cok severdim

en son gecen hafta perşembe gittim 8+5 ti bi sıkıntı yoktu bi sonraki randevum onumuzdeki hafta perşembe ama son 2 gundur belrtilerim azaldı korkuyorum biraz ondan gitsemmi diyorum bi trafımda bsey yoktur bekle diyor iki arada bi deredeym kısacası napsam diye
Benimde 9. Haftada tüm belirtilerim kayboldu 10. Haftada gittiğimde herşey yolundaydı belirterle bebeğin sağlığının hiç alakası yok için rahat olsun
Kızlae 2 haftada bi kontrole gidenler , her gittiğinizde para mı öduyorsunuz ? Ben 7+3 te gittim. Bidaha 12 de gel dedi. Siz nasıl o kadar sık gidiyorsunuz ? Ya da doktor çağırıyor anlamadım.
Ben devlete gidiyorum risk görünce çağırıyor kişiye göre değişiyor yani bu durum

Benimde 9. Haftada tüm belirtilerim kayboldu 10. Haftada gittiğimde herşey yolundaydı belirterle bebeğin sağlığının hiç alakası yok için rahat olsun

Ben devlete gidiyorum risk görünce çağırıyor kişiye göre değişiyor yani bu durum
Canım bi geçiyor bi başlıyor benimde Perşembe günü muayenem hayırkısyla iyi oldugunu göreyimde rahatlayaym ah annelik cok değişik bişey rahme düştüğü an başlıyor o duygu iyimi bsey olurmu vs vs daha önce kaybım oldu bi travma yasadım hep onun etkisi hepsi öyle olcak diye birşeyde yokta işte gel bize anlat

Kasım annelerini oğlan anneleri olarak mı degiştirsek ,hepimizin oğlu olucak gibi görünüyor 🤗🤗
Dur kiz :) tamam sezeryanla ekim ola bilir,ama kasimim ve doktor kiza benzetti.gerci esim erkek diyor hala.bende ilk haftalarda hep eksi istedim simdi tatli.ramziyede guveniyordum oysa😁

Eklentiler

• _20210418_014733.JPG
    _20210418_014733.JPG
    33,1 KB · Görüntüleme: 53
X