2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba hanimlar,
beni de araniza alin.
35 yasindayim, ilk hamileligim.
Keseyi 5+5te, kalp atisini 7+5te gorduk.

Hamileligim suan icin masallah sikintisiz geciyor. Mide bulantim yok. 4-5 kere ve sadece birkac dakikaligina mide bulantisi yasadim. Aserme falan da henuz yok 😁

Dogal olarak bebegimin cinsiyeti henuz belli degil.. Cok merak ediyorum 😅
Bir sonraki kontrolumde doktorum nifty testine yonlendirecek, artik o test ile cinsiyet kesinlesir.😁

Ben şu ana kadar sadece 1 adet unisex takim aldim. Henuz hicbir alisveris yapmadim. Sizler alisveris yaptiniz mi?

Merhaba hanimlar,
beni de araniza alin.

Hamileligim suan icin masallah sikintisiz geciyor. Mide bulantim yok. 4-5 kere ve sadece birkac dakikaligina mide bulantisi yasadim. Aserme falan da henuz yok 😁

Bir sonraki kontrolumde doktorum nifty testine yonlendirecek, artik o test ile cinsiyet kesinlesir.😁

Ben şu ana kadar sadece 1 adet unisex takim aldim. Henuz hicbir alisveris yapmadim. Sizler alisveris yaptiniz mi?
Hos geldin canim, bende de durumlar ayni, cok şükür belirtisiz geçiyor🙈
Ben de cok merak ediyorum valla yaa. Daha hicbir sey almadim, ama cinsiyetten degil, erken diye. Zaten çok renk ayirmayi düşünmüyorum 😍😍. Belki muslin gibi genel seylerle baslarim brkac hafta sonra bakalim ben de bilmiyorum daha🤭

Bende sadece bı ta
Merhaba hanimlar,
beni de araniza alin.

Bende sadece bir tane muslin battaniye aldım sarı gri beyaz rengi

Ben ağızdan kullanıyorum ben de bıktım:110: Cuma günü kontrole gittim bana devam dedi:110: 9 gün sonra tekrar gideceğim bakalım ne diyecek:110:
Herkese günaydın :KK200:
Günaydın 💙 neden ki acaba kanama alanı yoksa 12de bıraktırıyorlar diye biliyorum doktorum öyle dedi. ben tam 12+0da gidicem bakalım ne dicek
12. Haftada bıraktirdı bana 3 gündür kullanmıyorum ama kanama alanı da görülmüyordu artık ultrasonda
evet ben de öyle biliyorum 12+0 olmama 8 gün var az kaldı.aslında 13.hafta bırakmış oluyoruz sizinde 12+ mı bıraktırıldı. 11+ ise ben de kullanmam belki

Ayy ne güzell kac haftaliksiniz darısı başımıza
amiiiiiinnn darisi basiniza insallah bugun tam 9+0 olduk cok sukur. bünyeden bünyeye degisiyor da olabilir. benim bulantim vardi ama kusmam yoktu mesela. bir de yaklasik 10 gun falan oldu o bulantilar daha öncesinde yoktu. diliyorum bundan sonra da olmaz 🌞

Yo ben hic cikolata tarsinde birsey istemedim,şekerden korkduguma mi yoksa bebekin erkek olduguna mi yorayim bilemedim.gozum hep eksi ariyor.ramziye gore benimki neye benziyor sizce,vajinal resim
Pek ayırt edemiyorum ben de ramziyi bazen anlıyorum bazen anlamıyorum arkadaş a sormuştum kız dedi karından ultrasonda sağa doğru dönüktü sağ taraftaydı benimki vajinada tam tersi oluyo galiba sağdaysa erkek diyorlar
Merhaba hanimlar,
beni de araniza alin.

Maşallah diyelim o zaman hoşgeldin ben de bulantı pek yaşamadım 6.haftadan 10.haftaya kadar bi isteksizlik oldu yemek pişirmekte ve yerken ama çok zorlamadı alışveriş te hiç başlamadım sadece hamile kalmadan önce hoşuma gitmişti çorap almıştım sarı renk ucunda içinde boncuk var ötüyo hareket edince🤗

kizlar sizde de sarimyrak akinti oluyor mu? günlük ped kullaniyorum cikardigimda sari gibi oluyor normal mi bu?
Canım bende başından berdir vardı, eskiden WC de görüyordum şimdi çamaşırımı günlük değiştiriyorum doktorun çok ciddi değil bebeğe zararı yok dedi fitil verdi geçmedi ama rahatsız ediyor beni yarın tekrar ilaç isteyecem çok sinir oluyorum🙄

herkese iyi pazarlar 😇 şimdi size bişe sorucam diyeceksiniz ki hay senin ben derdini öpeyim 😁😁
bildiğim kadarıyla çoğumuz henüz official bi duyuru yapmadı gebeliğiyle ilgili. 21 nisan bizim evlilik yıldönümümüz o gün instagramda bi postla duyuruyu yapmayı planlıyorum ama daha erken mi yaa herkesn haberinin olması için? 9. hafta daha çünkü 😁
böyle söyleyince özel bi post gibi değil sadece öyle artık herkesn haberi olsun diye şakayla karışık bişeyler paylaşmayı planlıyorum.
sizlerin bu konuda fikrinizi almak istedim

Canım bende başından berdir vardı, eskiden WC de görüyordum şimdi çamaşırımı günlük değiştiriyorum doktorun çok ciddi değil bebeğe zararı yok dedi fitil verdi geçmedi ama rahatsız ediyor beni yarın tekrar ilaç isteyecem çok sinir oluyorum🙄
bana progestan veemisti fitil olarak kullanman lazim kanama alanin var dedi. basta o fitilin sebep oldugunu dusundum. cunku gece takiyordum sabah kalktigimda yapis yapis bisey oluyordu. iki gundur fitili de kullanmiyorum. hala bu sarimtrak akinti tam gaz devam ediyor. Burada kafama gore bir doktor bulamadim henuz. esim de benimle beraber doktor doktor gezmekten bikti. zaten hastane disinda toplasan 5 bilemedin 6 doktor var. 3 tanesine gittik istemedim. hayirlisi ile esimi ikna edebilirsem bu hafta diger doktora gitmek istiyorum ben de

Günaydınlar iyi pazarlar 🥰 bu haftalar çok çok yorgunum elim kolum kalkmıyor bıraksalar hep yatsam 😒 hayırlısı işe ortaları bi görseydik 😌 yarın doktor günüm, Arada bi çocuklar geliyor pat pat karnıma değiyorlar söylüyorum tamam anne öpüyoruz kardeşimizi diyorlar 🤦‍♀️ Allahım sen koru 🤲 şu Ramzi bana da erkek diyor benimki hep sağ üst köşedeydi bebek sağda olursa erkek di herhalde ben bunu ikinci oğlumdada yapmıştım sağdaysa erkek soldaysa kız diye bilmem doğru çıkmıştı umarım yanlış hatırlamıyorsam 😌

bana progestan veemisti fitil olarak kullanman lazim kanama alanin var dedi. basta o fitilin sebep oldugunu dusundum. cunku gece takiyordum sabah kalktigimda yapis yapis bisey oluyordu. iki gundur fitili de kullanmiyorum. hala bu sarimtrak akinti tam gaz devam ediyor. Burada kafama gore bir doktor bulamadim henuz. esim de benimle beraber doktor doktor gezmekten bikti. zaten hastane disinda toplasan 5 bilemedin 6 doktor var. 3 tanesine gittik istemedim. hayirlisi ile esimi ikna edebilirsem bu hafta diger doktora gitmek istiyorum ben de
Ben gebeliğin başından beri bu konuda stresliyim nette ne okuduysam hepsi şok yaşatıyor bende korktum kendi doktoruma gittim o arada bebeğinde gördük 🥰 ihmal etme canım geçmiş olsun umarım düzeliriz 🤲

kizlar sizde de sarimyrak akinti oluyor mu? günlük ped kullaniyorum cikardigimda sari gibi oluyor normal mi bu?
Bendede var canım o hatta kaşıntı başladı 3 4 gündür progestandan sanırım perşembe doktora gittiğimde soracağım bende
herkese iyi pazarlar 😇 şimdi size bişe sorucam diyeceksiniz ki hay senin ben derdini öpeyim 😁😁
bildiğim kadarıyla çoğumuz henüz official bi duyuru yapmadı gebeliğiyle ilgili. 21 nisan bizim evlilik yıldönümümüz o gün instagramda bi postla duyuruyu yapmayı planlıyorum ama daha erken mi yaa herkesn haberinin olması için? 9. hafta daha çünkü 😁
böyle söyleyince özel bi post gibi değil sadece öyle artık herkesn haberi olsun diye şakayla karışık bişeyler paylaşmayı planlıyorum.
Göbeğim çıkana kadar kimseye söylemeyizde paylaşmayızda sanırım çünkü benim koca biraz ketum kendi ailesine bide zorla söylettirdim. :))

Canım biraz erken gibi biz ailelere bile söylemedik ben de 9. Haftadayım nazar göz bunlar var maalesef. Biz önceki kayıptan dolayı söylemedik ama yine de sen bilirsin ❤️

Merhaba kızlar. Bulantılardan dolayı yemek yiyememe su bile içememe dolayısıyla sanırım halsiz düştüm. Dün akşam fenalaştım karın agrısı ishal kusma hepsi birden anlık oldu baygınlık geçirdim iki kere. Tam kalkacam doktora gidecez yine kötüleştim. Neyse gittik serum verdi doktor toparlanayım diye. Prılam iç dedi gece yatmadan ben bulantı ılacımı bi kere kullandım fayda etmedı diye bıdaha ıcmemıstım ama düzenli almak gerekıo dedi. Karın agrısı ıcın de dahiliye göründüm acı yemiştim bıraz o dokunmuştur dedı. Kan tahlili aldı vs bıse çıkmadı bıde covıd testı istedi. İhtimal veremedım dedi ama nolur nolmaz diye aldılar numune. Suan iyiyim. Bebeği de görmüş olduk bır hafta önden gidiyormuş hatta. Nasıl geçecek bu haftalar bulantı falan hepimize yardım etsin Allah ım su Ramazan gününde

Günaydın 💙 neden ki acaba kanama alanı yoksa 12de bıraktırıyorlar diye biliyorum doktorum öyle dedi. ben tam 12+0da gidicem bakalım ne dicek

evet ben de öyle biliyorum 12+0 olmama 8 gün var az kaldı.aslında 13.hafta bırakmış oluyoruz sizinde 12+ mı bıraktırıldı. 11+ ise ben de kullanmam belki
Kanama alanı yok çok şükür.Ben de daha 12 olmadım, kontrole gittiğimde 11+1 dim daha, ondan bıraktırmamış olabilir o zaman☺️ İkili taramaya gideceğim 12+5 olduğumda, belki bıraktırır🤗

Bendede var canım o hatta kaşıntı başladı 3 4 gündür progestandan sanırım perşembe doktora gittiğimde soracağım bende

Göbeğim çıkana kadar kimseye söylemeyizde paylaşmayızda sanırım çünkü benim koca biraz ketum kendi ailesine bide zorla söylettirdim. :))

Canım biraz erken gibi biz ailelere bile söylemedik ben de 9. Haftadayım nazar göz bunlar var maalesef. Biz önceki kayıptan dolayı söylemedik ama yine de sen bilirsin ❤️
ya ben aileye iş yerine yakın arkadaşlara söyledim zaten diye biraz rahatım herhalde 😁 bi de ben çok sabırsızım mutluluk paylaştıkça çoğalır diye hemen herkese söyleyesm geliyo biraz da ondan fikir almak istedim işte 😂

Günaydınlar iyi pazarlar 🥰 bu haftalar çok çok yorgunum elim kolum kalkmıyor bıraksalar hep yatsam 😒 hayırlısı işe ortaları bi görseydik 😌 yarın doktor günüm, Arada bi çocuklar geliyor pat pat karnıma değiyorlar söylüyorum tamam anne öpüyoruz kardeşimizi diyorlar 🤦‍♀️ Allahım sen koru 🤲 şu Ramzi bana da erkek diyor benimki hep sağ üst köşedeydi bebek sağda olursa erkek di herhalde ben bunu ikinci oğlumdada yapmıştım sağdaysa erkek soldaysa kız diye bilmem doğru çıkmıştı umarım yanlış hatırlamıyorsam 😌
Canım sağ tarafa kız dıolar kesenin sağındaysa karından ultrasonda 🥰🥰🥰 ama senin oğlanda karından sağdamı görünüyordu.. bence çok aldırma bu duruma doğru olmama ihtimali çok yüksek 😅sağlıklı hayırlı bir minnoş kızın olur inş 😻😻😻😻😻

X