2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benımde 10+3 te kalp atışı 171 miş 🥰 ama ilk duyduğumda yani 7+0 da 136ydı.. son gittiğimde 11+5 de 160 küsürdü.. değişiyor bence doğru değil 😁
canım muayenelere ne kdar sürede bir gidiyorsunuz beni 2 haftda bir cagrıdı ama uzun geldi bu sefer ya bekleyeym muayene süremde gideym diyorumm bi trftanda korkuyorum bebek nasıl diye

canım muayenelere ne kdar sürede bir gidiyorsunuz beni 2 haftda bir cagrıdı ama uzun geldi bu sefer ya bekleyeym muayene süremde gideym diyorumm bi trftanda korkuyorum bebek nasıl diye
Benım kalp atışından sonra tekrar 20 gün sonra çağırdı gittiğimde bebiş önden gittiği için bir hafta sonra 2 Li teste çağırdı yani 2 gün önce gittim. Haftaya nifty testi sonucu çıkınca gidecegım sonra bidaha baya beklerim heralde 😂

Benım kalp atışından sonra tekrar 20 gün sonra çağırdı gittiğimde bebiş önden gittiği için bir hafta sonra 2 Li teste çağırdı yani 2 gün önce gittim. Haftaya nifty testi sonucu çıkınca gidecegım sonra bidaha baya beklerim heralde 😂
kalp atısından 20 gun sonra mı nası bekledin ayy ben sabırsızım heralde 😅🙈gecen hafta persembe gittim bende şimdi gene onumuzdeki perşembe gidicem bu bekleme süreci cok zor Allah sabır versin

Beni ilk bi hafta arayla çağırdı sonrasında hep iki hafta arayla çağırdı bu defa 3 hafta sonrasına randevu bulabildiğim için bir hafta gecikmeli gideceğim ayın sonunda. 2 hafta normal bence bı sıkıntı olmadığı sürece

Normaldir galiba benimde oluyor hala yoğun bir şekilde ama sormadım doktora
Kaşıntı ve koku yoksa yaptırma bence canım benımde beyaz ve sarımtrak akıntım oldukça var yeni de degıl
Koku yok, özel bölgemde hafif yanma oldu persembe günü,hemen duş aldım sık sık iç camasir degistiriyorum.Daha çok su icsem iyi olucak ama suyla aram pek yok 😏

5+5 de kalp atışını duymaya gittik ve sürpriz ikiz gebelik😌 Daha önce 4+6 da şehir hastanesinde tek kese görmüştüler özele gittiğimizde iki tane gördük. Şimdi 8+2 deyiz bir sıkıntı gözükmüyor inşallah öylede devam eder.

5+5 de kalp atışını duymaya gittik ve sürpriz ikiz gebelik😌 Daha önce 4+6 da şehir hastanesinde tek kese görmüştüler özele gittiğimizde iki tane gördük. Şimdi 8+2 deyiz bir sıkıntı gözükmüyor inşallah öylede devam eder.
Yaaa süper maşallah harika haber sağlıkla inşallah 💓💓💓😍😍😍🧿🧿🧿🥰🥰🥰

Beni ilk bi hafta arayla çağırdı sonrasında hep iki hafta arayla çağırdı bu defa 3 hafta sonrasına randevu bulabildiğim için bir hafta gecikmeli gideceğim ayın sonunda. 2 hafta normal bence bı sıkıntı olmadığı sürece
en son gecen hafta perşembe gittim 8+5 ti bi sıkıntı yoktu bi sonraki randevum onumuzdeki hafta perşembe ama son 2 gundur belrtilerim azaldı korkuyorum biraz ondan gitsemmi diyorum bi trafımda bsey yoktur bekle diyor iki arada bi deredeym kısacası napsam diye

en son gecen hafta perşembe gittim 8+5 ti bi sıkıntı yoktu bi sonraki randevum onumuzdeki hafta perşembe ama son 2 gundur belrtilerim azaldı korkuyorum biraz ondan gitsemmi diyorum bi trafımda bsey yoktur bekle diyor iki arada bi deredeym kısacası napsam diye
9 10 haftalarda vitamin vermek için çağrıyor 11 12 haftalarda 2 Li test için 🤗

9 10 haftalarda vitamin vermek için çağrıyor 11 12 haftalarda 2 Li test için 🤗
10+5 hesaplıyorum gideceğimde ama 4 gün falan önde cıkıyor ultrasondan hep hesapladıgımda canım persembe kac olur blmiyorum belki gitceğimde ikili testide yapar ultrasondan ölçsün zaten kan vermeyi düşünmüyorum hiç bakalm hayırlısı herşeyden önce insallah iyidir bi sorun yoktur 🤲🌸

X