2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok valla canım ben açmadım 😂😂
Hadi ya, piyango vurmus o zaman 🤣🤣
dogru diyorsun aslinda. bende de söyle bisey oldu. korkuyorum yine mide bulantisi yasamaktan. aman bugun biraz iyiyim iyiyken kalkip sunu yapayim bunu yapayim derken aksami etmisim
Aman yap yine ama coook dikkat cnm🥰
Canım kızlar selamlaaar. Bugün bebişimi daha net gördük. Doktorumuz erkek olduğunu düşündüğünü söyledi. Ama tabii sadece bir tahmin :)

Tek eli havaya kaldırdı. Hareket etti filan. Mutlu oldum valla 😅

Kalbi dakikada 171 bpm atıyor. Bebişimin sizlere selamları var, öpüyormuş teyzelerini ☺️
Eneeemm maasallah yaaaa, erkekleri cabuk tahmin ediyorlar valla😍
Bende tatlıya sardım ayrıca tatlı meyvelere 😍🥰😍🥰 başlarda ekşi istediğimde oldu ama
Ben de tatliyi zaten sevmiyordum, simdi iyice uzaklastim gibi 😱
Uyumlu kuzum evet. Eşitlenmiş 🌸🌸
Ne kadar gerideydi canim başlangıçta.
Ya benim tam ortada duruyordu. Ramzi teorisini uygulayamadık 😂 Senin sonucu merakla bekliyorum canım 😊
Benim de cok dengesiz duruyor ben hicbir sey anlamadim ramziye gore, sagda gibi ama solda gibi de 🤣🤣
Bizde merakla bekliyoruz zaman kilitlendi sanki 😁😁😁 arkadasım cinsiyet balonlarını almış hazırız bekliyoruz 🥰🥰🥰🥰
Senin icin mi almis canimmm
5+5 de kalp atışını duymaya gittik ve sürpriz ikiz gebelik😌 Daha önce 4+6 da şehir hastanesinde tek kese görmüştüler özele gittiğimizde iki tane gördük. Şimdi 8+2 deyiz bir sıkıntı gözükmüyor inşallah öylede devam eder.
Yaaaa, hayirlisi olsunnnn😍😍😍
9 10 haftalarda vitamin vermek için çağrıyor 11 12 haftalarda 2 Li test için 🤗
Ben 10+6 gibi gidecegm, henuz vitamin yok, gec kalms sayilmam herhalde dimi cnm

Bu arada bana imom verdi vitamin. Demir ilacina hala başlamıyormuşuz bulantılar için. D vitamininide 10 damla olarak doğuma kadar kullanmalıymışım. Kızım da hiç bu kadar d vitamini kullanmadık bunda evden çıkmıyoruz hep yasaklar var diye mi acaba

Bu arada bana imom verdi vitamin. Demir ilacina hala başlamıyormuşuz bulantılar için. D vitamininide 10 damla olarak doğuma kadar kullanmalıymışım. Kızım da hiç bu kadar d vitamini kullanmadık bunda evden çıkmıyoruz hep yasaklar var diye mi acaba

D vitaminine kan değerine bakıp mı verdi acaba? Benim değere de bakılmadı, D vitamini vermedi de doktorum 🤔

Evet etkisi vardır ama imom da çok iyi ben hem önceki gebeliğimde hem de emzirirken imom latte kullanmıştım

D vitaminine kan değerine bakıp mı verdi acaba? Benim değere de bakılmadı, D vitamini vermedi de doktorum 🤔
canım kesin dusuk cıkar herkesin dusuk ckıyor d vitamini hatta bazı doktorlar hic bakmadan veriyor benmki dusuk ckmstı öyle vermiişlerdi bana ama hanilelikten önce verilmişti bende hanileliktede devam ediyorum almaya

Hadi ya, piyango vurmus o zaman 🤣🤣

Aman yap yine ama coook dikkat cnm🥰

Eneeemm maasallah yaaaa, erkekleri cabuk tahmin ediyorlar valla😍

Ben de tatliyi zaten sevmiyordum, simdi iyice uzaklastim gibi 😱

Ne kadar gerideydi canim başlangıçta.

Benim de cok dengesiz duruyor ben hicbir sey anlamadim ramziye gore, sagda gibi ama solda gibi de 🤣

Senin icin mi almis canimmm

Yaaaa, hayirlisi olsunnnn😍😍😍

Ben 10+6 gibi gidecegm, henuz vitamin yok, gec kalms sayilmam herhalde dimi cnm
Ben seninde oğluş gibi hissediyorum canımm 😍😍 hayırlısı olsunnn 😻😻

balonları benım için almış evet 🤗🤗🤗

yok bende 10+larda gitmiştim eksik vitaminin varsa kanda takviye verecektir. Demir ilacıda bu haftalar veriliyor sanırım ben başından beri kullanıyorum gerçiii.. decavit vermişti bana birde

bu arada ben halen folik asit kullanıyorum vitamin vermedi henuz 😕😕
Yeni verdi banada canım.. Benım kullandığım 2 ilaçtada folikasit var... kuzenimede doktorumada özellikle sordum fazla folikasit zararlı değilmi diye ikiside hayır dedi. Hala kullanıyorum yanii

Yeni verdi banada canım.. Benım kullandığım 2 ilaçtada folikasit var... kuzenimede doktorumada özellikle sordum fazla folikasit zararlı değilmi diye ikiside hayır dedi. Hala kullanıyorum yanii
Doktor ne derse uyuyoruz napalım ama sorun olmuyormuş cogu vitaminin içinde folik asit takviyeside oluyormuş zaten

canım kesin dusuk cıkar herkesin dusuk ckıyor d vitamini hatta bazı doktorlar hic bakmadan veriyor benmki dusuk ckmstı öyle vermiişlerdi bana ama hanilelikten önce verilmişti bende hanileliktede devam ediyorum almaya
Ben hamile kalmadan 20 gün önce falan mini cam ampül kırıp içmiştim d vitamini muhtemelen ondan eksik değil benımmm

Kızlae 2 haftada bi kontrole gidenler , her gittiğinizde para mı öduyorsunuz ? Ben 7+3 te gittim. Bidaha 12 de gel dedi. Siz nasıl o kadar sık gidiyorsunuz ? Ya da doktor çağırıyor anlamadım.

Başlığı görünce çok duygulandım. 2020 Kasım ayı annesiyim. Allah bebek isteyen herkese nasip etsin🤲
Bende bayadir girmiyordum yeni gordum gecen yil normal dogum 4 kasim denmisti sezeryanla 27 ekim
Annesi oldum ama kasim annelerindeydim 🥰
Bende cok duygulandim rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏

progestan kullanan arkadaşlar ne zaman bırakıcaz bunu benim elimde 3 tane kaldı ama vajinal kaşıntı yaptığından onları bile kullanmak istemiyorum daha almasam olmaz mı ki ya muayene 8 gün var o zaman zaten doktor bıraktırcaktır :KK43: valla bıktım. bu fitil olarak elimde kalanları ağızdan alsam olur mu ki :KK43:

progestan kullanan arkadaşlar ne zaman bırakıcaz bunu benim elimde 3 tane kaldı ama vajinal kaşıntı yaptığından onları bile kullanmak istemiyorum daha almasam olmaz mı ki ya muayene 8 gün var o zaman zaten doktor bıraktırcaktır :KK43: valla bıktım. bu fitil olarak elimde kalanları ağızdan alsam olur mu ki :KK43:
1 hafta aldım fitil olarak eziyet geldi bana ya iğnesini verdi 1 ay iğne oldum son muayenede agızdan al dedi 2 kere agızdan alıyorum gunde canım doktoruna söyle agızdanda alablrsin

Doktorun dediyse kullan canım tedbiri elden bırakma

Bu gün rahattım ama bulantılar artık gece devam ediyor bende kızlar sizin nasıl
Gece bulantısı çok zor inşallah Bi an önce kurtuluruz bende gece bulantı ile uyanıyorum istifar edemiyorum ama sadece bulantı leblebi midemi bastırıyor rahatlıyorum tavsiye ederim

X