2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok hiç ateşlenmedi ateş suruyorsa dra git cnm henüz çok kucukler

Benim kızın öksürüğü bu kış uzun sürdü her yöntemi denedim en iyisi topuga viks
Ne yazik ki bizimde durum ayni beb anaokuluna basladigi icin diye dusunuyorum ama ileriki senelerde de azalmiyor mu ya bu hastalik yavrum bu sene o kadar az iyi oldu ki

Ne yazik ki bizimde durum ayni beb anaokuluna basladigi icin diye dusunuyorum ama ileriki senelerde de azalmiyor mu ya bu hastalik yavrum bu sene o kadar az iyi oldu ki
Benimki 3 u bitiriyor cnm öksürüğü alerjik..bu sene birkaç kere nezle oldu ama ah o öksürük yokmu çok uzun sürdü...çünkü terliyor sürekli oynuyor arkadaşlarıyla okuldan sonra...sen direk eve getiriyorsun bizde ne mümkün..okulda oynuyor oynadıkça terliyor...kısıtlamakta istemiyorum apartmanda hiç arkadaşı yok..zaten komşuculuk seven bı insanda değilim...o yüzden okul sonrası oynuyor terliyor sık hasta olmasını buna bağlıyorum ben

Vegaferon huzursuzluk yapınca kullanmamıştım.şimdi aile hekimi ferro sanol şurup yazdı gidip aldık içinde alerji doktorumuzun yasakladığı monohidrat var.süt alerjisi olduğunu biliyorlar nasıl böyle dikkatsiz olurlar anlamıyorum Elimizde kaldı öyle.pekmez vericem ama üzüm pekmezi tadımında sanki yüzünde kızarıklık çıktı.bir daha denicem aynısı olursa keçiboynuzu denicem..
Bu arada bizim yürüteç geldi ordan oraya gidiyor fırıldağım gün içinde kısa kısa kullandırıcam hem onun hoşuna gitti hem benim

Ocean yada sidefer denedin mi cnm devletin verdikleri katkı maddesi dolu zaten..hoş kızımda kullanmıştım ikincide daha bilinçli oluyor insan .bu arada benimki de yuruteci çözdü her odaya dalmak istiyor evim 150 metrekareye yakın bıraksam her yeri gezecek ama daginikliktan ilerleyemiyor garibim bende çok kısa koyuyorum pipisinin ucu kızarmış gbi geldi yurutecteyken bez sürttü herhalde dün hiç koymadim

Alerji doktoruna danışayım da onlara öyle bakayım.benim evde o büyüklükte ne tesadüf ki dağınıklıktan gidemiyor diğer odalara çamaşıra süpürgeye takıldı erkek bebeklere çok önerilmiyormuş aynen az kısa koyman daha iyi.kızım bugün yürüyerek akvaryumun yanına gidip balıklarımızı izledi insanın ısırası geliyor

Söyledim doktora ama neyse başka kullanıcam ya da pekmez vereyim bir süre
Gazlı bi bebek ben dikkat ettiğim halde gazı çok ilacı da verince kıvranıp duruyo geceleri gaz ilacı aldım ama çok az fayda ediyo
Yok hiç ateşlenmedi ateş suruyorsa dra git cnm henüz çok kucukler

Benim kızın öksürüğü bu kış uzun sürdü her yöntemi denedim en iyisi topuga viks
1 gün sürdü geçti 1 defa ateş düşürücü verdim
Ben de pekmez vermeyi düşünüyorum kan ilaçları iyi gelmiyo ervaya

İyi fikir.alerjisi yoksa en güzeli pekmezden her gün bir çay kaşığı vermek.benim kansızlığımı bile geçirdi

En fazla on dakika duruyor ..aynen dağınıklık bitmiyor bizde
İyi bari cnm sevindim
Arkadaşlar ben emziremiyorum artık sağ göğsümden resmen dişinin izi var kaldırmış orayı ne yapsam geçiremiyorum emmek istiyor yapamıyorum
Bı eczaneyemi danissan acaba cnm ..soğan kesip mi koysan

Arkadaşlar ben emziremiyorum artık sağ göğsümden resmen dişinin izi var kaldırmış orayı ne yapsam geçiremiyorum emmek istiyor yapamıyorum
Benim bebeğimde bir haftadır ısırmaya başladı .. yok böyle bir acı .. her emzirmede yüreğim ağzımda yine ısıracak mı diye . Bi çare bilmiyorum silikon uç alıp deneyeceğim ben. En azından ısırsa bile hem acısı az olur hem yara yapamaz. Belki size de işe yarar.

En fazla on dakika duruyor ..aynen dağınıklık bitmiyor bizde

İyi bari cnm sevindim

Bı eczaneyemi danissan acaba cnm ..soğan kesip mi koysan
İşe yarar mı? Kızımın doktoruna gittiğimizde sorduğumda silikon uçla emzir geçene kadar dedi ama kız onunla daha felaket ısırdı ve gerçekten dişinin izi var orası kalkmış resmen etimi koparmış

Hiç az olmadı valla resmen tekrar yaşattı o acıyı bana

Soğanın gecirdigini duydum ama ben denemedim cnm bu gebeliğin de göğüs acısı çekmedim sukur

Boş bir acı değil bildiğin yara orası soğan iyice kötü yapar mı bilemedim şimdi çünkü diş işi var kanamalı
Soğanın antibiyotik etkisi oluyormuş yaralara..Genede araştır sen bilirsin cnm..yada lansinoh varsa sür ama sütyen takma boşver kv yi canından kıymetlimi

Soğanın antibiyotik etkisi oluyormuş yaralara..Genede araştır sen bilirsin cnm..yada lansinoh varsa sür ama sütyen takma boşver kv yi canından kıymetlimi
Takmıyorum var ondan sürüyorum bir de kantaron yağı ama iyileşme olmadı daha acısı bile hafiflemiyor sadece anlık geçiyor bakayım bir ona göre kullanayım bari

Takmıyorum var ondan sürüyorum bir de kantaron yağı ama iyileşme olmadı daha acısı bile hafiflemiyor sadece anlık geçiyor bakayım bir ona göre kullanayım bari
İns geçer cnm benimde korkulu rüyam ısırması.
Çok huysuz bugünlerde durmuyor hiç kendi kendine...mutfağım eşim gelene kadar dağınık...evdeyim ama evle hiç ilgilenemiyorum yoruyor beni bu durum.. psikolojik olarak yorgun hissediyorum

Valla kv gelmese benimde öyleydi ama bu seferde ısırdı işte İnşaAllah yapmazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…