2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Banada boyle soylediler canim Belkide 9. Ayda asi icin gitriginizde yapilir kan tahlili ondan ayrica soylememistir
Gecenlerde bu site uzerinden gormustum ben. Saglik ocaginda 1 yasta bir daha asi olacak denilince sordum oyle soyledi. Saglik bakanliginin sitesinde asi takvimi var oradan bakabilirsin 6 ay asisindan sonra ki asi 1 yas gorunuyor

Sebebi neymiş cnm gerçi bakmadım ben 9 ay aşısı ne aşısı diye..günü gelince bakıyorum merakimdan

Sürdüm ama açık bırakamıyorum evde kv var
Evet öyle yapayım bari doktorumuz da öyle dedi çok acı veriyo

7.600 biz hep az az alınca öyle dedi
Bence iyi gayet dogum kilosunu bilmiyorum ama ben oglan bence 6. Ayda 400 aldi artik ben de şaşmış durumdayim alerji deri testi yaptırdım çıkmadı ama ara ara hep meme reddi yaşıyorum bol bol emse daha fazla alacak.Ek gıda zaten sevmedi pek,600 gr alsa her ay bana yeter valla . 7. Ay kontrolü de iyi olmazsa mamaya baslicam tabi onu da kabul etmiyor, 3600 doğan çocuk hala 8 kiloyu geçmedi hala

Biz 2850 mi ne doğduk sarılık olup 2430a kadar düştük been şuana razıyım bi ara 200 gr almıştı

Kızlar bu gece ne erva uyudu ne beni uyuttu tam yatacaktım baktım ateşi vardı mızırdanıyodu diştendir diye düşünüyorum ama görünürde diş etlerinde beyazlık ve aşırı bir şişme yok hasta olmuş olabilir mi acaba yoksa böyle dişleri çok şişmeden de zorlanan oluyo mudur sabah ateş düşürücü verdim mecburen düşmedi çünkü azaldı tekrar çıktı gece boyunca ama şuan ilaç etkisinden heralde düştü

Biz bugün olduk 6.Ay aşımızı , 9.ayda da asi varmış canim, yeni eklenmiş listeye

Geçmiş olsun canim o anki panigini anlayabiliyorum, inşallah bidaha yaşanmaz

Sürdüm ama açık bırakamıyorum evde kv var

Evet öyle yapayım bari doktorumuz da öyle dedi çok acı veriyo
Sutyensiz dolaş üstüne tişört tamam nolcak en azından iyilesesiye kadar
Arkadaşlar biz yine kuralı es geçmeyip 600 gr almışız doktor şimdilik iyi ama 500ün altına düşerse kan alalım dedi
Bence bu aylar için gayet iyi
Kızamık aşısı. Artık 2doz yeterli gelmediği için 9.aya yeni doz eklenmiş sağlık bakanlığı tarafından. Zorunlu değilmiş
Anladım cnm teşekkürler
Nezle olcaktir eğer dişleri şiş değilse daha zamanı vardır cnm ..sen bugün duş aldır burnunu sık sık aç en önemlisi o

Benim oglana göre gayet iyi gitmissiniz valla doktora gitmekten sıkıldım artık hepsi normal diyor ama bence değil
Yaa öyle mi diyorsun doktora giderken hep korkuyorum az mı aldı diye
Ya silikon uç aldım onda bile ısırdı emziremeyecek gibiyim üst üste ısırdı çok ağrıdı

Olabilir canım, isterlerse veririz ama sunnet doneminde elli kere aldilar habire olcum yapilamadi diye yine aldilar ayyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…