2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar bebeklerinizi nasıl nerde yikiyorsunuz. Ben hala küvet filesinde yıkıyorum... oturtmuyorum düşer dye..artik desteksiz oturuyor ama kayar dye korkuyorum.şu banyo oturaklarindan alsam ise yarar mı ..sanki o aparata oturunca özel bolgesini poposunu rahat yikayamam gbi geliyor

Bende küvet filesinde yıkıyorum diğer türlü cesaret edemem tek başıma çok hareketli çünkü biraz daha havalar ısınsın eşim kucağında yıkar banyoda aparatlarında rahat olacağını düşünmüyorum

Ben de hâlâ filede yıkıyorum 1 defa deenedim filesiz yıkamayı yerinde durmadığı ve daha çok kaydığı için zorlandım o oturak işe yarar ama düşünmüyorum ben almayı filede de oturtuyorum daha iyi oluyo

On kilp benimki hatta geçmiştir sigmiyo nerdeyse fileye maşallah...oturak oluyormuş tabana yapışan ondan almayı düşünüyorum ama bilemiyorum kulanisli olur mu

Bendr küvette yıkıyorum ama aldım banyo oturağından da biraz ısınsın hava orada yıkayacağım

Arkadaşlar süt sağarken nelere dikkat ediyorsunuz ısırdığından dolayı birkaç gün sağıp vereceğim azalma olur mu

Arkadaşlar süt sağarken nelere dikkat ediyorsunuz ısırdığından dolayı birkaç gün sağıp vereceğim azalma olur mu
Birkaç kez sutumu sagdim .bendeki el pompalarından..lazım olur diye almıştım ama çok yoruyor parmaklarimi. Sürekli sağan biri olsaydim elektrikli alırdım...sen vermedigin göğsünü iki üç saatte bir sağ maksat ordaki süt bitmesin

Aynen öyle yapıyorum bende manuel aldım bu zamana kadar ihtiyacım olmamıştı ama bu zor değil sevdim

Ben salonda suyun içinde oturtarak yıkıyorum şimdilik iyi gidiyor ördek aldım oynasın diye bakalım.küvetinde kaymasından korkuyorsun filesinin bir tarafını çıkar sırtını fileye yaslasın.ilk başta arkaya doğru düşmesin diye öyle yapıyordum oturak almak da iyi fikir en son banyodan çıkmadan yıkarsın poposunu.

Dün elmalı havuçlu püre yaptım. bir elmayla yarım havucu bir bardağa yakın suyla haşladım.yumuşayınca bir tatlı kaşığına yakın irmik katıp pişene kadar karıştırdım.en son blenderdan geçirdim.ama benim blender bozuk galiba pütürlü bırakıyor şimdilik sıkıntı yok çok şükür elma çok tatlı değilmiş o yüzden hepsini yiyemedi.bu öğlene ne yapsam diye düşünüyorum.pirinç ununda eser miktarda süt yazıyor Teneffus Zili denedin mi hiç? Alerji yapar diye veremiyorum yulaf unu almak lazım sanırım.sen neler veriyorsun

Eklentiler

• 5A66B8BE-0D02-42E1-8EB5-EB31C4A41057.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 40
Kuzum ben sade pirinç unu aldırdım eşime biraz suyla pişirip cam rendeden elmayı geçirip pişince içerisine kattım birazda pekmez ilave ettim.Yada muzla birleştirebilirsin.Bizim kız çok mızmızlanıyor canım öğün olarak geçmedim hâlâ.Öğlen muz yada elma veriyorum.Sofrada yanımıza oturtuyoruz teyzesi eline ekmek verdi bi hoşuna o gidiyordu eline ekmek veriyorum ben de.Tabi ağzına alıyo ıslatıyo falan şimdilik bu kadar Havalar değişken bu yüzden sanırım boğazı ağrıyordu ben diş sandım belki iştahsızlığı da bu yüzden di.Meme reddi de vardı şuan da biraz nezle gibi.
DusunceBulutu ama dün itibariyle bi karar aldım yediklerimize acı baharat katmayıp ona ayırtacağım biz ne yiyorsak ondan vereceğim süt ürünleri hariç.
Bahçeden eşim dut getirdi kırmızı beyaz onlardan tadtırdım 2 tane yedi.Bizim ki çok tuhaf kaşık sevmiyor elden yemeyi seviyo Taze fasulye yapmıştım patates in den yedirdim fasulyeyi ağzına verdim ezerek herşeyin tadını ayrı alsın istiyorum.
Bu arada sana yazarım yaptığım tarifleri.

Havalar gerçekten değişken.çok geçmiş olsun sağol canım beklerim tariflerini oh yarasın asyacıma Ben de yediklerimizden az az vermek isterdim tuz baharat koymam ama salça dokunur mu bilemedim? Benim marketten aldığımın üstünde de sade pirinç unu yazıyor ama eser miktarda vardır diyor siz nerden aldınız? Eline ekmek vermek benim kızın da hoşuna gidiyor ama boğazında kalır diye çok veremiyorum verince yüreğim ağzımda izliyorum farklı bir mama kaşığı dene istersen belki kaşığını sevmiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…