2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kaç kat giydiriyorsun ki ben içine uzun kollu zıbın dışına uzun kollu penye içi pamuklu yünlü olmayan kazak evde bu kadar bazen yelek
Evde, icine yarım kollu zıbın atlet niyetine, üstüne uzun kollu altına tayt ya da eşofman alti. Ince yelek uykudan kalkınca.
Hastaneye gidiyoruz diye bu kıyafetin üstüne örgü kazak altına bi kat daha alt giydirdim. Aşası 2 kat yani. Ay napam ank güneşli ama esiyor 🤣🤣 hemen sesi gidiyor burnu akıyor.

Döküntü ve mukus varsa başka bir şey dokunuyordur belki.olduğu günden önce ne yediğinizi takip edin isterseniz.inşallah geçmiş olur 🤲🏻 Bize doktor sadece süt diyeti verdi 2 hafta içinde geçmezse gel demişti geçmedi yakında gidicez başka diyetlerde verecek büyük ihtimal.yumurta ve dana eti dokunuyor.dün yumurta yedim bugün yine kan oldu.uzun bir süre yemicem.anlaşılan bizim yaşında geçecek ümidim kalmadı artık..
Karamsar olma canım benim söylemesi çok kolay biliyorum çok zorlanıyorsundur.😕 Proktokolit protein alerjisi 6.ayda geçebiliyormuş inş.az kaldı sizinde bence geçebilir hiç belli olmaz.💜 Bi de yumurtayı akından ayırarak yemeyi denesene akı daha alerjikmiş mesela ben sarısı sanırdım hep.Etin suyundan falan başla diyeti açarken.

Duzenli tutmak bile super ya ben gecenlerde iyiydim bu konuda ne kadar sevinmistim sonra nasil boyle olduk aklim almiyo. Ne kadar ucret oluyor bende hic istemezdim ama sabah aklima geldi istanbul icin ne kadar normal acaba ? Az once mesela bir iki gorev vereyim dedim soylemekten bunaldim artik hadi kizim hadi yap hadi hadi hadi o kadar yorucu ki. Evi daginik gordukce iyice cop ev haline getiriyor 🤦‍♀️

Bisiklet surmeye kimle cikiyor canim ? Bizimki zavallim ben neredeysem orada olmak durumunda 😐 eski usul yama yaparsin 😁 ay zamaninda rahmetli babaanem benim kiyafetime yapti diye nasil kizmistim 😁 bizimde ne yazik ki koz cocuk oldugundan mi bilmem surekli ama surekli ust degistiriiyor cikardigini yere atiyor derken camasir hiiic bitmiyor 🤦‍♀️ ya ama masallah insallah seninki boyle toplamaya devam eder

Ah yagmurdan dolayi batsaydi keske 😁 esime diyorum komple evi ve esyalari birakip tasinsak keske. Sifirdan ev kursam varya asiri asiri minimal bir ev olurdu boyle makine doldugunda raflarin bombos kalacagi kadar tabak 😁 surekli dolap bosalacak kadar kiyafet o zaman dagilmaz sanki 😒 sanada Allah kolaylik versin tadilat zor minik demissin gerci ama
Yok kuzum ya bizimkinin karakteri. Emeklemeye basladigi andan itibaren boyle olacagi belliydi. 2 dakika ayrilirdim salona bi girerdim cekmece ve dolaplarda ne varsa inan yerde ben orayi toplayim katliyim duzenliyom derken misal yatak odasina giderdi orada ne varsa ben gelene kadar ne dagitabilirse. Bu aksama kadar boyleydi 😐 ciss demeyin diyolar dedim bari demeyeyim guzellikle olmaz kizim vs asla anlamadi. Kilit taktim dolaplara cok kisa zaman sonra onlarida acmayi ogrendi 🤦‍♀️ yani hep dagitmak hosuna gidiyor 😧
Ayy aynı benim oğlanın bebekliği.😂 İkizler burcu mu yoksa.Babaannesi terastan bakıyor yada eşimle çıkıyorlar sokağımızda sürüyor.Ben annemlere giderkende sürüyor markete yürüyüşü yapıncada sürmek istedi.Velhasıl kelam hep sürmek ister oldu çok eğlenceli diyor.🤣🤣 Göz kulak olmak zorundayız bu defada o biraz zorlamaya başlayınca kısıtlama koyduk. Ben de minimalist olmayı seviyorum.Bikaç eşya gözüme batıyor evde😅 Fazladan yorgan yastık var yatılı misafirde yok.Belki yazlık yapılacak o yüzden şimdilik kalsın diye düşündüm.Dolapları çekmeceleri baza altlarını temizledim. Fazlalıklardan arındırdım atılacak kıyafetleri ayırdım yeni olanları verdim.Ben fazlalık gereksiz birşey atınca mutlu oluyorum kız kardeşim buna hep gülüyor.😁😂

İnşallah en kısa sürede geçer 🤲 Aslında yediğim şeyler pek değişmiyor hep aynı şeyler bana da süt ve yumurta diyeti verdi. Et ,tavuk yediğim için onlara da var diye düşünüyorum . Aslında doktor mukusu önemseme demişti ama 3 aydır diyet yaptığım için mukusunda düzelmesini bekliyordum
İnşallah hepimizinki geçer 🤲🏻 Sizinde diyet uzun sürmüş :KK43: Şeyden dolayı dedim ben diyete tam uyduğumda hiçbir şey yemediğimde bir süre sonra mukusta geçiyor.bizim doktor da mukusu önemseme dedi ama döküntü varsa bence dikkat et.evet et tavuk olabilir ya da ufak da olsa içeren bir şey yiyor olabilirsiniz her şeyde var çünkü..
Evde, icine yarım kollu zıbın atlet niyetine, üstüne uzun kollu altına tayt ya da eşofman alti. Ince yelek uykudan kalkınca.
Hastaneye gidiyoruz diye bu kıyafetin üstüne örgü kazak altına bi kat daha alt giydirdim. Aşası 2 kat yani. Ay napam ank güneşli ama esiyor 🤣🤣 hemen sesi gidiyor burnu akıyor.
ben de senin gibi giydiriyorum evde sıfır kol zıbın üstüne uzun kollu takım alt üst.bir de yelek.önceden yeleği çıkartıyordum ama artık yere koyduğum için hiç çıkarmıyorum
Dışarı çıktığımda yeleğini çıkarıp içi tüylü kalın hırkasını giydiriyorum.hava soğuksa altına bir tane daha giydiriyorum.bugün hava güzel gözüküyordu ama altına bir pijama daha giydirdim esiyordur diye.
Karamsar olma canım benim söylemesi çok kolay biliyorum çok zorlanıyorsundur.😕 Proktokolit protein alerjisi 6.ayda geçebiliyormuş inş.az kaldı sizinde bence geçebilir hiç belli olmaz.💜 Bi de yumurtayı akından ayırarak yemeyi denesene akı daha alerjikmiş mesela ben sarısı sanırdım hep.Etin suyundan falan başla diyeti açarken.
Arada geliyorlar böyle.sen daha iyi anlarsın beni :KK43: sinirim bozuluyor milletin yanımda tatlı yiyip azcık ye bir şey olmaz demesine..ya da sürekli başa sarmamıza..inşallah geçer de kurtuluruz artık..bir de senin dediğin gibi yiyim yumurtayı belki dokunmaz.sağolasın 🤲🏻 Eti 2 hafta sonra açayım.siz ne zaman açacaksınız 6.ayda mı?

Beni de alsaniza aranıza ..az önce yürüyüş yapayım dedim çok severim yürümeyi öyle kilo vermiştim...15 dakika geçti ağlamaya başladı susmayinca kucağıma aldım bı elimde bebek arabası bı elimde sipa geri döndüm 😔

Benim evde hep öyle..sana tavsiyem henüz kızım küçük toplamasi konusunu mutlaka öğret..al benim cadı 8 yaşında yok olmuyo ne kadar kızsam da ben yaptım onu böyle. .keşke sert ciksaymisim az küçükken... bu arada ben de istediği kadar izin verirdim oynamasina ki bence öyle olmalı zaten

Uyanıyor ama geri uyutuyorum maksimum 1.5 saat uyuyodur ama benimkide akşam 5 ten sonra çok huysuz uyuyasiya kadar böyle

İlk defa yapıyorsa distir muhtemelen baktın mi

Kaç kat giydiriyorsun ki ben içine uzun kollu zıbın dışına uzun kollu penye içi pamuklu yünlü olmayan kazak evde bu kadar bazen yelek
Evet diş cıkıyo ucu elime geliyo gözle görünüyo

İnşallah hepimizinki geçer 🤲🏻 Sizinde diyet uzun sürmüş :KK43: Şeyden dolayı dedim ben diyete tam uyduğumda hiçbir şey yemediğimde bir süre sonra mukusta geçiyor.bizim doktor da mukusu önemseme dedi ama döküntü varsa bence dikkat et.evet et tavuk olabilir ya da ufak da olsa içeren bir şey yiyor olabilirsiniz her şeyde var çünkü..

ben de senin gibi giydiriyorum evde sıfır kol zıbın üstüne uzun kollu takım alt üst.bir de yelek.önceden yeleği çıkartıyordum ama artık yere koyduğum için hiç çıkarmıyorum
Dışarı çıktığımda yeleğini çıkarıp içi tüylü kalın hırkasını giydiriyorum.hava soğuksa altına bir tane daha giydiriyorum.bugün hava güzel gözüküyordu ama altına bir pijama daha giydirdim esiyordur diye.

Arada geliyorlar böyle.sen daha iyi anlarsın beni :KK43: sinirim bozuluyor milletin yanımda tatlı yiyip azcık ye bir şey olmaz demesine..ya da sürekli başa sarmamıza..inşallah geçer de kurtuluruz artık..bir de senin dediğin gibi yiyim yumurtayı belki dokunmaz.sağolasın 🤲🏻 Eti 2 hafta sonra açayım.siz ne zaman açacaksınız 6.ayda mı?
Ama dr cok diyor 🤣 yelek filan.olunca

İnşallah 🤲 yediğim her şeyin içeriğine bakıyorum aslında hiç aklıma gelmeyecek şeylerde bile süt ürünü çıkıyor. Çokta dikkat ediyorum. Eskisine göre döküntü baya azaldı arada oluyor ama mukus hiç geçmedi
Aaa tam aynı şeyleri yaşıyoruz banada azıcık ye bir şey olmaz diyenler var

Gel gel hunini al ama 🤣
Pek umudum yok aslinda.. ama cok yordu onlar iyi olsun derken ne hale geldik. Ama ayni seyleri uygulayip basarili olan anneler olduguna gore bizimkilerin karakterlerinden boyle 😟
Taktım huniyi geliyorum🤣
Örgü fazla olmuş aynen ama alta bende çıktım mi iki kat giydiriyorum

Hangi sehirdesin canim bana hic fazla gelmedi

Ayy aynı benim oğlanın bebekliği.😂 İkizler burcu mu yoksa.Babaannesi terastan bakıyor yada eşimle çıkıyorlar sokağımızda sürüyor.Ben annemlere giderkende sürüyor markete yürüyüşü yapıncada sürmek istedi.Velhasıl kelam hep sürmek ister oldu çok eğlenceli diyor.🤣🤣 Göz kulak olmak zorundayız bu defada o biraz zorlamaya başlayınca kısıtlama koyduk. Ben de minimalist olmayı seviyorum.Bikaç eşya gözüme batıyor evde😅 Fazladan yorgan yastık var yatılı misafirde yok.Belki yazlık yapılacak o yüzden şimdilik kalsın diye düşündüm.Dolapları çekmeceleri baza altlarını temizledim. Fazlalıklardan arındırdım atılacak kıyafetleri ayırdım yeni olanları verdim.Ben fazlalık gereksiz birşey atınca mutlu oluyorum kız kardeşim buna hep gülüyor.😁😂
Yok akrep 😁 oh sursun ya ne guzel ayni yastalarmiydi benimki 2016 li.
Super yapmissin ellerine saglik 🤩 mis oldu desene. Oyle oluyor insan fazla esya sadece is yuku. Benim verdigim cok sey oldu bir kismini anneme geri verdim ama mesela kocaman bir yorgan var agirda bir tarafi altin rengi saten 🤣 anneme bu sefer geldiginde koltugun ustune onu sereyim dedim yazik olur dedi. Hayir ne zaman kullanicam 8 senedir sadece 1 kez kullandim oda o dedigim gun bisey olmqz dedim oyle sonraki gun kiyamadi annem yerine koydu. Lazim olur o ileride diyo. Ben ustume hazir yorgan ortuyorum ee baska iki yorgan daha var 😮 bir koca battaniyede var oda hic acilmadi 😑 cift kisilik baza alti sikis sikis dusununce ceyrek kismi anca gercekten ihtiyacim olanlar 😐 İnsan gercekten kullanmadigini verince mutlu oluyor 😁 o degilde bebek esyalarini napicam ben onu dusunuyorum mesela reflu yatagi ortada duruyor suan verecek biride yok 😮

Yok akrep 😁 oh sursun ya ne guzel ayni yastalarmiydi benimki 2016 li.
Super yapmissin ellerine saglik 🤩 mis oldu desene. Oyle oluyor insan fazla esya sadece is yuku. Benim verdigim cok sey oldu bir kismini anneme geri verdim ama mesela kocaman bir yorgan var agirda bir tarafi altin rengi saten 🤣 anneme bu sefer geldiginde koltugun ustune onu sereyim dedim yazik olur dedi. Hayir ne zaman kullanicam 8 senedir sadece 1 kez kullandim oda o dedigim gun bisey olmqz dedim oyle sonraki gun kiyamadi annem yerine koydu. Lazim olur o ileride diyo. Ben ustume hazir yorgan ortuyorum ee baska iki yorgan daha var 😮 bir koca battaniyede var oda hic acilmadi 😑 cift kisilik baza alti sikis sikis dusununce ceyrek kismi anca gercekten ihtiyacim olanlar 😐 İnsan gercekten kullanmadigini verince mutlu oluyor 😁 o degilde bebek esyalarini napicam ben onu dusunuyorum mesela reflu yatagi ortada duruyor suan verecek biride yok 😮
Letgoda sat cnm

X