2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok kuzum nerde, ben 165 im,kilo 58. Gayet 36 38 bedenim🤣🤣🤣 ah göbek bendede kaldı ama sezaryenden değil, kızım doğdu doğalı her gün çikolatanın tatlının dibine vurduğum icin🤣🤣🤣
Ne güzel vermişsin istediğin ölçülerdesin sanırım.😊Ben çok kilo verince yüzüm uzuyor, çirkinleşiyorum.

sağolasın 😘 tetagili duymuştum onu kullanırım artık 👍🏻 Sapasağlam dişleri olsun kuzucuklarımızın ❤️

Bence evham yaptırmış doktor.hırıltımız doğduğundan beri olduğu için iki üç doktora sordum hepsi de burun yapıları,kıkırdak ufak olduğu için oluyor büyüdükçe geçer dediler.genelde yaşında geçiyormuş

Boyun kilon kaçtı? Sıfır beden için kilonun boydan 5 kilo az olması lazım sanırım.benim için bir hayal 😄 Kilo almak daha kolay değil mi gece yatmadan önce yemek ya da gece uyanıp yemek işe yarayabilir 😅 tabi bünye meselesi sanırım hiç öyle tanıdığım olmadı herkes balık etli 😂 göbek ben de sevmiyorum ama sezaryenden mi bilmiyorum artık yemek yediğim an bir an da önden çıkıyor.sanki bağırsaklarım tek bir yere toplanmış gibi.umarım geçicidir 😬
Aminnnn insallah 🥰🥰
Benimki ay ay verdi aynı anda değil en son aşısını 13. Ayda yaptıracağız. İnşaAllah şu aşı işleri biter tutar da valla yazık çocuklarımıza
Himm o da iyiymis aslında. Of cok yipratiyor da diyorlar ama menenjit de cok berbat bir hastalik 😔

dayler dayler dayler dayler canım evde hakiki zeytinyağı ve karanfil var yazdığın tarifi sevdim inş. işe yarar.Abim diş ağrısı için karanfil kullanırdı zeytinyağında bazen acıyı alsın diye sürülen birşey.Deneyeceğim bakalım işe yararsa yazacağım hem doğal bi tarif içim rahat uygularım.☺
Ben uyguluyorum 2-3 gündür karanfil zeytinyağı. İşe yarıyor. Rahatlatıyor epey

Aa biz ufağız çok büyük değiliz 😅😅😅normal bize göre 😅😅
Olsun sağlıklı olsun yeter
Bizde ben 1.58im esim de uzun sayilmaz ama bizimki de 5 ay kontrolunde 70cm çıktı. Abimler uzun, bir de esimin dedesi dayilari uzun, ondan olabilir. Bir şekilde genetik etkiliyor ortalamasini oyle ya da böyle.
Aynen eşimin anne baba kısa.dayilara çekmiş 2 metre
sağolasın 😘 tetagili duymuştum onu kullanırım artık 👍🏻 Sapasağlam dişleri olsun kuzucuklarımızın ❤️

Bence evham yaptırmış doktor.hırıltımız doğduğundan beri olduğu için iki üç doktora sordum hepsi de burun yapıları,kıkırdak ufak olduğu için oluyor büyüdükçe geçer dediler.genelde yaşında geçiyormuş

Boyun kilon kaçtı? Sıfır beden için kilonun boydan 5 kilo az olması lazım sanırım.benim için bir hayal 😄 Kilo almak daha kolay değil mi gece yatmadan önce yemek ya da gece uyanıp yemek işe yarayabilir 😅 tabi bünye meselesi sanırım hiç öyle tanıdığım olmadı herkes balık etli 😂 göbek ben de sevmiyorum ama sezaryenden mi bilmiyorum artık yemek yediğim an bir an da önden çıkıyor.sanki bağırsaklarım tek bir yere toplanmış gibi.umarım geçicidir 😬
Doğru değil boyum 173.68kiloda balık eti oluyorum ah keşke nerdeee 15 kilo fazlam var

Biz o yuzden erken başladık bu bölgede göçmen cok ya,carsamba başlıyoruz iki doz menenjit

Aynen artık herşey oluyoruz toplumumuz karıştıkça aşı yaptırıyorlar mı temizler mi bilmiyoruz işte.

İnşallah iyi gelsin kuzucuklarimiza 🙏🙏

Sibelim84 Sibelim84 seninle mi konuşmuştuk bebek diş fırçasını ya tam hatirlayamadim ama

Amin en kısa sürede inş.geçsin bu alerji.Maşallah canım nasıl geçti peki geçtiğini nasıl anladınız? :)Bizim kusma devam ettiği için dr.diyete devam dedi ama kusma olmasaydı sana diyet yaptırmazdım demişti.Fakat benim oğlumun reflüsü vardı kızımın da reflüsü var.Sebep reflü olabilir bunun için sadece diyet yapmak bana zor geliyor.
Ben bir ay sadece diyet yaptım sonra yavaş yavaş diyeti açmamı söyledi doktorumuz boşuna aylarca diyet yapmaya gerek yok dedi. Üç gün kuralıyla diyeti açtım ama çok dikkatli oldum en ufak bir belirti olursa diyete devam demişti çok şükür alerjen bir belirti görülmedi. Sizede zamanı gelince doktorunuz açmanızı söyler sanırım inşallah en kısa sürede geçer çünkü o bir ay bile bana işkence gibi gelmişti ve kızımda geçmeyeceğini düşündükçe çok üzülmüştüm ama çok şükür geçti gitti

Evet bizim doktorumuzda bir yaşına kadar geçer dedi ama hırıltısı çok fazla benim diğer iki çocuğumda hiç böyle hırıltı yoktu o yüzden çok kafama takıldı

Ideal kilomdayim ama göbek var abur cubur ve spor yapmadigim için canimmm🌹
Mekik işe yarıyor canım biraz daha geçsin mekik çekersin ben hergün 30 adet çekerdim.😊
Ben bir ay sadece diyet yaptım sonra yavaş yavaş diyeti açmamı söyledi doktorumuz boşuna aylarca diyet yapmaya gerek yok dedi. Üç gün kuralıyla diyeti açtım ama çok dikkatli oldum en ufak bir belirti olursa diyete devam demişti çok şükür alerjen bir belirti görülmedi. Sizede zamanı gelince doktorunuz açmanızı söyler sanırım inşallah en kısa sürede geçer çünkü o bir ay bile bana işkence gibi gelmişti ve kızımda geçmeyeceğini düşündükçe çok üzülmüştüm ama çok şükür geçti gitti
Geçmiş olsun canım.Peki sizdeki belirtiler neydi? Bana 3 ay daha diyet verdi mümkün değil çok zayıfladım kan şekerim düşüyor kaçamaklar yapıyorum ama büyük bir belirtimiz yok şimdilik.Kakada kan en büyük belirtiydi.😐

X