2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kan ilacını ebe ücretsiz vermişti bana hala başlamadım 1ay olcak vegaferon diye bişi sizlere ücretsiz vermiyolar mı

Kan ilacını ebe ücretsiz vermişti bana hala başlamadım 1ay olcak vegaferon diye bişi sizlere ücretsiz vermiyolar mı

Bize doktorumuz daha vermedi kan ilacı. Sağlık ocağına da gitmiyorum ben, bitek topuk kanı için gitmiştim gerisini her ay telefondan bilgi veriyorum.

Verdi ama ben ocean kullanıyorum onu hiç açmadım 2 gündür veriyorum onu da
Ya ne guzel canim ben bu geceki duruma gore yarin versem mi vermesem mi karar verecegim umarim bu gece rahat uyur
D3 ve kan ilacını öğleye doğru verdim ikisini aynı anda bu gece uykusu düne göre rahat sanki bence erken versek daha iyi gün içinde bi şekilde uğraşılıyo ama gece rahatsız olması daha kötü oluyo

Bizim sağlık ocağında ki hemşire ikisini aynı anda verme bir birinin emilimini azaltmasın dedi

Bende sabah kullanmistim. Ama boyle olunca gece daha mi iyidir diye dusundum bir yanimda diger doktori dinle verme dedi faaln hala karisigim

İnsan nasıl sinir oluyor değil mi...hele diğer cocugunun hevesi kursaginda kaldığını görünce...ama olacak böyle şeyler cnm..bende bazen kızla film keyfi yapalım diye söz veriyorum bakıyorum benim oğlan huysuz uyumamış olmuyo
komşuya söylersin bebeği zor uyutuyorum diye başka komşuya biraksin
Ferrum hausmann 5 damla
Kan ilacını değiştir o yapmış olabilir
Veriyorlar ama içinde parapen var diye özel aldım ben ocean kullaniyorum..bu arada neden baslamadin demir eksikliği için değil demir depoları dolsun diye veriliyormuş başla bir an once
Bizim sağlık ocağında ki hemşire ikisini aynı anda verme bir birinin emilimini azaltmasın dedi
Aslında verirken düşünmedim değil ama vereyim neyse dedim şimdi vermem ikisini o zaman d3 ü sonra veririm teşekkür ederim
Bu konuyu güncel anne var Instagram da ona sordular geçen gün..çocuk doktoru kendisi..verebilirsiniz ikisi ayrı şey dedi

Ben de kararsızdım 6 ay tahlillerine göre vermek istiyodum ama kansızlığı varsa geç kalmayayım diye başladım işte
Keske bu doktorlar her konuda ayni seyi soylese bizimde kafalar karismasa. 1 saat once falan 2 damla verdim sadece. Simdi eve geldik emzirirken birden memeyi birakti agladi gorunen bir sebep yok
Ya normal sartlarda bu kadar uzulmezdim ama ben kendi kendime cabaliyorum kimseden destek beklentim yok ama mubarek köstegim cok

Ay kizlar ya hic aklima gelmemisti inanin. Ben kuru fasulyeden diye dusunuyorudum. Ben demir damlasina dun basladim ve hala uyumadi cocuk. Off off duzelir mi acaba ya ilaca alistikca icimdekisess umarim demir ilaci sebep olmaz
Benim de ilk aklıma gelmemişti canım sonradan öyle olduğunu düşündüm. Dün vermedim mesela huzursuzluk yoktu gece de rahattı.
Ağır gelebiliyor bebeklere bize bile geliyor. Ben alıştıra alıştıra vereceğim zaten 3 damla kadar vermiştim ama böyle oldu. Gün aşırı filan vercem sonra giderek arttıracam acelesi yok.
Sen de öyle yap
Kan ilacı ne kullanıyorsun

Havalar ısınıyor hicbirsey olmaz merak etme. Yerde serbestler hoşlarına gdyor

Kan ilacını değiştir ne kullaniyorsun
Sidefer kullanıyorum. Önce bi alıştıracağım bakalım fayda etmezse değişiriz

Benimde tek desteğim görümcem sağolsun kardeşim gibidir..
Misal ben anlatayım dün kızıma annemin çok güzel yaptigi kızımın çokda sevdiği bir yemegi yaptım ama nasıl yapmak. Oğlan durmadı ağladı...sinirlerim bozuldu annem 5 dakika mesafede aylardır yemeğini görmedim.tamam o da haklı hasta babamla uğraşmak kolay değil ama gücüme gdyor bazı şeyler..bana dün diyor ki sana makarna ayırdım ye..ben haftada iki kere mecbur makarna yapıyorum sağol gerek yok dedim

Veriyorlar ama içinde parapen var diye özel aldım ben ocean kullaniyorum..bu arada neden baslamadin demir eksikliği için değil demir depoları dolsun diye veriliyormuş başla bir an once
Kulak için 10 gün ilaç vardı onu içiriyodum başlamadım bende karman çorman olmasın diye

bugün ayrı verdim neyse veririz o zaman bakayım pazartesi kontrolümüz var bende sorarım burda ne diyecekler diye
Dişten yapıyor olmasın huysuzluğu ne bileyim alerjisi varsa içindeki maddelere ondan da mı olur üstünde öyle yazıyo ya hani

Oh afiyet bal şeker olsun tatlı birebir gerçekten ben de canım sıkılınca yiyordum ama şuan süt diyetinden sadece kurabiye yapıp yiyorum annene gitmemekle iyi yapmışsın keyfin kaçabilirdi
Ank da bugün yanıyordu, kısa kollu takildim
Oh mis gibi Eşime yazlık çıkardım dışarıda donmuş.bugünde yağışlıydı.ne zaman yaz geldi desem ertesi gün yağmur yağıyor.artık susuyorum

Sen yine iyi az vernissin canim ben ilk gunden cok verdim ya ne yaparim belirsiz bakalim
Ne guzel canim masallah hic bozulmaz insallah canim ya.. neden eski zaman anneleri boyle.. yani ne bileyim kac yasina gelirse gelsin evlat benden guzelini o yesin o giysin dedigimiz evlat nasil evlenip cocugu olunca ben yerken ona makarna ye derim
Bilmiyorum ki ablasi ve bana cekerse 1 yasinda anca cikarir aman icindekilere bakincada guya temiz icerikli diye aldik pekte temiz degiller sanki ama bagirsak duzenleyici vemrostim 2 kere o zamanda cok kotu olmustu belkide
Yarin sabahtan itibaren bende yemicem yine
Uff yagmur. Sabah camasirlari astim ne guzel kurumus ama vakit bulup toplayamadim hayir iki dakika.ayirsana iste bi baktin ki yagmur yagmis gun gunu tutmuyor gercekten hatta sabah ile ogle arasinda ciddi fark oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…