2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canim daha hiç denemedim ki sevip sevmediğini bilmiyorumhavalar bi düzelse çıkacağız insallah o gunler gelirse....Buralarda havalar hep soğuk ilginc bu yıl.Bu pazardan ümitliyim

O kadar mantıklı ki dediginiz, bende temizleyim de biraz evde kullanayim alışsın bizimkide

Çocum kulağını çok çekiyo sinirlenince daha çok saç kulay yolarcasına kulağı ağrıyo galiba anlamadım çocuk dr mı KBB mı gitmem gerekiyo

Havalar bozunca bende tikili kaldım.. ama geçen ay gezdim baya..havalar isininca düzen belirlicem kendime hergun yurucem oda hava alır.bana da iyi gelir..sende öyle yap takılma eve
Ben de anlamadım ama havuç dedi Tecrübem de yok zaten ilk çocuk
Cam rende al cnm ben onunla baslayacagim
Ben yatarak emziriyordum alıyordu cnm
Çocum kulağını çok çekiyo sinirlenince daha çok saç kulay yolarcasına kulağı ağrıyo galiba anlamadım çocuk dr mı KBB mı gitmem gerekiyo
Benimkide biraz yapıyordu sağlık ocağına baktırdım normal çıktı bebekler genelde yapar özellikle uykusu geldiğinde dedi...ama huysuzluk ve aglamada eslik ediyorsa bi götür cnm sağlık ocagi bile anlar kbbye gerek yok

Çok teşekkür ederim. Gezdirerek falan denedim ama plates topunda deneyeceğim inşallah

Ben e bebekte 80 liralık almıştım 3 yaşına geldi hala kullanıyorum
Tam benim bütçeye göre maşallah iyi kullanmışsınız sağlammış şimdi 130a gördüm e bebekte.görümcemde vardı kullanmayı bıraktılarsa ondan alırım.olmadı 130-250tl arası bir şey alıcam
Kizlar salona kızımdan kalan saiincagi getirdim çok sevdi benim sipa. Salonda yer yatağı ana kucagi oyun halisi birde salıncak geldi bu arada oyun halisi aldı halasi 250 tl baydi iç ilgilenmedi
Ana kucağını mutfakta kullanıyorum yine de oda içler acısı.eşim burda kedi yavrusunu kaybetse bulamaz diyor yaz gelse de büyük salona geçsek dağınıklık göze batmaz

Bizim kanguru geldi Solomombaby aldık şimdilik tam oldu ama bir çok yerinden büyültülebiliyor.içinden yastık çıktı bebeğin bacakları m şeklinde dursun diye sanırım. ama kullanmaya gerek var mı bilemedim.bebişimin kolları bacakları açıkta kalır üşür diye bugün çıkaramadım arabayla çıktık.havalar güzel olunca kullanıcaz artık.
Sık uyanmalarımız hala devam ediyor

Ebe yaparlar bu dönem dedi geçti genelde aynı kulak uyu zamanı dışında ağrıyo bence sağlık ocağına gitmeme gerek var mı tekrar muanesi nasık

Ben hep salondayim geniş odayi sevdiğim icin ama salonun hali içler acisi
Ebe yaparlar bu dönem dedi geçti genelde aynı kulak uyu zamanı dışında ağrıyo bence sağlık ocağına gitmeme gerek var mı tekrar muanesi nasık
Bence git kulagini göstermek için geldim de dr baksin
Merhaba ben de 21' Kasım annesiyim takipte kalayım
Hosgeldin kitap kurdu olarak nicke bayildim

günaydın canım kadınlar

Günaydın ne renklisin bugün

Kizlar bir haftadır eşim salonda uyuyor..kizimda yapmadigimi oğlumda yapmak zorunda kaldım sık uyanmasından usandım yatağa aldım uyandıkca emziriyorum..cok uyanıyor çok yoruldum

Burcun ne canim ? Evet ya ben bikmadan usanmadan 31 yasimda o yasadiklarima kadar sevgi bekledim. Yasadiklarim bu yasimq kadar yasadiklarimin arasinda hic olmasina ragmen 2 cocukla bunlari yasamak dank ettirdi sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…