2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Meme reddi mi başladı bizde ya bugün zar zor emzirdim gözü hep disarida,valla o kadar yoruldum ki...Kizlar bu cisli bezlerinz nasıl böyle her aldığınız dolu dolu mu o çizgi rengi tamamen değişmiş mi oluyor.Valla doktordan sonra hala moralim bozuk çevremden biri de mama versen daha kilolu olur dedi,valla mama vereceğim artik ama almiyor ki alistirma bardagiyla deniyorum başını çeviriyor...Stresten sutum azalacak yeminle...

Bol emzirmek süt artıran en önemli şey valla...

Tam olarak içindekileri yazmışsınız.suan aynı şeyleri yaşıyorum.biberonla sagdigim sütü denedim içmedi kaşıkla ağzına döktüm. Günde 4 kakali bez çıkıyor. 4 saatte bir bezini değiştiriyorum çiş yeterli mi emin olamıyorum.bazen dopdolu çiş oluyor bazen az oluyor. Benim bebeğim 2.300 gr doğdu.3 aylık kontrolde 6.300 Gr di.ama.bu ay yarım kilo bile almadı sanki

Kilo alımı nasıl sizde peki bizde kaka günde bir bazen iki günde bir cisli bezleri takip ediyorum ben kaka onemli değilmiş anne sütünde ama hep bi yetersizlik hissi içimde...sanki yetmiyor sutum şu bu ...

Kilo alımı nasıl sizde peki bizde kaka günde bir bazen iki günde bir cisli bezleri takip ediyorum ben kaka onemli değilmiş anne sütünde ama hep bi yetersizlik hissi içimde...sanki yetmiyor sutum şu bu ...
Aynen yenidoğan hemşiresi kakanin önemli olmadığını çişine bakarak doyup doymadigini anlarız demişti.son bir aydır doğru düzgün emmiyor. Ben de mama vermeyi bile düşündüm ama anne sütü varken neden mama verelim. Yetersizlik hissi hep var inşallah geçecek birkac haftaya diye dua ediyorum

1 kasik ne kiz ben arada verdim mi birkac kasik veriyorum ama dolu dolu değil nasıl agzini şapırdatiyor içmek daha verse. Kan damlasında sonra veriyorum genelde tadı çok kötü cun
Ayy ne bileyim ilk kez vericem su benim doktor ilk 6 ay sadece anne sütü diyor, ondan habersiz vericem bende. Ek.gida öncesi alışsın diye

Sanırım sutun var ama emmek istemiyor bebişin...kilolu olsun diye mama verme aç olduğunu dusunuyorsan mama ver cnm..alistirma bardağı için erken..biberon almıyorsa kaşıkla ver..Onu da mı reddediyor..iyi de aç olsa yer

Canim sütüm var evet ve genelde emiyor kaşık hic denemedim daha valla aç diye değil kilo alsın da millet sussun diye dicem ama cocuk zayif değil bi karmaşa iste:) biz demire başladık ama kan ilacı vermedi doktor neden acaba,sadece demir verdi

Biz daha başlamadık ona siz ne zmn başladınız

Kan ilacı dediğim demir kizlar 4 ay kontrolunde veriliyor..birsey diyeceğim dil bagi yok dimi bebisinde..genelde memeyi reddederlermis bu bebisler

Bende aç kalırsam titremeye başlıyorm kahvaltim saat 12 yi bulursa içim geçiyor su saate kadar 2 öğün yedim birazdan yine yiycem çok acikiyorum
Aynen valla ben de çok acıkıyorum elim ayağım kesiliyor havada uçuyor gibi oluyorum 4 5 saatte bir yiyorum
benimki de öyle şu atak bitene kadar sabretmeye uyumamaya çalışıcam.
Gece 3 te acile gittik kulak içi kızarmış dedi iltihap galiba pedifenle toz ilaç verdi inşallah tez zamanda geçer çok delirircesine kulak çekiyo saç çekiyo anne sütü iyi geliyomuş onuda damlattım bakam
sen bayadır söylüyordun çok çok geçmiş olsun keşke bebekler hasta olmasa anne sütü her derde deva diyorlar iyi gelir inşallah

Ay evet kan ilacı demir yayok canim dil bağı emince güzel çekiyor zaten
O zaman kaşıkla dene cnm .Ben evde yokken sütümü sagip bıraktım.biberon almamış benim sipa kaşıkla almış seve seve..slikon kasik bendekidd
Gece 3 te acile gittik kulak içi kızarmış dedi iltihap galiba pedifenle toz ilaç verdi inşallah tez zamanda geçer çok delirircesine kulak çekiyo saç çekiyo anne sütü iyi geliyomuş onuda damlattım bakam
Enfeksiyon olsa antibiyotik verirdi ufak kizarikliktir merak etme...toz ilaç ne ..Onu ne için verdi.. bide bu acil drlari pek anlamıyor ya..en iyisi cocuk uzman dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…