2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben bıraktırdım direk valla yoksa ayakta sallamaktan gündüzleri yürüyemiyordum sürekli sürekli salla salla
Neyi biraktirdin canim anlamadim
Merhaba arkadaşlar ben kızın alt dişlerini gördüm sanırım 🥲 birkaç gün önce baktığımda bişey yoktu ama bugün ikisini de gördüm 🥲
Masallah🧿

Ben birsey sormak istiyorum kakada kan olmayinca sadece mukus olunca alerjisi yok mu demek oluyor bazi doktorlar oyle diyormus
Sizde sadece mukus mu var? Eğer öylesyse sizin yerinizde olsam diyet yapmazdım.Benim gittiğim çocuk alerji dr.u mukusa hiç takmamıştı

Bu dedigin mumkun degil ya.. sabah yine cerenin uyanmasina sebep kendisi oldu sonra sanki gece boyu o uyanik kalmis gibi ben kizdim diye kahvaltida bir tavirlar falan. Doguran yetistirememis baska aciklamasi yok hemde hic bir cocugunu. Aralarinda en iyisi esim dusun 😐 ben gercekten cok yoruldum artik.. bensiz zaten uyumuyor beraber yatiyoruz ama yatmak istemiyor. İstemedigi anda yatirirsam cerenin yanina gelince inadina cok ses yapiyor ki uyumasin gitsin 😟 dun gece yataga gelene kadar coook ugrastirdi ama yatakta ses cikarmadigi icin sabah kucuk bir odul verdim cok mutlu oldu bi kac gun idare etse bari. Yasamayi inanilmaz seven biriyim normalde ama o kadar yoruldu ki beynim yoranda cocuklar degil neyse ya cok sagol 🥰 sen napiyosun ece nasil
yazdıklarını okudum canım Allah sabır versin biz kadınlara.Bu tür erkeklere 2 çocuk yeter bence senin yardım edenin de yok zaten.Bunu da büyütüyorsun Allah ın izniyle herşey düzene girecektir uykuları falan.Kızına verdiğin bi kız kardeş ona verdiğin en büyük hediye bence.İleride 3 lü olarak takılırsınız ne güzel.🤗😊

Şimdi mukus alerjide oluyor cunku alerjik şeyleri yemeyince çok az mukus oluyo yeyince balgam tukurmus gibi mukuslu oluyo baya iyice yemeye devam edersem kanama da ekleniyor bide gizli kan da olabilir çok mukuslu ile kaka tahlili yapılmalı bence
Benim gittiğim çocuk alerji yeşil kakayada mukusa da takılmadı.Alerjisi olmayan bebeklerin bile kakasında mukus varmış. Sibelim84 Sibelim84 söylemişti bebeğinin kakasında mukus var diye.Şahsen sadece mukus olsa ben diyet yapmazdım sütün kalitesi düşüyor zaten.

Sizde sadece mukus mu var? Eğer öylesyse sizin yerinizde olsam diyet yapmazdım.Benim gittiğim çocuk alerji dr.u mukusa hiç takmamıştı
Mukus var kan ve gizli kan yok kakalari 2 3 gune 1 yapiyor ve zorlanarak ayak ustunde kuruluk var bir de kilo alimi yavasladi baya ben normal cocuk dr una gittim huzursuz olmasi sebebiyle oda gaita testi istedi negatif sonra diyet onerdi 3 hafta:s

Mukus var kan ve gizli kan yok kakalari 2 3 gune 1 yapiyor ve zorlanarak ayak ustunde kuruluk var bir de kilo alimi yavasladi baya ben normal cocuk dr una gittim huzursuz olmasi sebebiyle oda gaita testi istedi negatif sonra diyet onerdi 3 hafta:s
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin.🙏 Belki de diyet işe yaramıştır.

Huzursuzluk yok dimi sizde belki oyuzden onemsememistr dr unuz istanbuldami
Hayır,Araştırma hastanesine götürmüştüm. Ben et ve tavuk eti yiyince huzursuzluk oluyor diyince gazdır ilk 6 ay gaz çok olur bebeklerde demişti.Süt ve ürünleri diyetine devam ediyorum.Gidince mamada isteyeceğim sütüm azaldı bayağ, yetmiyor bebeğime.

yazdıklarını okudum canım Allah sabır versin biz kadınlara.Bu tür erkeklere 2 çocuk yeter bence senin yardım edenin de yok zaten.Bunu da büyütüyorsun Allah ın izniyle herşey düzene girecektir uykuları falan.Kızına verdiğin bi kız kardeş ona verdiğin en büyük hediye bence.İleride 3 lü olarak takılırsınız ne güzel.🤗😊
Amin canim insallah guzel olur ilerisi ❤️ Alirlar insallah benide yanlarina 🙂 Eskiden 3 cocuk derdim hangi akilla dermisim diyorum benim icin 2 cocuk tam Allah in izniyle Allah onlara saglikli uzun omur versin insallah. DusunceBulutu DusunceBulutu senide etiketliyim ogleden sonra esim duzeldi biraz daha. Umarim.en kotu gunlerim bu haftasonu bitmistir. Artik bahar gelsin kar kis iyice biktim ben. Kullanici adimla ne kadar uyumsuz oldum 😐 stresli bulut olarak degistirsem yeri var

Hayır,Araştırma hastanesine götürmüştüm. Ben et ve tavuk eti yiyince huzursuzluk oluyor diyince gazdır ilk 6 ay gaz çok olur bebeklerde demişti.Süt ve ürünleri diyetine devam ediyorum.Gidince mamada isteyeceğim sütüm azaldı bayağ, yetmiyor bebeğime.
Trabzon hurmasi varya onu hic denedin mi sut icin ? Ben bazi aksamlar 2 tane yiyordum sanki artiyormus gibi geliyordu simdi onun kurusu varmis ondan alayim diyorum. Normal hurma yiyorum ama onda degisen birsey olmuyor. İstersen sende trabzon hurmasini bir dene

Trabzon hurmasi varya onu hic denedin mi sut icin ? Ben bazi aksamlar 2 tane yiyordum sanki artiyormus gibi geliyordu simdi onun kurusu varmis ondan alayim diyorum. Normal hurma yiyorum ama onda degisen birsey olmuyor. İstersen sende trabzon hurmasini bir dene
Hmm hurma denedim ama pek bi değişiklik olmadı.Trabzon hurmasıda pazarda vardı hep hiç deneyemedim.Bilemiyorum ama bu ay belli olur kilo alımından pek alamadı gibi.😐

Benim surekli huzursuz anlayamiyorum neye karsi buyuk ihtimal sut urunleri kakasida mukustab ibaret bir de zirla yapiyor sanki agrisi var gibi. Meme grevi var bizdede uykudan uyanunca sadece emiyor ugrasiyorum:s direk cocuk alerji bolumune mi aldiniz randevu yoksa cocuk dr mu yonlendirdi

Bana birisi tavsiye etti cok iyimis kurusu da henüz almadim ama ven hurma kuru incir kayisi arada tuketneye calisiyrm

Hmm hurma denedim ama pek bi değişiklik olmadı.Trabzon hurmasıda pazarda vardı hep hiç deneyemedim.Bilemiyorum ama bu ay belli olur kilo alımından pek alamadı gibi.😐
Benimki de almiyor onu kafama takiyorum emmeyince tazyikli geliyor bu ara onu da istemiyor birde uykudan uyanir uyanmaz sadece kilosu bu mukuslu kakayla ilgili diye dusunuyirum ben

X