2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım çok mızmızlanıyordu dayanamadım gittim ıyiki gitmisim
Biz iki aydır düzenli olarak her hafta gidiyoruz. 16 seanslık paket daha aldık, yaza kadar her hafta devam bizim için de ailecek yapılmış bir aktivite olmuş oluyor. Kas gelişimine desteği gözle görülür şekilde büyük, düzenli götürmede anlıyorsunuz mutlaka

Çok ince kullanıyorum geceleri doğduğundan beri ama bazen kullanmıyorum gündüz uykularında

Maşallah

Ben de 6.ayında götürmeyi düşünüyorum
Maşallah bebek için rutin önemli seviyorlar rutini. 4. Ay uyku gerilemesi ayı çok sabırlı olmamız gerekiyor direnç gösterebilirler ki gösteriyor benimki de. Dün mesela yazdığım saatler hep 1 saat öne kaydı, ama süre olarak aynı uyudu. 08.00de değil de 07.00de uyandık bi şekerleme yapar arada asıl hedefim bu ayı geçirdikten sonra kendi kendine uyumasını sağlamak. En zoru bu şuan ama deneyeceğim bakalım

Aynen canım bende paket aldım hemen gerçekten çırpındı felan suda baya hareketlendi msh masajida çok iyi bende öğrendim yeni seyker

Yok cnm anca oluyor geçen ay 66 cm dik bu ay 70 olmuştur diye düşünüyorum masallah..anca oluyor 6.9 ay kasıyor gerçi kalıba göre degisebiliyor ama elimdeki 6.9 ayları kullanamiyorum ben

Bende öyle valla, benimki kaka yapamıyor ıkınıyor sürekli neden böyle oldu anlamadım
Ya gecende yazmistin o gunden beri yapmadimi hic ? 10 gune kadar anne sutu alan bebeklerde normalmis ama uzuluyor insan rahatsiz oluyor diye
Of sorma bizde öyleyiz
Dun gece yatağıma aldim emip uyudu yarım saatte bir uyandı. Bu sefer çok emdiginden sicti erkenden.hic uyumadim desem yeridir
Allah yardimicimiz olsun

Bizde de var uyku gerilemesi ben de senin gibi düşünüyorum bakalım başarırız inşallah

Süt alerjisi olan anneler ben sütlü bişey tuketmiyorm ama et yeyince de kanama oluyor ya yumurtada yemiyorum bu sebze kaldı bana yiyecek
Bende öyleydim 2 aydır yiyemiyordum cidden çok zorlandım.Sütümde azalma oldu ama dr.a gidince yemen lazım dedi.Yumurta, et , tavuk, yeni yeni başladım yemeye.

Hadi ya yeni duydum denemek lazım

Kızlar oğlum memede agliyo dünden beri hem emiyo hem zirliyo.bakiyirum sutumde var niye böyle yapiyo ya
Bizim kız da aynısını yapıyor.Ben biraz ara veriyorum öyle yapınca.Emzirmek için biraz geciksem acayip huysuzluk yapıyor küsüyor ağlıyor zor emmek istemiyor sakinleşince emiyor☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…