2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Oturup konuştunuz mu peki ne diyor konuyla ilgili? Nasil bir fikri varmış yani temizlik konusunda? Bir paylaşım, sira vs bsy yaptnz mi?
Mustela ürünlerini önerdi sizde var mı varsa neler yapıyon
Oglumun kasık bölgesinde çıkmıştı sadece, tek nokta olduğu için momecon krem verdi sadece, 3 güne geçti. Birkac yerde daha olsaydi baska bir adim atacakti sanırım.

Kac kere konuştum boş. Cunku iş isten gecti böyle alıştırdım ilk zamanlar tavrımı koysaydın bugün böyle mi olurdu...kv o kadar simartmiski koskoca kadın suyunu önüne getirirdi hala .günde 3 gömlek degisirmis eskiden.simdi giycek gömlek bulamiyo oh olsun. Yapmiyorum. Yetemiyorum biliyo ağzını açıp tek kelime edemiyo sıkıysa etsin evde oldumu cocuk bakiyo
ii ben iş yapıyorum artık olduğu kadar

Amin insallah duzelirler oyle canim ya insani cok etkiliyor evin durumu ama olmuyor iste bir kisinin toplu olmasida yetmiyor evdeki her birey duzenli olmali. 2 hafta once esim ve kizimlq konustum tamam dediler duzenli olacaklardi. Ama oldu mu yine hayir
Olmayinca olmuyor iste
Cok inanmistk ben ya ilki zor bebek olunca ikinci kolay olacagina oyle demislerdi bosa hayal kurmusum

Aman ben kapıya evin kurallarını astım da noldu on gün uydular kaldı.
Yok anacım benim bebisler uykusuz...uyuyorlar ama yüz kere uyaniyorlar. Babası uyutmaya gitti az önce sonuç babası uyudu

Aman ben kapıya evin kurallarını astım da noldu on gün uydular kaldı.
Yok anacım benim bebisler uykusuz...uyuyorlar ama yüz kere uyaniyorlar. Babası uyutmaya gitti az önce sonuç babası uyudu
Kolay yolu bulmus baba uykusuz bebek zor cok zor bizimde sinavimiz uykusuzluk demek ki. Rabbim saglik versin evlatlarimiza. 10 gun uymuslar bence buyuk basari

Mustela ürünlerini önerdi sizde var mı varsa neler yapıyon
Bizimde egzema var yüzümüz ve vücutta mustelanın stelatopia kremini kullanıyoruz tüm vücuduna banyodan sonra yüzüne genelde günde 2 kere

Sık ve ılık suyla banyo yaptırıyorum pamuklu giysiler başka da yapacak bşrsey yokki

Bendeee. test yapmaya cesaretim yok 1kere adet oldum sadece. Belkide o adet değildir öylesine bı kanamadir emzirdigim için olmuyorumdur diye kendimi avutuyorum
Haha bende emzirme de yok başıma kötü şeyler gelmemsin Allah'ım nolur
Görüyor muydun ki ben olmadım hala
Doğumdan sonra kanamam çok çok uzun sürdü keisldi 1 hafta sonra adet oldum daha da yok 2 ayı devirdim

Cilt probleminden bıktım kendimde sivilce onda egzama kuruluk biz eşimle yağlı cilt çocuk kupkuru aynı babama çekmiş her şeyiyle

Kolay yolu bulmus baba uykusuz bebek zor cok zor bizimde sinavimiz uykusuzluk demek ki. Rabbim saglik versin evlatlarimiza. 10 gun uymuslar bence buyuk basari
Aynen. Gerçi duzeni tutturdu benimki 2 saatte bir uyanıyor bazen 1.5 saatte neyse ki gaz sancıları bitti sabah 5te çok ikinip ağlıyordu buna da şükür uyuyor uyansa da
Bende şimdi iciyorum kızı okula gönderdim oğlanı uyuttum günün en sevdiğim saati
Haha bende emzirme de yok başıma kötü şeyler gelmemsin Allah'ım nolur

Doğumdan sonra kanamam çok çok uzun sürdü keisldi 1 hafta sonra adet oldum daha da yok 2 ayı devirdim
1 sene normal zaten düzensiz olması. Hormonlar saçmalıyor cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…