2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kesinlikle kaliteli vakit dedim önce evladım dedim her boş anımda onunla oynadım ilgilendim millet temizlik yapar ben onunla evcilik oynadım ama sonuca bak milletin evi düzenli diye keske öyle evimiz olsa dedi sipa
Nasil yapıyorsun bunları duruyor mu

Aynen öyle...zaten derdim supurge degil..cunku elektrik süpürgesi calistirirken zirlamiyor ses etmiyor. Derdim mesela şu an ayağımda salliyorum mutfak dağınık. Hadi şanslıysam ayagimdan indirdigimde uyursa mutfağa girsem tabak çanak sesine uyanacak...öylece kalıyorum işte...bazen ana kucağına koyup mutfağa giriyorum sevmiyor öyle durmayı ilgi istiyor zirliyor

Biraz önce koydum bebek arabasına yarım saat yürüdük uykusu geldi eve geldik. Birazdan da ilk defa kanguruya koyup çıkacağım. Bende boyun düzleşmesi var ins sıkıntı olmaz agrim olmaz. Hava 19 derece İzmir de kaçırmak istemiyorum

Ona hiç şüphem yok ya eminim çok zordur. Allah kolaylık versin

sen 8 yaşındasın ne anlarsın düzenli evden yaaaaa

Bugu okula gitmemistik bizde evdeyiz. 1 saat 10 dk caba sonucu tabiki uyumadi bende suan hazirlaniyorum cikicam fakat ben yarim saate gelemem eve yine uyanir . İnsallah arabada uyur. İstanbulda guzel bu hafta tek bugun guzel gosteriyordu en son hava durumu bakalim. Kanguru hala almadim ben kesinlikle canim bir oluru yok yani ben suan camasir astim anca gelene kadar kurur buna sukur
Ona hiç şüphem yok ya eminim çok zordur. Allah kolaylık versin
Amin canim

Alerjimiz varmı bilmiyorum 40 çıkmadan yüzü benek benekti bepanthol sensidermle geçti yüzü vücudu kuru mustela ürünleri çok etkili geldi gözüme nereye kadar sürcek bu kuruluk bilmem

Maşallah canım gelişimi iyiymiş Rabbim daha iyi etsin inş. Dr.unda çok güzel motive etmiş cidden.Az kaldı ek gıdaya geçiş inş. o zaman daha iyi hale gelirler.Süt diyetini dr.hiç açtırmadı mı sizde.

Bugün gecikmeli olarak izlenimden geldik sağlık ocağından.Kızımın boyu 63 cm olmuş iyi gibi maşallah çok kısa görünüyordu yapı olarak ama iyiymiş boyu.Kilo pek alamamış gibi reflüsü var süt mü yetmiyor acaba ya.

Ben eşim bakınca yapıyorum bazende oğlum kanepede otururken sallıyor ben mutfağı topluyorum yada yemek yapıyorum.Bazen de uyursa yapıyorum.Uyuyunca odada çıt çıkaramıyoruz bizde bulaşık, çamaşır işlerini o ara halletmeye çalışıyorum.5 gündür çok huzursuz çok ağlıyor acaba aç mı bu çocuk diyorum çokta kusuyor.

Benim çocukta döküntü yok şuan kanlı kaka oluyo az önce oldu yine dün pasta yemiştim ondan oldu büyük ihtimal bugün itibari ile diyete başladım bakalım nolacak

Kaç aylık oldu 3 aylık oldu benim ki goturmedim bugun 20 Kasım doğumlu

Süt alerjisi olan anneler hangi kan damlasını veriyorsunuz ya da vereceksiniz kaka renginin değişmemesi lazım ve içinde süt türevi olmamalı

Benim çocukta döküntü yok şuan kanlı kaka oluyo az önce oldu yine dün pasta yemiştim ondan oldu büyük ihtimal bugün itibari ile diyete başladım bakalım nolacak
yaa çok can sıkıcı oluyor gerçekten bi kere gördüm ben kakada kan kahroldum yediğim zehir oluyor gibi sanki bir an önce düzelirler umarım

Çok teşekkür ederim hayır süt ve süt ürünleri diyeti şuan için devam. Ben süt ürünü içeren bir şey yediğimde yanaklardaki egzamanın arttığını ve bir kere de kana sebep olduğunu söyledim. Açmayalım dedi. Bir de kanı bir kere görmemin sebebi bence diyet. Çocuk doktorum beni erkenden süt diyetine sokmuştu. Bende oğlumda ağırlıklı olarak süt ürünlerinin alerji yaptığını düşünüyorum

Kan damlası 6.ayda verilmiyor mu? Alerji dr.una danışırım.25 inde randevu var heyecanla bekliyorum inş.iyi bi dr.la karşılaşırız
4. Ayda başlanıyormuş demir ilacına. Belki biliyorsunuzdur ama söyleyeyim demir ilacını verdikten sonra damaklarını dilini temiz bir bezle temizlememiz gerekiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…