2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Zor gerçekten, sen yine 2. Cocugu yapmaya karar vermissin buna ragmen, ben direkt sogurdum sanırım bu simartma isini de hiç anlayamıyorum, sonra aile olduklarini idrak edemiyorlar koskoca adamlar
Aaaa cidden mi? Niye ki?
Hahahaha bilmem, istemedim söylemek, sebepsiz, cok da önemli degil neticede ama

Benim oğlum 2.ayda 1500 Gr aldı bu 3.ay 1000 Gr
Ayni gdyoruz bakalım 4 ayda ne kadar almış birkac güne gidecegin
Ah hersey kizim yalnız kalmasın diye cunku kuzeni dahi yok

Bebeği alerjik olan anneler kaka da kan diyetten kaç gün sonra kesildi ben dün sabah en son yemiştim süt ürünü bugün hala kan vardı kakada
Yediğim günün ertesi günü oluyor sonraki güne geçiyo.ama etkisi 2 3 hafta sürüyormuş.ondan herhalde mukus hiç geçmiyor bizim..
Yok zaten normali 600 gramla 1 kilo arası. Bizim bebisler fazla aldi masallah..ayrıca bizim gece emmemiz azalmadi keske azalsa biraz uyusa iki saatte bir uyanıyor sipa
MutluBulut_ sizin kuzular uykuyu pek sevmiyor sanırım.inşallah yakında düzelirler.geçen hafta atak haftamızdı gece saat başı kalkmak ne zormuş sinirden dişlerimi sıkıyordum yatırdıkça ağlıyordu.sizi düşünemiyorum

Bugün sütsüz yumurtasız kakaolu kek yapıyım dedim bir şeye benzemedi içi hamur oldu yinede tatlı bir şey yemeyi özlemişim baya yedim.kakaonun arkasını okumak aklıma bile gelmedi.süt yumurta iz miktarda varmış yani bulaşma riski olan yerde hazırlanmış.umarım kanlı kakayla karşılaşmam yaparken ağlıyor kötü oluyor çocuk her şeyin arkasını okumak lazım buğday nişastasında,vanilyada, pudra şekerinde bile var..pazartesi doktor ne diyecek bakalım

Dün en son sabah yemiştim pasta sonra yemedim akşam baya acı etli çiğköfte yedim satın aldığım yeri aradım bugün yoğurt var mı diye yok dedi acı dan mi kanadı et alerjisi yok yarın belli olur bugün yemedim hiç met helvası yedim Eskişehir'in aldığım yere sordum sıvı yağ varmış içinde yarına kakası düzelir inşaallah

Yarına düzelir.ama etten olabilir.ben dana eti ve içeren şeyleri yediğim de oluyor.inek sütü etkiliyorsa genelde eti de etkilermiş.kuzu yemeye çalış canım.çiğköfte de etsiz dene.damak tadın gibi olmaz idare edicez artık

Var canım benim 3 çocuk kocam validem ben yardım eden yok kim edecek tabi. Sabah 7:15 büyüğü kaldırırım ortaokullu hemen giyinmesine yardım ederim saçını falan kendi yapar servise gider. Diğeriyle 8 de kalkarız hemen okul yakın bişeyler yer 15 geçe çıkarım onu okula bende kendi iş yerimiz var 1 saatlik sil süpür yapıyoruz 9:30 da eve geliyorum hemen validenin kahvaltısını hazırlıyorum ilaç içiyor çünkü bu arada kızımı emzirip emzirip uykusunu bölmeden erdiğinden şükür uyanmaz hemen çocuk odasını toplarım o uyurken WC yıkarım etrafı siler süpürüm 20 dakika uzanırım ses çıkarmadan yatağımı toplarım saat 11:30 da kahvaltıya geçerim çünkü bu zamana kadar su ve cappuccino içmişimdşr 12:30 da oğlum gelir onun kahvaltısı masayı kaldırmam saat 2 de tekrar gider diğeri gelir oda kahvaltısını yaparken ben akşam yemeği hazırlıyorumdur ki kızım uyanmıştır salıncağında yerini almıştır eşim 3:30 da gelir yemeğini yer sonra işine gider ki mutfaktan saat 6 da çıkıyorum ne kadar her işi makinalar görsede kolaylık olsada kalabalığın içinde unutuluyor e bundan sonra dersleri ütü ki haftada 3 kere yapıyorum sadece eşimin gömlek pantolon evi dağıtsalarda akabinde hep bağırıyorum ve yine ben topluyorum boş zamanımda kızımla oynuyorum ki çok uzattım daha bitmedi büyük oğlum ortancayı maça gidiyor okuldan kendisi geliyor benim için tek kolaylık bu şükür yırttık ondan eğer benim evim dağınık olsun çocuklar laf eder ki laf aramızda eltimin evine sırf bu yüzden gitmezler geçen ortanca diyor ki gel anne öpeyim seni burayı iyi temizlemişsin

Cok zor canim ya 100 de olmadi ya ben o atak haftalarina bakiyorum hic uymuyor sakin gecmesi gereken zamanlar hic sakin gecmedi

Ya ne guzel validem diyorsun kayinvaliden oluyor dimi cok benimsemissin bunca isin arasinda ilacinida dusunuyorsun ama sagligi yerindeyse neden kendi hazirlamiyor sen gelene kadar ? Birazda kendini dusun canim ev isi cocuk eyvallah. Birde kayinvalide arti dukkan temizleme Allah yardimcin olsun. Valide diyeni daha once hic duymamistim benim dilim zorla anne diyor ama icim kaynana

Geçen çiğköfte yediğimde yine kanamisti aslında deri testi de hiç tepkime vermemişti balık ve et negatifti

Aa inanamıyorum okumamıştım şok oldum doğrusu.Sana tarif verim süt yerine 2 buçuk bardak portakal suyu kattım ben.Gayette güzel olmuştu birazda portakal kabuğu rendesi kat aroma veriyor. Fındık ceviz yerine kabuk alternatif olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…