2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bu kehribar işe yararmı ya 66.tl buldum trendyoldan orjinal konusunda iddalı ama bakam çok salyalı iyi gelirmi bilmem

Benim bebiş geceleri güzel uyuyo sabaha kadar maşallah hamilelik kötüydü çok hareketliydi ama çıkınca sakin bi bebek denk geldi hep uykulu hamilelikte gram uyumuyodum şimdi çok rahatım e tabi fazlada kilo alamamış 6kg olmuş

Benimki de kesin alerjik kaka da kan mukus var yarın gidiyrz Dr a inşaallah kilo alımında sıkıntı yok henüz ama bakalım bu ay azalmis olabilir
Geçmiş olsun zor bir süreç inşallah alerji değildir.peynir dana eti yumurta süt domates ceviz bunları yemeyi kestim.yicek bir şey kalmadı yine de halimize şükür
Bugün 3.ay kontrolümüz vardı, göbek fıtigimiz küçülmeye başlamış, zaten bizde farketmiştik çok şükür hem rota hem menenjit aşısı olduk. Çok ağladı yine
geçmiş olsun ama fıtığın küçülmesine sevindim çok şükür
Benimde bebeğimin reflüsü var çok kusuyor maalesef o yüzden sık emziriyorum.Sık emzirmekten göğüs uçlarım çok ağrıyor,bayağ hassaslar. İstedikçe emziriyorum.
Reflü de çok zordur tahmin edebiliyorum ne zamana geçermiş Benimde göğüs ucum birkaç gündür ağrıyor.ama iyi olsunlar da razıyız.bir şey olmasa da istedikçe emzirmek gerekiyor bence.bir daha bebek olmucaklar bir daha emzirmicez.emmek dışında bir şey istedikleri yok ki kıyamıyorum hiç

Her dr farklı demek bizimki 3 günden sonra beze temas etsin dedi günde bir sefer yikatti nemlendirici krem verdi 4.5 sefer yıkamak başlı başına yorucu zaten
Cnm tras dediysem makasla kestirdik kısalttirdik bende makineyle aldirmadim bingildak var nolur nolmaz dye

Ya bizim doktor bardak mardak hc bsy koydurmadi, hatta bezi vs her şeyini normal bağladık. Her doktor değişik söylüyor ama sıkça yikanmasini bizim doktor da soyledi. Ne kadar yıkanırsa o kadar iyi gelir dedi.

Bebek arabası sormuştum cevap gelmemişti nette araştırıp baby care bc 65 aldım.uygun fiyatlı güzel bir ürünmüş beğendik. ilk kez parka çıktık bugün hemen uyudu arabasında Burda hava baya güzel ilkbahar gelmiş böyle olursa artık hep çıkarız

Ben bilerek yazmadim cnm çünkü 8 yıl önce aldim hantal birsey. Fiyati uygundu
Bugun çıkardım gidiş iyiydi de dönüşte kucagima aldım bir elimde de bebek arabası

Ben bilerek yazmadim cnm çünkü 8 yıl önce aldim hantal birsey. Fiyati uygundu
Bugun çıkardım gidiş iyiydi de dönüşte kucagima aldım bir elimde de bebek arabası
Doğrudur canım bizim aldığımız hafif bir şey değil ama sürüş şimdilik iyi.asansör olmasa tek elde bebek diğer elde araba çıkaramam. dönüşte durmadı mı niye kucağına aldın zor olmuştur

Gule gule kullan canim. Bende aldigim model yoktur diye yazamadim sibelim gibi orta halli bir modeldi ama insallah bozulmadan goturur ilkinde bu kadar kullanmadim malum simdi elim ayagim araba ah asansor hayallerimi susluyor 5 yildir cikmaklada cok iyi yapmissin canim cok iyi gelmistir

İnşaAllah istediğin gibi olur canım ben çok seviyorum emerken uyumasını o yüzden sordum yanlış anlama

Durmadi ya ağladı kiyamadim aldım nasıl bakınıyor. E tabi bebek arabasinda yatar pozisyonda anca hava goruyo cocuk
Bugun koltukta destekli oturtmaya başladım kızlar azar azar oturtcam

Neresi orası? Ank güneşiydi heves ettim bugün ama soğuktu vazgeçtik
Ben memnunum arabadan ama fiyatı uçmuş gitmiş o yüzden önermedim cnm. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın❣

İnşaAllah istediğin gibi olur canım ben çok seviyorum emerken uyumasını o yüzden sordum yanlış anlama
İnşallah ya kolaylık oluyo bi yandan bir de o bağ çok güzel oluyo ama benim yapmak istediğim daha kolaylık benim için
Tabi geceleri zaten uyanınca emip uyuyo ben gündüzler için söyledim
6 çok geç cnm destekli oturtmaya üç ay doldurunca baslayinki desteksiz oturmaya zemin hazırlansın vucut diyo drlar. Genede 4 ayı bekledim
Çok farketmedi zaten kucağımda oturtuyodum iki gundur
Ervayı da arada kucağa alanlar oturtma pozisyonunda tutuyorlar ama çok değil tabi ben de bişey olur mu diye biraz endişe ediyorum daha yeni doldurduk 3 ayımızı ben de 4.ayı doldurunca düşündüm senin gibi arada oturturum diye

Bende kucağa alanlara dik tutun oturmayın dedim hep cnm taki bu haftaya kadar. Takip ettiğim doktorsa üç ayı dolduran bebekleri destekle oturtun diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…