2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende kucağa alanlara dik tutun oturmayın dedim hep cnm taki bu haftaya kadar. Takip ettiğim doktorsa üç ayı dolduran bebekleri destekle oturtun diyor
Benim oglan da uyanıkken hep kucağımda ama oturtma şeklinde tutmuyorum korkuyorum daha küçük diye 4. Ay itibariyle destekli oturturum sanırım.Benimki kucağımda surekli etrafa baksyim biz yemek yerken masaya bakayim modunda...cok seviyor etrafı izlemeyi bi de aynadan kendine bakıp gülüyor kuşum ya😂

Benim oglan da uyanıkken hep kucağımda ama oturtma şeklinde tutmuyorum korkuyorum daha küçük diye 4. Ay itibariyle destekli oturturum sanırım.Benimki kucağımda surekli etrafa baksyim biz yemek yerken masaya bakayim modunda...cok seviyor etrafı izlemeyi bi de aynadan kendine bakıp gülüyor kuşum ya😂
Çok tatlılar minnoşlar ya çok meraklı bizimkide eşimin köyünü söylüyom kolderenin meraklılarından sizin köylülere çekmiş diom🤣dolabın üstünde yastıklar sıralı inceliyo kuş gibi kafa çok tatlı :kk77:

Gule gule kullan canim. Bende aldigim model yoktur diye yazamadim sibelim gibi 😊 orta halli bir modeldi ama insallah bozulmadan goturur 😁 ilkinde bu kadar kullanmadim malum simdi elim ayagim araba 🥰 ah asansor hayallerimi susluyor 5 yildir 😁 cikmaklada cok iyi yapmissin canim cok iyi gelmistir
Ay evet baya baya iyi geldi resmen içim açıldı 🥰 Teşekkür ederim canısı sende güle güle kullan 🥰😘😘 sana baya lazım inşallah uzun yıllar sağlam kalır ☺️ Asansör olmasa biterdim üst katta olmak sıkıntı sende öylesin galiba 😬
Ben görmedim yazdığını ama bizimki de baby care eylülde 1400 e almıştık indirimli şimdi 2000 olmuş https://www.trendyol.com/baby-care/bc-35-titan-basic-aluminyum-travel-puset-siyah-p-97063557
olsun canım sende güle güle kullan şıkmış 😘 iyi fiyata almışsın.travel Oto koltuğu olmasından dolayı bende istiyordum ama eşim oto koltuğu küçük kalır ben ayrı alırım dedi.her şey bir anda zamlandı.1348 e görmüştüm ertesi gün 1548 oldu o fiyattan aldık mecbur.
Durmadi ya ağladı kiyamadim aldım nasıl bakınıyor. E tabi bebek arabasinda yatar pozisyonda anca hava goruyo cocuk
Bugun koltukta destekli oturtmaya başladım kızlar azar azar oturtcam
Çocukta haklı 🙈 gerçi bende kendime çevirdim arabayı çocuk anca beni görüyor 😅 hayırlı olsun bizde oturtmayı çok istiyoruz ama kemiği batar erken dedikleri için 5.ayı bekliyoruz
Neresi orası? Ank güneşiydi heves ettim bugün ama soğuktu vazgeçtik 🤦‍♀️
Ben memnunum arabadan ama fiyatı uçmuş gitmiş o yüzden önermedim cnm. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın❣
Olsun çok sağol canım sende güle güle kullan 🥰 izmirdeyim Ankara soğuk memlekettir 🙈

Ay evet baya baya iyi geldi resmen içim açıldı 🥰 Teşekkür ederim canısı sende güle güle kullan 🥰😘😘 sana baya lazım inşallah uzun yıllar sağlam kalır ☺️ Asansör olmasa biterdim üst katta olmak sıkıntı sende öylesin galiba 😬

olsun canım sende güle güle kullan şıkmış 😘 iyi fiyata almışsın.travel Oto koltuğu olmasından dolayı bende istiyordum ama eşim oto koltuğu küçük kalır ben ayrı alırım dedi.her şey bir anda zamlandı.1348 e görmüştüm ertesi gün 1548 oldu o fiyattan aldık mecbur.

Çocukta haklı 🙈 gerçi bende kendime çevirdim arabayı çocuk anca beni görüyor 😅 hayırlı olsun bizde oturtmayı çok istiyoruz ama kemiği batar erken dedikleri için 5.ayı bekliyoruz

Olsun çok sağol canım sende güle güle kullan 🥰 izmirdeyim Ankara soğuk memlekettir 🙈
Senin ki 96 günlük yazıyor 15.20 gün sonra başlayabilirsin. Aslında 3 ayı doldirunca başlamak lazımmış da biz pinpirikleniyoruz
Izmirin neresindesin

6 çok geç cnm destekli oturtmaya üç ay doldurunca baslayinki desteksiz oturmaya zemin hazırlansın vucut diyo drlar. Genede 4 ayı bekledim
Çok farketmedi zaten kucağımda oturtuyodum iki gundur
Buyugunde de 6. Ayda baslamistim ben 😊

Bizimde asansorsuz 2. Kat birde apartman girisi merfivenli 3 kat gibi 😑 acilip kapanirken zorluyor bazen ama bozulmasin aman fiyatlar ucmus

Kızlar yerde bebeğimin yün yatağı var ana kucağından aldım oraya koydum güvenli yere..lavaboya gittim. Sen dön yuz üstü halıya düş neyse ki kafayı kaldır fıldır fıldır bakin😃
Valla bizimkide dönüyordu bugün bide yüzüstünden sırtüstüne donmeyi öğrendi. Yaz gelsede halıya bı çarşaf atsak yuvarlansalar.

Senin ki 96 günlük yazıyor 15.20 gün sonra başlayabilirsin. Aslında 3 ayı doldirunca başlamak lazımmış da biz pinpirikleniyoruz
Izmirin neresindesin
4 bitsin de öyle başlıyım.tire sen izmirde misin
Buyugunde de 6. Ayda baslamistim ben 😊

Bizimde asansorsuz 2. Kat birde apartman girisi merfivenli 3 kat gibi 😑 acilip kapanirken zorluyor bazen ama bozulmasin aman fiyatlar ucmus
Umarım bozulmaz 😬 çocukla 3 kat zor biz 6.kat 😂 geçen asansör bozuldu çocukla çık çık bitmedi 😅

Soruma cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Konuya geri döndüm epeydir kopmuuştum. Son olarak ikinci, üçüncü, dördüncü çocuk sohbeti olmuş :KK70: İkinciyi anlıyorum da hele bu devirde üçüncü dördüncüyü yapan arkadaşlara hayretle bakıyorum ne yalan diyim. 5 tane bakıcı bile olsa kaç yazar hamileliği lohusalığı yaşayan gene biz gene biz. Ben şu an ikinci bile düşünmüyorum. 3 aydır toplasanız 100 sayfa kitap ancak okuyabildim, hayatta en sevdiğim şeye ayırabildiğim vakit bu. Eşim ilgili de olsa oyunundan geri kaldığı yok. Herşey kadınlara zor. Allah olmayanlara versin bence de :) Kalabalık aileye ben de çok imrenirdim, 4 çocuk 5 çocuk... Ama şu an anneannelerimizi, babannelerimizi düşündükçe içim acıyor. Nasıl bir hayatları olmuş ya... Çok zor.
Benim eşim de öyle 😞 çok iyi sağolsun beklentimin üzerinde ilgili ama zaten eve saat bilmem kaçta gelebiliyor işten. Biraz bebekle ilgileniyor ama sonrasında da oyunundan asla eksik kalmıyor. Benimse kitap okumayı geçtim kendi akademik işlerime bile zamanım enerjim kalmıyor 🙁

.
Benim bebek neden dönmüyor ki 🤔 yan bile dönmüyor poposunuda kaydırmıyor hiçbişey yapmıyor sadece altını açınca bacaklar hareketli eller hareketli o kadar
Her bebek özeldir başka bebeklerle kıyaslama yapma derken bir zamanı gelir kendi döner sadece dikkatli ol çünkü beklemediğin bir anda ani döner ya da hareket yapar

Oto koltuğu da olur ama pusetlerden daha çok oto koltukları güvenliymiş olsun evde ben pusete koyuyorum biz yerken yanımızda oluyo oyuncak ta asıyorum oynuyo 😊
Kızlar yerde bebeğimin yün yatağı var ana kucağından aldım oraya koydum güvenli yere..lavaboya gittim. Sen dön yuz üstü halıya düş neyse ki kafayı kaldır fıldır fıldır bakin😃
İyi bişey olmasın da yuvarlansınlar 😄

Valla bizimkide dönüyordu bugün bide yüzüstünden sırtüstüne donmeyi öğrendi. Yaz gelsede halıya bı çarşaf atsak yuvarlansalar.
Simdide atabilirsin nolcak ji
4 bitsin de öyle başlıyım.tire sen izmirde misin

Umarım bozulmaz 😬 çocukla 3 kat zor biz 6.kat 😂 geçen asansör bozuldu çocukla çık çık bitmedi 😅
İzmir merkezde cnm
Benim bebek neden dönmüyor ki 🤔 yan bile dönmüyor poposunuda kaydırmıyor hiçbişey yapmıyor sadece altını açınca bacaklar hareketli eller hareketli o kadar
Biz nerdeyse 4 aylik olduk o yüzden. Bu hafta dönmeye başladı acele etme .ama dikkatli ol ansızın dönüyorlar. Senin haftada bizimkide sadece o dediklerini yapiyordu

Bu arada bugün boşu boşuna aldığımız sallanan beşiği sattım letgodan. Napayim memede yada sallarken uyuyordu besige koyarken uyaniyordu. Koymadım bende birkac sefer anca yatırdım. Boşu boşuna almis oldum🙄

Ya kesinlikle işe gitmee sana da rapor alalım biraz daha bizle kal diye yalvardım 🙈 üstelik evde annem de vardı. Hala da apartmandan aşağıya bile inemedim bebekle tek başıma 😂
Bende geçen hafta sonu eşim evdeydi o şekilde çıktım ama bebekle tek çıkamam sanırım şuan😁

Ya kesinlikle işe gitmee sana da rapor alalım biraz daha bizle kal diye yalvardım 🙈 üstelik evde annem de vardı. Hala da apartmandan aşağıya bile inemedim bebekle tek başıma 😂

Bende geçen hafta sonu eşim evdeydi o şekilde çıktım ama bebekle tek çıkamam sanırım şuan😁
Aa kizlar ciksanizla ya 😁 havalar kac gundur istanbulda cook guzel 😍 bi baslayin gerisi gelir.

X