2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kizlar gunduz uykularınız kac saat veya dakika bizimki cok kısa sürüyor artik nasıl uzar ki ?Bu sabah 7.30 uyanış 1 saat sonra uyusun diyorum 15 dk uyuyup kalkıyor

Kesin atak haftasıdır bizim de aynı durum gece uykusu fena değil de gündüz uykuları 10 dk 20 dk yarım saat ancak 1 haftadır da sallamayı bıraktım yanına uzanıp başını okşayıp uyutuyodum herşey yolunda gidiyodu ki 2 gündür öyle de uyumak istemiyo illa memede uyuyacak yarım saat ağladı az önce yine de uyumadı memede uyudu napim
Bir de bizim salyalar arttı elimi ağzına koydum ısırmaya çalışıyo arada fena halde ağlayarak uyanıyo iç çekiyo dişler erken gelecek heralde ben de 4 buçuk aylıkken çıkarmışım sizde durumlar nasıl

Evet 500-1000 arası olsun diye zaten sık emziriyorum o yüzden iyi gidiyoruz şimdilik.gece kendisi 2 3 saatte bir uyanmaya başladı gündüz sizin gibi teklif ediyorum alıyorsa istediği kadar emiyor.
1 kilo zaten çok iyi cnm 600 gram alt sınır
işte çok iyi olsun diye istediği zaman veriyorum
Tüh ne güzel uyutuyormuşsun benimki hep memede uyuyor günlerdir çok ağlayarak iç çekerek uyanıyor gece sık uyanmaya gündüzde kısacık uyumaya başladı ordan anladım atak haftası olduğunu.salyamız henüz yok.Erva nın erken çıkacak anlaşılan

Direniyorum emerek uyumaya alışmasın diye umarım başarırım bi atlatsak şu atağı da aslında erken çıkması iyi değil pek çünkü çürükler de erken oluyo ben çok çektim dişlerimden

Direniyorum emerek uyumaya alışmasın diye umarım başarırım bi atlatsak şu atağı da aslında erken çıkması iyi değil pek çünkü çürükler de erken oluyo ben çok çektim dişlerimden
İnşallah atlatırız
umarım başarırsın yoksa bu sırt ağrıları insanı bitiriyor erken çıkarınca öyle olduğunu bilmiyordum.hiç heves etmiyim o zaman
Biz hep atak haftasindayiz saniyorum aglanacak halime guldukten sonra simdi aglayabilirim
bolca sabır

Bir aydır aşırı salya var bizde ...ve sürekli ısırmaya çalışmak..Erken bekliyorum disleri
Biz hep atak haftasindayiz saniyorum aglanacak halime guldukten sonra simdi aglayabilirim
gece gece ayakta sallarken yazıyorum bunu..eşimde yok bugün..buyugumde hasta...offf offf

Kızlar bu aylarda salyalarda artış olur, bu dişlerin çıkacağından ziyade tükürük bezlerinin gelisme donemiyle alakalı. Eller de hep agizda olur dis kasiyor saniriz halbuki oral donemde kesif icin elini agzina goturmesi beklenen bir davranıştır ama tabii salyadan bagimsiz olarak bazi bebekler erken cikaracak bazilari biraz daha gec. Cok erken cikarmamasi tercih sebebi, zamaninda ve biraz gec cikan dişlerin daha sağlıklı olması beklenir. E cikarsa cikacak tabii engelleyemeyiz ki hayirlisi bakalim

101. Günde bı yıkım oluyo ama alisiyosun. Sen bide 102-103-....... Leri gör

101. Günde bı yıkım oluyo ama alisiyosun. Sen bide 102-103-....... Leri gör
112 den bildiriyorum değişiklik yok sen gene 4 saat uyumussun biz hep 2 saatte bir buçuk saatte bir kalkiyoruz

Uyku periyotlarini takip edebilirsin bizim az biraz biraz düzen oluştu aksam 9 ya da 10 da gece uykusu başlıyor ben 3 saate kalkıp besliyorum bazen 4 oluyorum kendi de uyanıyor zaten.Sabah 7 7.30 arası uyanıyor sonra da 1 ya da 2 saat içinde tekrar uyutuyorum mutlaka...Daha uzun süre uyanık kalırsa çok huzursuz oluyor mesela....Ha böyle yazdığıma bakma gunduz uykuları kısa mesela bizde de...Ama uyanıklık sürelerine dikkat et.Ben instagramda okumuştum...

Benimki de kesin alerjik kaka da kan mukus var yarın gidiyrz Dr a inşaallah kilo alımında sıkıntı yok henüz ama bakalım bu ay azalmis olabilir

Neden memede uyutmayı istemiyorsun merak ettim
Kendi kendine uyumasını istiyorum şuan yanına yatıp başını okşayarak uyutuyorum 1 haftadır biraz daha büyüdüğünde sadece yanında durcam sonra da yatağa koyup kendisi uyuyacak planlarım böyle ama inşallah değişmez memeye alışırsa öyle devam ediyo çünkü daha zorlayıcı sürekli bana ihtiyacı olacak memeyi sadece yemek için kullansın istiyorum ama tabi alışırsa da mecbur alışacak o yüzden uğraşıyorum elimden geldiğince

4 saat uyku da neymiş aylardır yaşamadım keşke uyusa diyorum, gece 2 saat uyusa iyi uyudu diyoruz gündüz zaten uyumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…