2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ateşten çok korkuyorum geçen seferinde 38di hastanede 36 düşmüş yükselince gel ona göre tahlil yapcam dedi inat etti koltuk altı ölçümü yapıyom hep Allah korusun her hastalıktan
Korkma cnm küçük olduğu için tahlil diyo biraz büyüsün ates 3 gün surerse tahlil yapıyorlar oda şunun için enfeksiyon varsa antibiyotik veriyorlar. Cok geçmiş olsun
Bebeginde hırıltı duyan var mı hasta değil ama hiriltisi var sanki

Aşıda olmadı anlamadım üşüttük herhalde
Ne yazik ki gecen hafta bizde syni durundaydik cok sukur ates dusurucu verince tekrarlamadi ates gecmis olsun canim
İyi hatırlamışsın KBB dr bile gittim oda hemen geçmiyo demişti henüz çaresi yokmuş telegram grubu vardı ennson kozalak macunu muhabbeti yapılıyodu fayda etti galiba
Sen yedin mi o macundan

Ne yazik ki gecen hafta bizde syni durundaydik cok sukur ates dusurucu verince tekrarlamadi ates gecmis olsun canim

Sen yedin mi o macundan
Yemedim doğumdan sonra geçer dediler biri parozmi olmuş doğum sonrası düzelmiş bende düzeldim amadoğum öncesi iyidi şimdi çok iyi tadım tuzum yerine geldi

Çok dolu da olsa ben hep sırayla tek gögüs veriyorum Bi emzirmede teki diğerinde teki
genelde doyuyo boşaltıyo tekini canım
Ya benimkini tek emmede bosaltmiyor göğsüm asiri sert oluyor ama tazyikli gelecek kadar ondan mı bilmiyorum iki emmede bosaliyor sanki...Eskisine göre çok iyiyiz mama hic vermiyorum memeyle kavga da etmiyor sık sık teklif ediyorum zaten gun içinde ama yine de bi aktif emmiyor gibi

Hafiften ağrılar olunca bekliyorum ben de olurmuyum diye bir de 1 hafta önce pembe leke geldi daha gelmedi hamile miyim diye düşündüm ama sanmıyorum zaten zorla kalmıştım pko olduğu için hem de fırsat ta olmadı pek ama acaba mı dedim 3 4 defayla kalınır mı
Kizlar bir sey soracağım göğsünüz dolu olunca bebek bir emmede mi boşaltıyor hepsini yoksa iki falan mı?
1 emmede boşaltıyo gibi yani çekse az az gelir de çekmiyo bırakıyo asıl sütü emiyo ama yumuşatıyo göğsümü

Bizde hep var..
benimde 5 gün önce pembe leke geldi hamile miyim diye düşündüm 1 defayla geri çekilmeyle kalınmaz herhalde pişman oldum reglinin 2.günü sprial takılıyormuş gelse de taktırsam

Valla hiç belli olmaz benim yumurta rezervi düşük hamile kalma ihtimalim çok düşük yani ama Allah verirse verir dikkat et sende

Bizde hep var..

benimde 5 gün önce pembe leke geldi hamile miyim diye düşündüm 1 defayla geri çekilmeyle kalınmaz herhalde pişman oldum reglinin 2.günü sprial takılıyormuş gelse de taktırsam
Sen yine benden iyisin test yapmayı düşünüyorum aslında olursa da üzülmem ama erken diye endişelendim hep diyodum ben peşpeşe yapcam diye ama bizimki o kadar uslu kız ki cesaret bi geliyo bi gidiyo en azından 6 aylık olsa
Valla hiç belli olmaz benim yumurta rezervi düşük hamile kalma ihtimalim çok düşük yani ama Allah verirse verir dikkat et sende
Aynen öyle hiç belli olmaz biz 4 yıl bekledik ya ondan biraz daha rahatım olursa da olsun ama erken şuan sanmam kalacağımı

İyisin valla bu cesaret uslu olsa da ben de yok 1 yaşında olsa neyse de şimdi çok küçük sütten kesilmesinden korkuyorum umarım öyle bir şey yoktur.test için erken bence belki de olmamızı emzirmek engelliyordur.sen yaparsan yaz çok heyecanlı

Benim 3 yaş oğlum da var ya 3. Çok zor olur bana olmayana versin Allah

Ne kadar uslu da olsa ilk cocuga haksızlık hemen kardeş yapmak bence 4 yaş ideal bizde 5.5 yaşında bazen onda bile diyorum ihmal mi oluyor acaba diye

Kız ne uslusu gazı bitmiyo kabızlık derdimiz var zaten ona da canım sıkılıyo uyuyamıyo rahat rahat ama deli cesareti var bende işte tabi 6 aydan sonra olsa daha iyi olur
Benim 3 yaş oğlum da var ya 3. Çok zor olur bana olmayana versin Allah
Amin hayırlısı olsun
Ne kadar uslu da olsa ilk cocuga haksızlık hemen kardeş yapmak bence 4 yaş ideal bizde 5.5 yaşında bazen onda bile diyorum ihmal mi oluyor acaba diye
Onu da düşünüyorum ama uzun ara verip tekrar baştan başlamak ta zor geliyo bana en azından hepsi peşpeşe büyürler

Bizde hep var..

Ayni paranoyaklik bende de başladı ama ben spiral ya da hap kullanmak istemiyorum doktorda es korunmasıni önerdi ama insanda bi korku oluyor yine de

5 gündür kızımda öyle doyuyor mudur nedir artık emme araları uzadı eskiden sık sık emmem demiyordu her meme vermemde emiyordu ama şimdi öyle değil

Arayı açma derim yaş sralığı işe yaramıyor valla bende yaramadı arka arkaya daha iyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…