2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben geçen kan değerlerime baktirdim hepsi normal düzeyde, ama dediğiniz gibi çok dökülmeye başladı, hamilelikte hem dökülmüyor hem yağlanması durmuştu . Şimdi tavan yaptı bu ikisi
Benimde normaldi sadece b12 vasatın bir tık üstü dedi ve diğerleri iyi dedi. O kadar çok dökülüyor ki yakında saç kalmayacak bende

.
kızım kıvranmadan kaka yapınca bende rahatlıyorum anlıyorum seni..çok şükür hastalık çıkmamış darlıkta yokmuş. D vitamini dışında kullandığın tüm damlaları kessen ? belki de sab simplex yada diğerleri yapıyordur.çubuk bencede geçici çözüm su veriyor musun ? Doktora sorarak versen belki fayda eder.sen günde kaç litre içiriyorsun?

Peki hiriltiyi dra sordunuz mu

Ilk iki ay 1.5 kilo aldı sonra 25 günde 750 gram aldı. Azaldı ama normal sınırda hala önemli olan o
Benim sipa 52 cnm doğdu 3.ay kontrolunde 66 cm di masallah kilonuzla 7.5
Ciğerleri temiz serumla sık sık açın dedi alerjik bebeklerde oluyor diye okudum çarşamba yine sorucam doktora ama yine aynı cevabı verir..siz gittiniz mi doktora
Ben baglatmayi da dusunmeliydim aslinda ama 2. Bebegimi kaybedince korktum şimdi 3 sezeryanliyim 4. Zor okur artik bana yüzden iyi korunmam lazim
evet 4 tehlikeli olabilir başınız sağolsun 2 çocukta kalacaksınız o zaman? Benim eşimde 3 4 çocuk diyordu o da tek çocukta pes etti en fazla 2 diyor

Hayir gitmedim ilk bebegimde her ay cocuk druna gitmiştim bunda iki ay gittim sadece. Sağlık ocağında boy kilo baktiriyorum artik.drda dinledi birsey yok dedi olsa oda anlardı diye dusunuyorum

Hanımlar hayırlı olsun bebekleriniz. Tüp Bebek le hamile kalan anneler normal doğum mu,yoksa sezeryanla mi doğum yapicaksiniZ? Ya da yaptiniz? Özelde mi devlet hastanesi nde mi?

Peki hiriltiyi dra sordunuz mu

Ilk iki ay 1.5 kilo aldı sonra 25 günde 750 gram aldı. Azaldı ama normal sınırda hala önemli olan o
Benim sipa 52 cnm doğdu 3.ay kontrolunde 66 cm di masallah kilonuzla 7.5
Benimki 4200 doğdu ilk ay 5500 ikinci ay 7000 Gr oldu 2.5 ayda evde tarttim 7500 olmuş yani böyle devam ederse 3. Ayda 1 kilo almış olacak 1300 1500 1000 yani alimi boyu da 56cm doğdu ilk ay yoğun bakımdaydi hastaydi boy bilmiyrm 2.ayda 65 cm di

Ay maşallah anne sütümu alıyor sadece . Biz o kiloya 6.ayda filan ulaşırız heralde

Peki tahlilleri ne oranda karşılıyor kan tahlil ultrason falan oluyormu içinde ve hangi sigorta sizin
Axa benimki kan tahlili yaptırdım sadece ondan ücret alınmadı sadece 2 haftaya bir muayene ücreti aldıkları için 15 tl alıyorlar. Kızım martta röntgen çekilecek ne kadar alırlar bilmiyorum eşime sordum onlar için ücret alınmıyormuş sadece 15tl ilk muayene ücreti

Masallah benimki 3600 doğdu ama seninki kadar almadi her ay en fazla 6.5 tır saglikli olsun da şu anki kilosu da iyi zaten
Olsun cnm sağlıklı kilo alsın yeter
Seninki de baya iyiymiş masallah

Hayir gitmedim ilk bebegimde her ay cocuk druna gitmiştim bunda iki ay gittim sadece. Sağlık ocağında boy kilo baktiriyorum artik.drda dinledi birsey yok dedi olsa oda anlardı diye dusunuyorum
Bu ay bende gitmicem. Dedigin gibi ilkinde birak her ayi reflu vardi doktor doktor gezmistim insallah hasta falan olmazsa bu ay gitmicem. Goz muaynesi yaptirdin mi sen ona gitmem lazim

Bencede birşey yoktur zamanla düzelir sanırım Ben de gitmeyi bırakacaktım ama diyeti konuşmak için gitmem lazım..

Gecmis olsun canim
Teşekkür ederim
Sab simplex i yapamamaya başladıktan sonra vermeye başladım başka damla kullanmıyorum su da veriyorum ben de en az 2 lt içiyorum bugün kefir aldım bi de aç karına pekmezli su içmeye başladım inşallah faydasını görürüz

İnşallah fayda ederler.aç karnına içilen şeyler iyi geliyor.hamileyken kabız olunca aç karnına sıcak suyla kuru kayısı yiyordum işe yaramıştı

Bu ay bende gitmicem. Dedigin gibi ilkinde birak her ayi reflu vardi doktor doktor gezmistim insallah hasta falan olmazsa bu ay gitmicem. Goz muaynesi yaptirdin mi sen ona gitmem lazim
Ben kizimda da 1 yaşa kadar her ay gitmiştim bunda da giderim sanırım,genel olarak ayda bir kontrol iyi oluyor ben biraz da pimpirikliy8m gitmesem rahat etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…