2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlarrr grupta özel sigorta yaptıran oldumu artık çok ihtiyaç var 2 çocukla şart artık bilgi verebilecek kimse varmı bu konuda

Evet hamilelikte asiri zor olur hayat. İyi gecirdin bu sekilde o gunleri safak karanlik benim desene coook uzun sure boyle devam
Bugün 100. Günümüz bugünden sonra duzelcek diye yazmışti birisi çok ümitliyim
O birisi geldi hadi insallah bizimde gecemiz ve bugun tum gun berbat gecti. 100 u bekliyorum bakalim ne olacak

Evet hamilelikte asiri zor olur hayat. İyi gecirdin bu sekilde o gunleri safak karanlik benim desene coook uzun sure boyle devam
Allah kurtarsın şuan herşey güzel düzeldi düzelmeyen varmı bilmiyom soğan yiyom artık lezzet alabiliyom ama bu süreç çok uzun ilacı bişeyi çıksa keşke yoksa çok yıpratıcı

37.4 ateş nasıl ne yapıcam
Bebeği mı diyosun ben üstünü çıkarmıştım sadece zıbın kalsın Koltuk altlarına pamuk ıslatıp koydum alnına da aynı şekilde yaptım biraz ağlıyo onları yaparken ama mecbur napalim
Bir de ellerini ellerimle ısıttım ayaklarına da çorap giydirdim onları ısıt
38 olursa Calpol 1 çay kaşığı verirsin bizim 37.9 a kadar çıkmıştı anlattıklarımı yaptım bir de sık emzirdim ve uyuttum uyuyunca da kontrol ettim hep

Allah kurtarsın şuan herşey güzel düzeldi düzelmeyen varmı bilmiyom soğan yiyom artık lezzet alabiliyom ama bu süreç çok uzun ilacı bişeyi çıksa keşke yoksa çok yıpratıcı
Amin canim. Keske ya ve burada daha ince siz konusmasaniz koronadan oldugu aklima bile gelmezdi
Lohusalıktan sonra adet olmayan var mı bende hafif ağrılar oluyo ama gelen giden yok
Ben olmadim ilkinde de tam hatirlamiyorum ama 8-9 ay falan olmamistim
37.4 ateş nasıl ne yapıcam
Cok kalim giydirmeyip calpol verebilirsin canim asimi oldu ?

Bez alnına koltuk altına yaptım sonra yıkadık vücut çok iyi kafa sıcak geliyo biraz biraz düşüyo bakalım calpol verdim 38 beklemedim inşallah düşer 36ya

Ben olmadım henüz. Daha erken bence bir sene normal olmamamasi

Koltukaltindan olctun değil mi...cok hafif bir ateş bu...huzursuzluğu yoksa ilac vermek için 38 i bekle bir daha olursa
Ateşten çok korkuyorum geçen seferinde 38di hastanede 36 düşmüş yükselince gel ona göre tahlil yapcam dedi inat etti koltuk altı ölçümü yapıyom hep Allah korusun her hastalıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…